Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

každodenní malá přáníčka pro všechny

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele samor2

Diskuze: každodenní malá přáníčka pro všechny

Diskuze založena: 26. Března 2009 - 8:54
Autor/ka diskuze: samor2

Tak něco pro každodenní malá přáníčka pro všechny

 

samor2

Přeji krásný celý den bez hlupáků a průšvihů
Moje www: www.teta.estranky.cz

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Připojuji se k děvčatům, Poletuška dobře ví, že na ní stále myslíme, že jsme s ní a máme jí rádi!

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

nemžu se dostat na povídání.

Nevím,co s tím mým harapantem mám,ale nemůžu se dostat na povídání,tak to píšu do přáníček.Stejně jsem v té správné kolonce.Je to moje veliké přání Poletuško.Aby jsi vše zvládla ,je mi z toho všeho moc smutno. Kéž by se to stalo ve spánku,aby netrpěl.Moc na Tebe myslím.Zděsila jsem se,když jsem to viděla napsané na chatu na Tvé nástěnce minulý týden.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Barča

pro všechny i ty, co jen nakouknou

Zdravím všechny kamarádky a kamarády i příznivce tohoto webu a přeji v Novém roce hlavně zdravíčko.Bude - li zdravíčko, bude i štěstíčko. A trochu té lásky se vždycky někde najde.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Poděkování za blahopřání ....

Dovoluji si Vám všem poděkovat za blahopřání k mým 75 narozeninám,které mě potkaly v pátek 12.12.2014.Po oslavě v sobotu ,jsem odjel a až dnes se vracím,proto to pozdější poděkování.

                                                 S poděkováním Bobo

 

Obrázek uživatele Poletucha

Všem na Ss

 

SLECINKY.EU
SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Belinda

BOBO

Stále se někde potloukám,
na SS tudíž nekoukám,
nyní mne výčitka straší,
přehlédla jsem, že jsi o rok starší.

Tak Ti přejí opožděně hodně zdravíčka,
z Liberce čumáček Bertík a jeho panička.
čumáček v zimě
screenshot software

Obrázek uživatele Barča

pro Bobo

Našemu největšímu přispivateli na webu Ss pře ji vše nejlepší k narozeninám s přáním,aby i nadále psal příspěvky.I když někdy na ně nereaguju, tak je čtu.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

pro Belindu

O pár dní později se připojuji i já.Peču  cukroví a tak vše nestíhám.Dodatečně přeji i já - hodně štěstí a hlavně zdraví.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele babčahanča

Milý Bobo -vše nejlepší....

 

Toto ti věnuji, až vypiješ, můžeš to využít i jinak....

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Bobovi

Náš milý Bobo, přeji Ti vše nejlepší, buď zdravý, jak buk a stále náš kluk, prohlašuji zde, na místě, do sta let tu budeš jistě!

 

SLECINKY.EU
SLECINKY.EU

 

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Pro našeho Boba

 SLECINKY.EU

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Belinda

Mazleníčko

Jak říká Sidulka, mazleníčko, mazlení..... sladká holčička, užívej si jí Hani.

Všechny vybagrované kytky a keře naházené na jednu hromadu jsem NAŘÍDILA těm " tmavým a nechápavým" kopáčům odvézt. Nemám sílu vyhrabávat je z té haldy a ani je nemám kam přesadit. Je to menší zlo, nežli čekat, až ty díry zahážou a svah dají???? do pořádku. Nejdřív jsem sháněla šéfa, ale pak jsem si řekla. Příroda je čarodějka, poradí si. Na jaře donesu nové kytky a keře z parku a život půjde dál... ale bolelo to rozhodnutí docela dost.

Obrázek uživatele Sidi

Hani

Ťuťu, ňuňu, to by se to mazlilo s takovým krásným miminkem! Určitě si to Hani užíváš! Jistě jste z Valinky všichni vedle a nedivím se!

            

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Beli a děvčata a Bobo- naše nejmladší

 Snad to odrýli bezpečně a zase to zasadí, měli by to tak udělat.Bývá to ve smlouách.Já jsem chodila po podobných zákrocích v parku taky ještě dosazovat povalující se cibule trvalek, ale v zásadě to bylo správně.

Včera jsem se ojínila a dnes mě trochu bolí  hlava.

babčahanča

Obrázek uživatele Belinda

Díky vám...

Bertíkova babička, čte tu vaše přáníčka,
všechna byla krásná, milá, upřímně mne pobavila.
Dnes mne nějak míjí múza, veršovat by byla hrůza.

Proto ať promluví próza.... Děkuji vám všem.

.Dnes jsem byla opět na kontrole s Bertem, konečně pochvala zdrav.stavu. Snad už se to zlomilo a bude to lepší a lepší. A k jedné radosti, zklamání. Dopoledne přijel před dům bagr a začal hledat přímo v mém záhonku poruchu na topení....kytky, keře, většina jde do čudu.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Tak sů poslední ....... možná ?

Milá Beli ........... !,dnes je den narození,krásný den trocha pod mrakem,

ale žít se má, to říká Sidi,Hanči i já.Tak když to má bejt,  všechno nejlepší.

hodně štěstí,zdraví  dosti Bertíkovi ku radosti,

                                                   S pozdravem " Na zdraví !" .........Bobo

Obrázek uživatele Poletucha

Pro Belindu ♥

 Všechno jen to nejlepší k Tvým narozeninám!

SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Naší Belindě

Belindičko milá, všechno nejlepší, buď zdravá a stále čupr holka! SLECINKY.EU

 

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Naší milé Belindě k narozkám

Ať jsi stále veselá,zdraví ať ti slouží,

ať máš dost času na kamarády,

ať je Bertík zdravý,

Hodně štěstí, milá Belindo, hodně štěstí zdraví.....

                                   Mám tě ráda - marmeláda.

babčahanča

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Kam se SS propadl .....

Kam se SS propadl,žádný chtivý zábavy a znalosti života tady není,sám pro sebe to nemá cenu .....že všichni ?.To už doléhá přání schánění vánočních dárků ...... ještě je čas snad ....? nebo zajištění toho dobrého do útrob svého těla .....?,ale to je taky  už moc brzo,brzo zase vyhládne.

Svátky a naroizeniny se vybraly,trocha klidu neškodí,,,,,,,,zahrádky a kvítka s ovocem je zajištěno na zimu ......? co se ptám ?a tak trochu toho povídání, co ničemu  nebrání a  trudnou mysl rozhání ........dejme se do toho !

Co nosí v kabelce malé dvouleté slečny .....?  Viki mi ji přinesla ukázat a všechno z ní vysypala,takže jsem měl jedinečnou příležitost prozkoumat ten tajůplný obsah.Ne moc mužů má šanci nahlédnout ženě do kabelky.Takže tam bylo : jeden plyšový had,jedna samolepka s dinosaury,jedna masážní koule s ostny,jedna propiska,jedna vybitá baterka,jedna sponka do vlasů,dva staré nepotřebné klíče,jeden potrhaný kapesník,jedna krabička od prášků,čtyři papírové  kapesníčky,dvě víčka od PET lahví,jednu urvanou hlavu od slona se zvednutým chobotem,zbytek role papíru z pokladny,jeden kolíček na prádlo,jeden vylitý bublifuk,jedno leporelo s Ferdou Mravencem,a jeden angličák.Tak celkem nic nového.Prostě takové ty kraviny,co tam sebou všude tahá úplně každá ženská.

" Táto,tati " - volala na mne dvouletá Viki z obyváku.Nakoukl jsem dovnitř vedle.Seděla na koberci,pod máminou velkou sukní a výskala radostí: " Domeček ! Domů ! "Jak mě uviděla,hned mne zvala dovnitř :" Podˇ!Poď ! Sem ! Sem! ".To má z Krtečka.Dokáže naprosro přesně napodobit jeho hlas,artikulaci i gesta.V podstatě máme doma malého krtka.Furt se v něčem hrabe.Spustil jsem se na všechny čtyři.Ženy to moc nechápou,ale my muži nemáme ani ánung,jak si hrát s mimnky a u všech běžných her,do kterých vás ženy nutí,si připadáme dost divně a trapně.Kromě tak zvaných " rodinných typů " což je druh muže,kterému to jde samo od sebe.Jako by se pro to narodil,tiše jim závidíme a rádi je pozorujeme.

Tahle hra ovšem vypadala svůdně a schůdně,tak jsem zaklepal na neviditelné dveře,otevřel jsi je a vlezl k Viki do bytečku mezi manželčiny nohy.Dost prima bejvák ! Dva hladké štíhlé sloupy  po stranách,nad hlavou lehká látková střecha.Dokonalé bylo to vedro,díky kterému Káťa měla na sobě jen tu sukni.Pochválil jsem Viki bydlení,jaké to tu má hezky zařízené a zeptal se,jestli se můžu natáhnout na tu huňatou kůži z grizzlyho,co je vzadu na stěně.Jenže jak jsem to udělal,domeček vypískl,najednou se boční stěny sevřely a úplnně mě uvěznily hlavu.Zajimavé je,že pokud ležíte na kožešině z gryzzliho,je to tak pohodlné,že je vám to úplně jedno.Horší bylo.když mi do hlavy začala bušit klávesnice od počítače s křikem : " Jaký grizzly ! " Pak jsem na chvíli omdlel.Když jsem se probral,už jsem nebyl v domečku.Domeček byl " šuc," jak říká Viki,asi ho vzalo tornádo.Což by vysvětlovalo,proč jsem zasypaný hromadou věcí z obyváku.Ale vstále na to vzpomínám,tak hezké bydlení to bylo ....?To vám žádná realitka nesežene ....... Ačkoli, bych se mohl  zkusit zeptat ." BĚDA TI ! " - vyděsil mě hlas těsně za mnou,až jsem si ucvrkl do vynáletu pane Slipyho.Nesnáším když si žena za mnou čte,co zrovna píšu.Snad zase nebudu muset spát na gauči .......Káťa mě uklidnila,že prej ne .......Jsem rád,že to bere tak sportovně.Někdo zvoní ? Mám jít otevřít ?Kdo to může být tak pozdě ?A hele ony to moje kluci ?.Co tu  zase děláte,kluci zjančený,vy jste tu na chodbě každý druhý den.A´aáááá kruci ,zavřeli se za mnou dveře.Úplně samy.Nemám klíče.To nic zazvoním a Káťa mi otevře hned dveře.CRRRR.CRRRR.Že by neslyšela ? CRRRR. " Dobrý den ". Sousedka.Káťo, otevři, mám na sobě jenom trenky !"CRRRR,CRRRR .........

Otevřela po deseti minutách .........

                                                 Pro dnešek snad dobrý ,,,,,,,,pohodu ve všech směrech ................Bobo

Obrázek uživatele Sidi

Věrce

Pridávám se k blahopřání k narozeninám Věrce Samor 2 a přeji Ti Věruško hlavně zdraví!

Sidi

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Pro Věrku .......

Nóóó,já se taky přidávám s blahopřáním všeho nejlepšího,hodně zdraví a krásná spokojená léta ......

                                                                               Jeden ze SS ....Bobo

Obrázek uživatele Poletucha

Věrce - samor

I já se přidávám a přeji jen to nejlepší.

 SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

pro Věrku / Samor 2 /

 V tyto dny, jak čas letí má narozky taky naše milá Věruška. Ze srdce přeji hodně energie a elánu do tvé další tvůrčí práce a zdravíčko ať slouží aspoň jako doposud. Barča

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Vážené a milé ......

Dovoluji si Vám všem,

poděkovat za blahopřání k mému svátku,přáním  zdraví a všech krásných pozemských radostí které si mohu sám vybrat.

                                                                  Díky .....a na zdraví ,kapku dobrého............... Bobo

Obrázek uživatele Marta

Přání pro Boba

 Bohumíre, přeji všechno nejlepší k Tvému svátku.

Marta

Obrázek uživatele Poletucha

Všechno nejlepší, Bobo ♥

SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Pro Boba

Milý Bobo, přejeme Ti k svátku vše nej, nej, důležité je ale zdraví! Užij si příjemný sváteční den.

SLECINKY.EU

 

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele Barča

pro Věrku / Samor 2 /

Ahoj Věruš

Vím, že občas nakoukneš.Ve středu jsi měla svátek.Doufám, že jsi ho pořádně oslavila , já se přidám jako už kolikrát opožděně. Takže vše nejlepší.Doufám, že ti zdravíčko slouží.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Musela jsem obrázky dodat znovu, zmizely.

Maruško, kde jsi vzala ty bárišny? Jsou legrační.

Děkuji ještě dalším gratulantkám! 

 

                                     

Sidi

Obrázek uživatele Barča

No to je kouzelné.Pokud

No to je kouzelné.Pokud budu mít blbou náladu ťuknu si na tento obrázek.Je boží.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Belinda

Já se na to vyprdnu

Tak teď už v tom mám guláš... Pod stromeček si dám kalendář a tam si po vyzpovídání vás všech zaznamenám, kdo a kdy.
Tak drahá Sidulko, hodně zdravíčka, pohody, rozverného dovádění a radosti ze života. To Ti ze srdce skoro již pozdě přeje Belinda a Bertíček

Obrázek uživatele Barča

cha,cha,............

Tato situace je docela úsměvná .Na Ráda si povídám,jsem se ptala, kdo ví, kdy má Maruš narozky. Kdyby byla na servru Sidi, bylo by to vyřízeno.Takhle se hádalo,ale co, týden sem, týden tam.Tak já počkám do toho 16, aby ji nebylo líto,že se ten den přejde jen tak. Dnes tedy přeji Zdence / SIDI ?/

 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Milá děvčátka a chlapče

Moc vám děkuji, aspoň jsme se zasmáli! Maruška bude slavit 2x, to je výhoda! Kdo si taky má pamatovat ta data, také to mám pomotané a vím jenom, že Maruška je týden ode mne. Poletuško, nic si z toho nedělej, doufám, že jsi se také pobavila. Takže to zapijeme, drahouškové! SLECINKY.EUSLECINKY.EU

SLECINKY.EU

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

To je ta pravá a správná ......

Kdo popletl Poletušku ??? a ona následně  popletla ty ostatní  ......že ani Belinda nehodila zpátečku a také se přidala,takže Maruš to celé urovnala.Zdenička dnes narozeniny má a tak přejme mnoho toho dobrého,zdravého ....... a hooooooodně let.

                                                                    Bobo

Obrázek uživatele Poletucha

SIDI

Milá Zdeničko, chybička se vloudila

tak dovol, abych ji napravila. Přeji Ti moc

SLECINKY.EU

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Nebyla to Maruška, ale Zdenička

 Kdo má narozky.Hodně štěstí, zdraví...

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Maruško

Aspoň budeš mít veselý den! Přejeme,nepřejeme, s kytkou, bez kytky,  teď, příště, Je to fuk, hlavně, když je veselo!

Sidi

Obrázek uživatele Belinda

Maruško

Tak nyní nevím, jak se zachovat - přát, nepřát??? Ale jo, připojuji se ke gratulantům, přeji vše nej, nej nej. Snad toho šestnáctého nezapomenu přát ještě jednou... E+B

Obrázek uživatele Poletucha

Se omlouvám :-)

Týden sem, týden tam :-D Mně přišlo emailem upozornění, že je to dnes :-(  Taky v tom mají binec!

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Sice jste to trochu popletli, ale to nic, ve vašem věku, na to máte právo. Maruška má narozeniny 16. října, takže to oslavíme s předstihem.
Milá Maruško, přeji Ti, ať jsi stále zdravá a spokojená a ať ti zde VŠICHNI můžeme blahopřát ještě hodně, hodně let!

SLECINKY.EU

Obrázek uživatele babčahanča

Marušce

 

Hezky to oslav...Hodně zdraví a štěstí...

babčahanča

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Vše nejlepší ...........

Každý se ptá,kdy narozeniny Maruška má ? No už je to jasný,jako jasná zpráva,že to je dneska no celý den ...... no tak přeji vše nejlepší,hodně zdraví ..... toho vždy dost,štěstí ....víc jak trochu a osobní spokojenost ........ to je života skvost.

                                                                                        No to přeje Bobo

Obrázek uživatele Poletucha

MARUŠCE

Milá Maruško, k dnešním narozeninám Ti přeji všechno jen to nejlepší ♥

 SLECINKY.EU

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Dnes je:
Neděle 01. 03. 2015

Svátek má:
Bedřich

Blahopřejeme!Poslední komentáře v diskuzích

Ráda si popovídám

 Já stůňu a taky se obávám, že Maruš to chytla.Mějte se zdravě.Víte, jak je Milan na koni.Oběta ...

Ráda si popovídám

  ...

Ráda si popovídám

Je po tobě velká sháňka na íčku, máme obavy, co se stalo, že jsi se odmlčela.... ...

Ráda si popovídám

Mně se to už stalo 2x. Píšu, píšu, najednou na něco kliknu a příspěvek je pryč. Měla jsem zlost, ten ...

Myslivost a rybaření

Divím se těm chlapům zcela, vždyť má, čím zaujmout Bela! Má pět Pé a snad i více, mají spíše stra ...

O čem píšeme na blogu

Poslední komentáře v blozích

Co byste měli vědět o vdovském či vdoveckém důchodu

CHtěla bych to nejlépe vůbec nepotřebovat, ale jsem velice vdečná za tak důležité informace.Věřím, ž ...

Jak omezit zapomínání? Jedině tréninkem

Nevím, proč se hned musím všude hned zaregistrovat. Ráda bych si věc napřed  zkusila, než se re ...

Jak omezit zapomínání? Jedině tréninkem

 Děkujem za portál k cvičení paměti.Je zajímavý a určitě ho budu využívat.Dobrý je též portál V ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 2 hosté.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design