Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Okořeňte si svůj život zážitky

Určitě znáte úryvek z písničky Jiřího Zmožka: „ Už mi lásko není 20 let, už mi není ani 35…“ Pravda, už nám není ani 50… ale to přeci není důvod, abychom jen pasivně nechávali život proplouvat kolem sebe. Každý den je dar a každý den nám může dát něco nového a můžeme prožít něco neopakovatelného. Možná jste si ještě nesplnili nějaký svůj dávný sen. Třeba existuje nějaké tajné přání. Víte, že existují firmy, které se snaží plnit sny a naplňovat všední dny nevšedními zážitky? Stačí si koupit poukaz a zážitek si užít.

 

Nabídka zážitků pro všechny

 

V nabídce jsou zážitky určené jak pro mladé tak i pro starší generace. Mladí si rádi užijí různé adrenalinové a odvážné akční zážitky. Naše generace upřednostňuje spíš relaxaci a odpočinek. Proto je na stránkách obchodu i přímo sekce pro seniory. Jde hlavně o pobytové 3 denní balíčky s různou náplní.

 

Pokud máte rádi krásnou přírodu a procházky v ní, zajeďte si na víkend do Jeseníků. Pension je rodinný a čeká na vás příjemná domácí atmosféra. Apartmány jsou zařízeny stylově, k dispozici je kuchyňský kout a koupelna. Určitě si zde odpočinete. Pension myslí i na děti, takže se sebou můžete vzít i vnoučata. Pension se nachází blízko zatopeného břidlicového lomu, podle kterého se také jmenuje „ Pension pod Mořským okem“. Nedaleko se nachází městečko Vrbno pod Pradědem, kde si v zimě můžete zalyžovat nebo navštívit malou sklárnu vyrábějící lesní sklo. Vydat se také můžete na výlet na nejvyšší horu Jeseníků – na Praděd nebo navštívit známé lázně Karlova Studánka. Na této lokalitě oceníte krásu a klid přítomné všude kolem vás.

 

Vyrazit můžete ale také do Krkonoš, do města Vrchlabí. Přímo na náměstí je hotel s relaxačním wellness centrem. Na čerstvém horském vzduchu si pročistíte plíce a naberete novou energie. V hotelu je připraveno v rámci balíčku „ Krkonošská relaxace“ ubytování pro dvě osoby na 2 noci se snídaněmi, a pro oba návštěva sauny, vířivky, uvolňující masáž zad a léčivý rašelinový zábal. V létě si můžete užít pěší turistiku po krásném krkonošském okolí a v zimě samozřejmě lyžování ve známem zimním areálu s množstvím sjezdovek.

 

 

A jestli se vám zdají tyto zážitky příliš usedlé, zkuste se podívat na nabídkunetradičních zážitků, které jsou určeny pro muže i ženy všech věkových kategorií. Třeba zde naleznete některý z vašich dosud nesplněných snů či objevíte tip na dárek pro někoho, kdo má brzy narozeniny, a vy zatím nemáte potuchy, co byste mu podarovali. Vězte, že zážitek je dárek na celý život. Vyzkoušejte to a sami uvidíte.

 

Administrátoři a redaktoři portálu Svět seniorů.

Pokud máte jakékoliv dotazy či problémy, neváhejte nás kontaktovat - nejlépe soukromou zprávou.

Přejeme všem krásný den

Obrázek uživatele redakce

Autor blogu: redakce

Administrátoři a redaktoři portálu Svět seniorů. Pokud máte jakékoliv dotazy či problémy, neváhejte nás kontaktovat - nejlépe soukromou zprávou. Přejeme všem krásný den
Poznámka ke komerčním sdělením na tomto blogu:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitu blogů a komentářů na Světě seniorů. Nepište zde články a nevkládejte do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.

Komentáře

Dnes je:
Pátek 27. 03. 2015

Svátek má:
Dita

Blahopřejeme!Poslední komentáře v diskuzích

Ráda si popovídám

Kdybych měla co, také bych přepočítávala. Ale z jiného soudku. Pohleďte na tyto klavírní virtuozy! ...

každodenní malá přáníčka pro všechny

 Ty výrobky z proutí jsou parádní... ...

Ráda si popovídám

Zdravím všechny na Ss.Samé stížnosti na provoz webu.Budeme se muset obrátit na zřizovatele. Jinak si ...

každodenní malá přáníčka pro všechny

hezkou středu vinšuju.  Tak koukám, že i mě zmizel celý pokec i s odpovědí od Beli. Je tu nějak ...

každodenní malá přáníčka pro všechny

Takový dlouhý komentář jsem napsala a je opět fuč,jen mě mrzí,že jsem si ho nezkopírovala .Nevím,co ...

Poslední komentáře v blozích

Co byste měli vědět o vdovském či vdoveckém důchodu

CHtěla bych to nejlépe vůbec nepotřebovat, ale jsem velice vdečná za tak důležité informace.Věřím, ž ...

Jak omezit zapomínání? Jedině tréninkem

Nevím, proč se hned musím všude hned zaregistrovat. Ráda bych si věc napřed  zkusila, než se re ...

Jak omezit zapomínání? Jedině tréninkem

 Děkujem za portál k cvičení paměti.Je zajímavý a určitě ho budu využívat.Dobrý je též portál V ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 11 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design