Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

každodenní malá přáníčka pro všechny

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele samor2

Diskuze: každodenní malá přáníčka pro všechny

Diskuze založena: 26. Března 2009 - 8:54
Autor/ka diskuze: samor2

Tak něco pro každodenní malá přáníčka pro všechny

 

samor2

Přeji krásný celý den bez hlupáků a průšvihů
Moje www: www.teta.estranky.cz

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Poletucha

Hezkou sobotěnku.

Hezkou sobotu přeji vám všem, co sem ještě zabrousíte. Ráno jsem seděla za domem na té lavičce, pod korunou lípy a kochala se přírodou a pak jsme s Rebí odkráčely domů.

Upload-PicsUpload-Pics Upload-Pics

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

pro kámošky a kámoše...

Tak zase je trochu veseleji na tom webu i když mě mrzí, že se sem příliš seniorů nehrne. Souhlasím se Sidi,příspěvek Boba též není můj šálek čaje a ta fotka,je jako fotka bezdomovce, kterého po zážitku popisejicího v příběhu - vyhodila manželka z  domu. Babčahanča  by se měla více šetřit. V těchto letech nám už hrozí různé osteoprozy,artrozy apod.No prostě, není o co stát. Ten bazen je primovní.Já chodím každý týden do lázní Bohdaneč jednou s příplatkem od města, podruhé za plné vstupné. Říkali mi ženský, že VZP proplácí 500.- Kč seniorům, tak to by bylo fajn. Pro Poletušku je dobré , že ji rodina docela zaměstnává, aspoň ji není  tolik smutno. Co se týče těch nachlazení, asi bude něco v luftě,můj mužskej kašle,jako hrom.No můžou zlobit i pyly.  Všechny zdravím.Co dělají zahrádky ? Už to máte osázené?. Já se tento týden budu snažit pomoct ozdravit kytky, které máme doma.

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Děvčata, nestrašte s anginami, horečkami, kašlem, z toho mám obavy s našimi 6 vnuky. To jsou ty prudké změny počasí!

Hanči, to je pohádka, v tom bazénu, to si rochníš! Ale, že máš těch činností opravdu hodně, nedivím se, že jako bezruká, se cítíš být bezruká.

Líbí se mi Poletušky vojenské hlášení! Také máš Pol plno činností, ale Tobě to jde k duhu, jen se zabavuj!  Tak se všichni i s vnoučaty brzy uzdravte.

 

To je Baruška, půjde s Tebou Hančí plavat!

 

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Nemocí je všude dost

 Náš Honzík má ošklivou angínu a já jsem s jednou rukou na nic.Nepomohu.Týden dcera, pak zeť a já až na opravdové doléčení....Milan se snaží, je ulítaný z venčení a nákupů.Dnes po týdnu na zahradě /pěšky/,bylo nádherně...Zase jsen byla štastná..Ale vždy se to vyrovná.Z hračky do plačky...

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Hlášení!

 Hezký večer.♥ Tak jsem tu včera měla Jonáška, dostal antibiotika na kašel, ve čtvrtek dostal antibiotika jeho táta a včera mi volal nejstraší synek, že leží s horečkou a ten si vzal dovolenou a doufá, že to přes víkend vyleží. Do toho malá Ivetka zvrací a má průjem. Já se toho kašle taky nemohu zbavit, tak si tu vařím průduškový čaj, včera si ještě koupila průduškový sirup a tak si tu dávám "do nosu". Příští týden mám nějak moc nabitý, hlídám Jondu, musím k nim, protože tam přijde elektrikář opravit pár věcí, odpoledne s Rebí na kontrolu. Bere antibiotika, má nějakou infekci na čumáčku. Ve středu my přijdou vyměnit plynoměr a v pátek mám zubaře. Ten už mě straší v hlavě teď!

Haničko, co to vyvádíš? Koukej se šetřit, ať se ruka brzy zase dá "původního stavu" ! Dnes tu sice slunko svítilo, ale zima byla jako v Rusku. Zítra jdu na oslavu Jonáškových 6. narozenin. Zase přijdu na jiné myšlenky. Také už nám přišlo pozvání k notáři a protože nemáme ani auto, ani chatu, jen plno vzpomínek, tak snad to půjde lehce, rychle a nebudu platit moc korun. Koukejte na sebe dávat pozor, užívejte jarních dnů a mějte se všichni moc príma!

Upload-Pics

 

Upload-PicsUpload-PicsUpload-PicsUpload-PicsUpload-PicsUpload-PicsUpload-PicsUpload-PicsUpload-PicsUpload-Pics

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Haničko, |Haničko, co nám to děláš? Tak dlouho točíš vrtulkou, u zadku, až se utrhne!  Proč se trochu nešetříš? Já vím, že se cítíš  na 20, no, tak na 30,  práce zastaneš hodně, ale - pospíchej pomalu!  Teď se musíš šetřit povinně, jinak to nepůjde. 

Tak Ti přeji, ať Ti Tvá ručička brzy a dobře sroste a načerpej sílu.

Bobo, tento článek není můj šálek čaje, otřesný příběh.  Pa, lidičky! 

 

 

Bezdomovce jsem smazala!

Sidi

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Není toho trochu moc ....... pani Hanči !!

Když se to čte,tak jak jde všechno rychle za sebou,tak člověk skoro nezná co je to být zdravý / nebo se aspoň cítit zdravě /.Přeji brzké uzdravení,........... Bobo

Obrázek uživatele babčahanča

ahoj

 No Poletuško a co Rébinka? Já mám zlomenou ruku, tak mám volněji a binec kolem sebe,Milan se snaží, ale nevidí to.Vrtule se nekoná, ale odpočinutá nejsem.Nejsem zvyklá na prášky...Když nic nedělám, nemám zážitky....

Takovou jsem měla péči s diabetikama,cukr 3.9 a pak si na kole namlátím

babčahanča

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Trocha povídání ........../ neni to jen slušný /......

Nejlepší příběhy píše sám život,

Banální přiběhy,které se odehrávají v ponurejch šedivejch domech v ponurejch šedivejch městech.Osudy,které nikoho nezajímaj.Nikdo si  je netroufne zveřejnit.Do hezkýho barevnýho světa.

Jako můj příběh.Začíná stejně černě jako možná většina před ním.Ale časem bude o něco barvitější.A kde může začínat víc černě a šedivě než jedno sobotní ráno v březnu v sedum třicet.

Je hodně brzo.Jediný, co vnímám,je dřevěnej strop,a že hlavu mám jako střep.Za tři hodiny se zase proberu,protože se mi chce blejt a začíná se mi zvedat žaludek.

Otevřu první dveře,uklidní mě,že je to hajzl a hned začnu zvracet.Pak si pomalu uvědomuju,kde jsem.A strašný vzpomínky z minulý noci se po kouskách vracej.

Klub.Děsně hlasitá hudba.Narváno.Vzduch k zalknutí,ve kterém se mísí  cigaretový kouř a umělá mlha.Osvětlený je to červenejma světlama a černejma záři vkama.Chlap s černou bradkou.Dávám mu prachy,podá mí celofán,kterej dřív sloužil jako obal na krabičce cigaret,dost zmačkanej a svařenej plamenem.Pak honem na záchod.Holky na mě koukaj prázdnejma zmalovanejma očima.Levnej make - up jím stéjká,jak jsou zpocený z tancování.Hodně krátký sukně,hodně vysoký boty.Routočej kohoutek,strčej k němu pusu a polykaj vodu jako potom sperma z ptáků.Na baru si vodu neobjednaj.Tam si nechaj od těch hnusnejch chlapů zaplatit gin s tonikem.

Vystrčím jednu děvku z kabiny a zamknu se.Na umyvadlo jako podložku položíl leták.Řidičem na něm udělám dvě čistý lajny z obsahu celofánu.Sroluji poslední dvacetieurovku,která mi musí vystačit na zbytek večera,a frknu si bílej prášek.Pak noc knčí.

Vlasy mě smrděj kouřem,dech jako chcíplá ryba.Chlap,kterej vypadal včera dobře,je dnes tuctovej.Jenom červená guma naplněná jasnou tekutinou,která se válí po zemi,a pár kapesníků,mi připomíná,co se poslední noc dělo.Sáhnun si rukama mezi nohy.Někteří chlapi přirážej,jako kdyby  za nima hořelo a hledali v tobě úkryt.Od pupíku dolů mě všechno bolí,

Trochu jsme večer pokecali,i když jsme oba věděli,že musíme vyplnit smaltalkem čas,než párty skončí a vezme k sobě domů.Řvali jsme smíchy a byli jsme až moc hluční v jeho dvoupokojovém bytě ve starým baráku,kde jsou zdi jako z papíru.

Teď přede mnou leží jen jeden z mnoha  chlapů,kteří jsou  úplně normální.Dělaj svůj job nebo studujou,a jejich zábava je,že jdou o víkendu do klubu,aby se vyspali se závislejma děvkama,který jsou úplně mimo.Pozoruji to  s unaveným  úsměvem..

               To je můj život.

                                 To je můj příběh ............jak se jmenuji? Řeknu vám to,M I A se jmenuji, a mám ráda

                                  hlasitý párty,T A N E C ,C H L A S T a S E X..

                                       Na zkoušku a na víkend ............ zkuste přečíst a hodnocení ...... nějaké.

                                                                                                         Bobo ......... krásný víkend.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Napsal jsem povidání na svůj blog

Povídání je na blogu

Obrázek uživatele Maruš

Zdravím Vás všechny

Bobo,marně pátrám v paměti,co že to byl za film.nešlo Ti to sem vlžit.Bodejť by jo.A že už bylo po 22.00hodině,tak je to tu.byl to jistě film s hvězdičkou.Poletuško,Hezké bydlení.Podle té naší malé prdelky jsi v krásném městě.Velikonoce jsou pro Tebe výročí šťastné a zároven smutné.Ale máš plno vnoučátek.jedno hezčí než druhé.A až si vyřídíš všechny formality,tak jen jeď do lázní.budeš v jiném prostředí a trochu pookřeješ.Evičku s Bertíkm chválím.Dělají smysluplnou věc.Radost těm nejpotřebnějším.Zdravím ještě jednou a přeji hezký zbytek týdne

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Barča

pro všechny kamarádky / dy i ty, co jen nakouknou

Tak  jsem ráda, že je na webu zase  na co se dívat. Vtip Boba  je vtipný a je dobře, že nám připomněl, jaké to bylo za mlada. Poletuška je vůbec největší hrdinka. Přes tu, pro ni jistě největší bolest  se statečně staví  k životu. Máš bezva  rodinku   jistě i hodnou , ale jedničkoví jsou stejně Jonášek a Olík. Ti nemají chybu.Eva Je nezmar. Docela bych se podívala na ty videa - ale bohužel jsem to nemohla otevřít. Sidi má bolesti páteře.Neboj , to přestane a začne něco jiného a možná bude hůř.Ale taky ne.Uvidí se, co nám časy budoucí přinesou.Hezké prožití dalších, skoro letních dnů

                           

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

A už se to zde začíná rozjíždět, Baruš nás musela popostrčit. Poletuško, máš krásná vnoučata, kluci Tě již přerostli, že?
U nás klid, pohoda, všichni vnuci teď bydlí zde, v Ústí, tak nás často navštěvují. Začala mě zlobit páteř, nebo kyčel, nevím, cítím to i v noze, inu, proti věku, není léku. Ale asi bych už tak čiperně neběhala, jako Belča s Bertíkem. Musíme zapsat do historie Ss, jdalší ejí úspěchy v Jedličkově ústavu. Vybráno z TV pořadu:

SLECINKY.EU

SLECINKY.EU

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Co se to stalo...............marně kroutím hlavou ?

Tak po velmi dlouhé době,.......ani nevím sám jak dlouho,no asi okolo velikonoc ......možná ? se mi podařilo sem něco napsat a pak ani ......prd.Proč to nešlo.....já nevím a ani počitač to neví.

Ale  dneska po zkoušce,se to nějak rozběhlo........vydrž,vydrž potřebujeme toho hodně říci než by se to zase po......!

                                                                     Tak zítra snad budeme pokračovat,že kamaráde netovej ......Bobo.

Obrázek uživatele Poletucha

Ahoj všem!

Zdravím všechny a něco málo, co se za tu dobu, co jsem tu nebyla, událo. Tak všechno, co jsem potřebovala zařídit, mám vyřízené. Musím pochválit všechny úředníky za obrovskou ochotu, vstřícnost a rychlost! Většina lidí na úředníky nadává a to já teda mohu jenom chválit. Teď už jen čekáme na dědické řízení a to prý může trvat až půl roku. Pak bych jela do lázní, nechci te´d, aby mne pak z lázní odvolávali.

Na Velikonoce se tu sešla všechna omladina, přijeli i z Blavy a v sobotu 4..4. jsme byli uložit urnu. Od té doby to na mne nějak padlo. My jsme se s mužem před 46.lety právě 4.4. a také pak hned byly Velikonoce, brali a teď jsem ho ukládala do urnového hrobu.  Také už mám doma všechno pouklizené, pračka prázdná, dřez prázdný, nikdo mi tu nedělá binec, nakupuju minimálně, no prostě najednou je tu moc prázdno. Ale já vím, že je to ještě moc brzy a čas to všechno uhladí.   Jinak jsme zároveń tu oslavili dvoje narozeniny - Tomáš 15 a Adam 17.  Také tu probíhal sběr nepotřebného, tak to děcka všechno odnosily a stejně tu toho ještě plno zbylo - rámy na obrazy, rozdělané obrazy, síta na sítotisk a mnho dalších "užitečných věcí".  Pro ty rámy a síta si přijede manželův kamarád, to ostatní musíme ještě přebrat.

Jinak mám v plánu letos pěstovat na balkonu rajčata v závěsu, možná i jahody a už se těším, až mi syn doveze zeminu a já se pustím do sázení, také kytičky mám vybrané, tak až se mi to tu rozroste, vyfotím a pochlubím se! :-D 

Mějte se všechny i ty Bobe co nejlépe, nemoce koukejte rychle vyhnat a užívejte si krásné jarní dny. Zdraví poletucha ♥

 

SLECINKY.EU  Tom a Ivetka
SLECINKY.EU Adam a moje Jituš
SLECINKY.EU  Jonáš a Olík
SLECINKY.EU A tady bydlím a Vás zdravím!

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

pro všechny kamarádky / dy i ty, co jen nakouknou

Krásný , slunný, dobrý den.Lidičky, co je s vámi ? Kam pořád brouzdáte a mě tu samotnou necháte.Tak máme zase už po velikonocích .Je to hrozně, nedávno byly vánoce , za chvíli bude konec školního roku, prázdniny.No  - neletí to nějak ? Doufám, že vám zdravíčko slouží, že jste dostali pomlázkou, aby jste neuschly a prožili hezké svátky.

a něco pro zasmání

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Jóóó,............................Velikonoce

Tak ten čas,.......... Velikonoc už od  Škaredé,Zeleného,Velkého,Bílé  a Božího hodu běží,mrskací a polévací pondělí nás

čeká.......uf,uf,bez kabátu,čepice - to nebude žádná legrace.Jak Maruška navádí - Bobo vymrskej každou sukni po chalupě

jóóó to se to řekne ........ale Morkovice,Ústí,Liberec,Šumperk a k tomu Hradec  těch kilometrů je ranec,tak to radši po netu

přeju každěmu,hodně lásky,zdraví  a krásných chvil.

                                                      Příjemné svátky ................................. od Boba

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Přeji vám příjemné prožití velikonočních svátků u kamen a těším se na Barušky slibovanou polovinu dubna. Zaujalo mě Poletušky hlášení, ta uvedená data jsou zajímavá!

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele Barča

svátky jara

Svátky jara velikonoce. Na některých místech jsou chladnější, než byly vánoce. No, ale od  poloviny dubna má být a 20st.C a pak se budeme  svlíkat. Tak všem na webu krásné svátky a kytičku .

 

 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

Hlášení!

 

Moji milí přátelé, 58652540730565669704.png
66909695678318329341.jpg

4.4. přesně před 46.lety a také před Velikonocema jsme se s mužem brali. Dnes jsme ho uložili na hřbitově.

 

SLECINKY.EU

A odpoledne jsme měli oslavu Tomášových 15. narozenin.

 SLECINKY.EU

 

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

Ahoj všichni

Už se sem i bojím psát,jestli to zase nezmizne.Počasí stále studené a větrné.když si vzpomenu,když jsme byly děti,tak na Velikonoce byly nové polobotky,bílé ponožky a oblečení jen tak polehku.Letos a nejen letos i minulé roky spíš zimníky a kozačky.Tento víkend je prodloužený.Mladí jsou rádi,že mají o den více volna.Soused pospíchal se zahrádku.Není nač spěchat.Do konce dubna času dost.Zem je ledová a kdo ví,jestli ještě nepříjdou přímrazky.Přeji všem pohodový víkend a blížící se velikonoční svátky

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Přeji všem krásnou škaredou středu!

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Američani jsou v Česku a .......prší a je šeredně !

No tak to máme tady,co s tím dál ......nic ! vono to zase přejde a zase bude hezky,no uvidíme ....že ?

Březen,za kamna  vlezem,duben,ještě tam budem.

Duben

Na sv. Izidora oráče /4.4. / i ptáče si radosti zaskáče.                              Svatý Edul / 5.4.ú,teple zadul.

O sv. Anselině / 21.4. /,semeno do země.                                                   O sv.Vojtěchu /23.4./chladno dobytčeti i člověku

Jak mráz uvidí Juru / 24.4. / opustí každou ďuru                                         Na sv.Jiří,nezašlápnou trávu čtyři

Na sv.Marka /25.4./ leze žába z jarka                                                            

Je - li c dubnu častý hromu třesk,sena,žita bude jeden lesk.Brambor sazených na sv.Marka,bude v září plná jamka.

Hrom v dubnu,dobrá novina,mráz květů již víc nestíná.Aprílové počasí,jsou časy a nečasy.

Průpovídka.

Není nestálejšího než panské lásky,ženské chuti a dubnového počasí.

Velikonoce u sousedů

Švédsko

Na Zelený čtvrtek se podává specilaita - devět druhů jakékoliv dostupné zeleniny upravené jako zelí.Na  Velký pátek

je přísny půst,podává se kaše ze žitné mouky.Na Boží hod se připravují ryby,vejce,jehněčí pečeně s bylinkovou kůrčičkou a mladou mrkvičkou a speciální vaječný koňak.

Irsko,Skotsko

Na Velký pátek se pečou velikonoční mazanečky se skořicí a rozinkami zdobené křížem,i dnes se dodržuje zvyk,že jeden nechají viset v kuchyni,aby dokonale vyschl a pak z  něj umelou prášek jako léčivo s univer.účinky.Z vajec připravují tradiční pokrmy a nápoje.

Vaječný koktejl - promícháme 750 ml přírodního vína,500 ml vody,150 - 200ml cukru,štávu z citronu,špetku muškátového oříšku,2 -3 celé hřebíčky a vše zvolna zahříváme,ale nevaříme.Pak vmícháme 4 celá vejce,vše našleháme do pěny a podáváme horké koledníkům

Bavorsko

Nesmí chybět hovězí polévka s nudlemi a na nejrůznější způsoby upravené hovězí maso i vepřové maso - vždy s knedlíkem / jak jinak než bavorským /.Nezbytné jsou také koblihy,mazanec a beránek

Polsko

Na Boží hod velikonoční se nesnídá,chodí se ráno do kostela s košíkem naplněným šunkou,klobásami,chlebem,mazancem,koláči a vajíčky obarvenými na zeleno špenátem a na žluto cibulí.V kostele jsou pokrmy posvěceny,aby byla zajištěná  hojnost ....... světi se páska.Teprve doma je pak sváteční hostina - vařená vejce s majonezou či šunka s kaší z červené řepy s křenem

                            No tak to máme,možná dobré počasí,ale zajisté dobré jídlo a pití ........ dobré zažití......Bobo

Obrázek uživatele Sidi

Poletušce

Tak to se mi opravdu líbilo!

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Něco pro pobavení

i když pravdivé!

 

https://www.youtube.com/watch?v=h84hfRa1HXA

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Maruško

 Ty výrobky z proutí jsou parádní...

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Maruško,

hezkou středu vinšuju.  Tak koukám, že i mě zmizel celý pokec i s odpovědí od Beli. Je tu nějaký škodolibý šotek a žere nám příspěvky!

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

já se na to

Takový dlouhý komentář jsem napsala a je opět fuč,jen mě mrzí,že jsem si ho nezkopírovala .Nevím,co s tím našim webem poslední dobou je.ztratil se mi i ten komentář z předchozího vložení a zůstaly jenom obrázky.Do Prčic.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Barča

poletušce

Krásná příroda.Jen se bojím,aby všechno nerozkvetlo a nepřišla zase zpátky zima. Nejhorší by to bylo pro ovocné stromy.

 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

Ahojte ♥

Tyto tři dny byly tak nádherné a tak jsem s Rebekou chodila hodně ven, do lesa a tady posílám pozdrav jara.

SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Jak najít fitko .......

Jak najít fitko,kde si hledí vlastních prsních svalůa neočumují ty vaše ?

Chlapi mají nejraději zpocené unavené holky se zplhlými vlasy,Jéžíši to je přece blbost ! Může mi teda někdo vysvětlit,proč nas ve fitku pořád okukujou ?Copak není na internetu dost porna ? Mám toho dost ! Rozhodla jsem se zjistit,jak najít posilovnu,kde mě nebude nikdo šmírovat.

Vlastně je to úplně jednoduché,stačí najít posilovnu pro gaye / beztak frajírci ve fitkách posilují všechnu svoji energii do bicepsů,takže pochybují,že se s tou holkou na něco zmůžou/.V naši zemi ale žádná bohužel neexistuje,nebo se mi ji apoň nepodařilo  vyguglit / a když né já tak nikdo /.Nejlepší je proto  si  zajít do všech fitek v okolí,a tam si otypnout,jaká sorta lidí tam chodí a podle toho si vybrat,kde napravovat následky čokozmrzliny s vláčným karamelem a čerstvou ....... sákra už dost !

Notorika poznáš podle nosu a posilovnu podle složení strojů / a notorika v tělocvičně podle divné vůně vonícího ionťáku /.Když vidíš podle stěny řadu běhacích pásů,vypadá to,že tam chodí hodně holek,tím míň mužských vrhačů pohledů.Tihle čumílci rádi machrujou,co zvednou na benč.Pokud teda má fitko víc jak tři lavice na tenhle druh posilování sebevědomí,.......zbystřete !

Co by ale v posilce nemělo chybět.Jsou abduktor a addutktory,někdo jím říká gynelogické stroje.Jde o stroje,na kterých sedíte a odtlačujete stehna od sebe nebo naopak k sobě a někdy svížně v začátku cvičení a potom ........ když náhodou by byla možnost tak je průprava.Muži se většinou takovým strojům a fitkům vyhýbají,

Tilkaři,pantofláči a piči.Kdo je kdo.............. to nejdůležitější je,kdo do fitka chodí.Podle předposilovacího průzkumu jsem vytypovala pár velkých skupin,u nichž se dá jasně poznat stupeň zíravého nebezpečí.Záleží hlavně na tom co mají na sobě.\když nemají triko,tak se na to hezky kouká,........ále napovídá to tomu,že nemají nic jenom na sobě,ale ani v hlavě.Posilovna je přece veřejné místo ....no pravda ?Příjde mi to jako když jdeme do divadla ve slipech.Tihle exoti si akorát pamatujou,že je to ten velký barák u Vltavy,co kdysi vyhořel.Tím spíš bych je tam v těch slipech nechala jít.

I kdyby fitku odlítla střecha a dovnitř by sněžilo,najde se tam hodně těch,kde budou drkotat zubama,ale cvičí ndál v tílku.Mezi nimi je hodně čumilů.Jakmile někdo jde ze šatny v triku bez rukávů,máte 80% šanci,že se aspoň jednou podivá na pár vteřin jak posilujete.Čsto platí úměra,že kdo nemá rukávy,nemá ani dost slušnosti,aby se staral sám o sebe.

Naopak  naprosto v klidu můžete cvičit před pantoflikáři.To jsou ti,kteří se  ve fitku cití jako doma a den bez posilování pro ně znamená,co pro Verešovou tři dny bez  přehlídkového mola.Naprosto neškodní.Dokáži se 27 minut dívat na své svaly a pravděpodobně to udělají také u Vás.Mám podezření,že mají sexuální poměr se svými bicepsy ale ještě jsem neodhalila,jak to fyzicky probíhá.Pantofle a tílko,.......... výrazný znak pro pantofláře.

Sedmý den stvořil Bůh botox,plastické operace a liposukce,tak  proč se proboha promenádovat mezi chlapy,pkrytými litry potu a tunami ...... libida.

Mezi největší čumily patří piči,teda  ti kdo často zevlují u baru a pijí.Při tom hodně času zírají a bůhvíco si představují,když sosají pproud iontů z láhve.Kvůli takovým jsem si nechala na triko dozadu natisknout nápis: Nečum,velký bratr se dívá a tvoje stará tě sleduje.

Uplně nejlepší je dát na radu kamarádek nebo kamarádů,anebo takových rad: "N ěkoho se zeptejte !?Na závěr ještě vzkaz pro zírače.Chce se vám brečet do tílka ?Tak si kupte energetickou tyčinku,gumovou pannu,nebo cokoliv,co vám pomůže  se s tím vyrovnat.

                                                     Tak ahoj příště .........cvíču a fitku zdar ............Bobo

Obrázek uživatele Marta

Pozdravení

 Přeji vám všem krásný týden. I u nás bylo nádherně. Kousíček od nás, tedy pár kilometrů, v Koutech nad Desnou lyžují ještě o stošest. Je tam nový areál. Letošní mírná zima moc příznivá pro lyžaře nebyla, takže milovníci tohoto  zimního sportu využívají každé chvíle na sjezdovkách. Já si ale už moc přeju jaro. Tak ještě jednou zdravím.

Obrázek uživatele Maruš

zdravím všechny.

Dnes byl ale krásný den.Naši hoši šli na fotbal a my holky jsme šly na procházku a skončily jsme na fotbalovém hřišti.Zpět jsme šli všichni spolu.Prošli celou vesnici a skončili u nás na kafíčku a svačince.Ráno do práce a tak to jde stále dokola.Často procházím pozpátku rubriky na Ss a vždy se u toho pobavím .dnes je svátek MDŽ.Neslavíme ho ,ani Svátek matek.Ale hodně lidí se k MDŽ vrací.Jak to,že Bobo nenavštěvuje náš domovský web,kde nám bylo tak dobře.Ne jenom on.Je tu pusto.A to není moje gusto.Přeji všem příjemně prožitý zbytek neděle a celý příští týden.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Toto video je od Boba - pro nás, děvčata. Ví, že se nám takováto hudba líbí.

 

Sidi

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Připojuji se k děvčatům, Poletuška dobře ví, že na ní stále myslíme, že jsme s ní a máme jí rádi!

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

nemžu se dostat na povídání.

Nevím,co s tím mým harapantem mám,ale nemůžu se dostat na povídání,tak to píšu do přáníček.Stejně jsem v té správné kolonce.Je to moje veliké přání Poletuško.Aby jsi vše zvládla ,je mi z toho všeho moc smutno. Kéž by se to stalo ve spánku,aby netrpěl.Moc na Tebe myslím.Zděsila jsem se,když jsem to viděla napsané na chatu na Tvé nástěnce minulý týden.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Dnes je:
Sobota 25. 04. 2015

Svátek má:
Marek

Blahopřejeme!Poslední komentáře v diskuzích

každodenní malá přáníčka pro všechny

Hezkou sobotu přeji vám všem, co sem ještě zabrousíte. Ráno jsem seděla za domem na té lavičce, pod ...

každodenní malá přáníčka pro všechny

Haničko, |Haničko, co nám to děláš? Tak dlouho točíš vrtulkou, u zadku, až se utrhne!  Proč se ...

každodenní malá přáníčka pro všechny

Tak zase je trochu veseleji na tom webu i když mě mrzí, že se sem příliš seniorů nehrne. Souhlasím s ...

každodenní malá přáníčka pro všechny

Děvčata, nestrašte s anginami, horečkami, kašlem, z toho mám obavy s našimi 6 vnuky. To jsou ty prud ...

každodenní malá přáníčka pro všechny

 Náš Honzík má ošklivou angínu a já jsem s jednou rukou na nic.Nepomohu.Týden dcera, pak zeť a ...

Poslední komentáře v blozích

Tááááák nááááám ty svátky skončily ..........

Výborně, Bobo, recepty jsou fajn, jako stvořené pro moje chuťové buňky. Ale nejvíce jsi se zavděčil ...

Co byste měli vědět o vdovském či vdoveckém důchodu

CHtěla bych to nejlépe vůbec nepotřebovat, ale jsem velice vdečná za tak důležité informace.Věřím, ž ...

Jak omezit zapomínání? Jedině tréninkem

Nevím, proč se hned musím všude hned zaregistrovat. Ráda bych si věc napřed  zkusila, než se re ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 7 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design