Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

každodenní malá přáníčka pro všechny

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele samor2

Diskuze: každodenní malá přáníčka pro všechny

Diskuze založena: 26. Března 2009 - 8:54
Autor/ka diskuze: samor2

Tak něco pro každodenní malá přáníčka pro všechny

 

samor2

Přeji krásný celý den bez hlupáků a průšvihů
Moje www: www.teta.estranky.cz

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Američani jsou v Česku a .......prší a je šeredně !

No tak to máme tady,co s tím dál ......nic ! vono to zase přejde a zase bude hezky,no uvidíme ....že ?

Březen,za kamna  vlezem,duben,ještě tam budem.

Duben

Na sv. Izidora oráče /4.4. / i ptáče si radosti zaskáče.                              Svatý Edul / 5.4.ú,teple zadul.

O sv. Anselině / 21.4. /,semeno do země.                                                   O sv.Vojtěchu /23.4./chladno dobytčeti i člověku

Jak mráz uvidí Juru / 24.4. / opustí každou ďuru                                         Na sv.Jiří,nezašlápnou trávu čtyři

Na sv.Marka /25.4./ leze žába z jarka                                                            

Je - li c dubnu častý hromu třesk,sena,žita bude jeden lesk.Brambor sazených na sv.Marka,bude v září plná jamka.

Hrom v dubnu,dobrá novina,mráz květů již víc nestíná.Aprílové počasí,jsou časy a nečasy.

Průpovídka.

Není nestálejšího než panské lásky,ženské chuti a dubnového počasí.

Velikonoce u sousedů

Švédsko

Na Zelený čtvrtek se podává specilaita - devět druhů jakékoliv dostupné zeleniny upravené jako zelí.Na  Velký pátek

je přísny půst,podává se kaše ze žitné mouky.Na Boží hod se připravují ryby,vejce,jehněčí pečeně s bylinkovou kůrčičkou a mladou mrkvičkou a speciální vaječný koňak.

Irsko,Skotsko

Na Velký pátek se pečou velikonoční mazanečky se skořicí a rozinkami zdobené křížem,i dnes se dodržuje zvyk,že jeden nechají viset v kuchyni,aby dokonale vyschl a pak z  něj umelou prášek jako léčivo s univer.účinky.Z vajec připravují tradiční pokrmy a nápoje.

Vaječný koktejl - promícháme 750 ml přírodního vína,500 ml vody,150 - 200ml cukru,štávu z citronu,špetku muškátového oříšku,2 -3 celé hřebíčky a vše zvolna zahříváme,ale nevaříme.Pak vmícháme 4 celá vejce,vše našleháme do pěny a podáváme horké koledníkům

Bavorsko

Nesmí chybět hovězí polévka s nudlemi a na nejrůznější způsoby upravené hovězí maso i vepřové maso - vždy s knedlíkem / jak jinak než bavorským /.Nezbytné jsou také koblihy,mazanec a beránek

Polsko

Na Boží hod velikonoční se nesnídá,chodí se ráno do kostela s košíkem naplněným šunkou,klobásami,chlebem,mazancem,koláči a vajíčky obarvenými na zeleno špenátem a na žluto cibulí.V kostele jsou pokrmy posvěceny,aby byla zajištěná  hojnost ....... světi se páska.Teprve doma je pak sváteční hostina - vařená vejce s majonezou či šunka s kaší z červené řepy s křenem

                            No tak to máme,možná dobré počasí,ale zajisté dobré jídlo a pití ........ dobré zažití......Bobo

Obrázek uživatele Sidi

Poletušce

Tak to se mi opravdu líbilo!

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Něco pro pobavení

i když pravdivé!

 

https://www.youtube.com/watch?v=h84hfRa1HXA

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Maruško

 Ty výrobky z proutí jsou parádní...

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Maruško,

hezkou středu vinšuju.  Tak koukám, že i mě zmizel celý pokec i s odpovědí od Beli. Je tu nějaký škodolibý šotek a žere nám příspěvky!

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

já se na to

Takový dlouhý komentář jsem napsala a je opět fuč,jen mě mrzí,že jsem si ho nezkopírovala .Nevím,co s tím našim webem poslední dobou je.ztratil se mi i ten komentář z předchozího vložení a zůstaly jenom obrázky.Do Prčic.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Barča

poletušce

Krásná příroda.Jen se bojím,aby všechno nerozkvetlo a nepřišla zase zpátky zima. Nejhorší by to bylo pro ovocné stromy.

 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

Ahojte ♥

Tyto tři dny byly tak nádherné a tak jsem s Rebekou chodila hodně ven, do lesa a tady posílám pozdrav jara.

SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Jak najít fitko .......

Jak najít fitko,kde si hledí vlastních prsních svalůa neočumují ty vaše ?

Chlapi mají nejraději zpocené unavené holky se zplhlými vlasy,Jéžíši to je přece blbost ! Může mi teda někdo vysvětlit,proč nas ve fitku pořád okukujou ?Copak není na internetu dost porna ? Mám toho dost ! Rozhodla jsem se zjistit,jak najít posilovnu,kde mě nebude nikdo šmírovat.

Vlastně je to úplně jednoduché,stačí najít posilovnu pro gaye / beztak frajírci ve fitkách posilují všechnu svoji energii do bicepsů,takže pochybují,že se s tou holkou na něco zmůžou/.V naši zemi ale žádná bohužel neexistuje,nebo se mi ji apoň nepodařilo  vyguglit / a když né já tak nikdo /.Nejlepší je proto  si  zajít do všech fitek v okolí,a tam si otypnout,jaká sorta lidí tam chodí a podle toho si vybrat,kde napravovat následky čokozmrzliny s vláčným karamelem a čerstvou ....... sákra už dost !

Notorika poznáš podle nosu a posilovnu podle složení strojů / a notorika v tělocvičně podle divné vůně vonícího ionťáku /.Když vidíš podle stěny řadu běhacích pásů,vypadá to,že tam chodí hodně holek,tím míň mužských vrhačů pohledů.Tihle čumílci rádi machrujou,co zvednou na benč.Pokud teda má fitko víc jak tři lavice na tenhle druh posilování sebevědomí,.......zbystřete !

Co by ale v posilce nemělo chybět.Jsou abduktor a addutktory,někdo jím říká gynelogické stroje.Jde o stroje,na kterých sedíte a odtlačujete stehna od sebe nebo naopak k sobě a někdy svížně v začátku cvičení a potom ........ když náhodou by byla možnost tak je průprava.Muži se většinou takovým strojům a fitkům vyhýbají,

Tilkaři,pantofláči a piči.Kdo je kdo.............. to nejdůležitější je,kdo do fitka chodí.Podle předposilovacího průzkumu jsem vytypovala pár velkých skupin,u nichž se dá jasně poznat stupeň zíravého nebezpečí.Záleží hlavně na tom co mají na sobě.\když nemají triko,tak se na to hezky kouká,........ále napovídá to tomu,že nemají nic jenom na sobě,ale ani v hlavě.Posilovna je přece veřejné místo ....no pravda ?Příjde mi to jako když jdeme do divadla ve slipech.Tihle exoti si akorát pamatujou,že je to ten velký barák u Vltavy,co kdysi vyhořel.Tím spíš bych je tam v těch slipech nechala jít.

I kdyby fitku odlítla střecha a dovnitř by sněžilo,najde se tam hodně těch,kde budou drkotat zubama,ale cvičí ndál v tílku.Mezi nimi je hodně čumilů.Jakmile někdo jde ze šatny v triku bez rukávů,máte 80% šanci,že se aspoň jednou podivá na pár vteřin jak posilujete.Čsto platí úměra,že kdo nemá rukávy,nemá ani dost slušnosti,aby se staral sám o sebe.

Naopak  naprosto v klidu můžete cvičit před pantoflikáři.To jsou ti,kteří se  ve fitku cití jako doma a den bez posilování pro ně znamená,co pro Verešovou tři dny bez  přehlídkového mola.Naprosto neškodní.Dokáži se 27 minut dívat na své svaly a pravděpodobně to udělají také u Vás.Mám podezření,že mají sexuální poměr se svými bicepsy ale ještě jsem neodhalila,jak to fyzicky probíhá.Pantofle a tílko,.......... výrazný znak pro pantofláře.

Sedmý den stvořil Bůh botox,plastické operace a liposukce,tak  proč se proboha promenádovat mezi chlapy,pkrytými litry potu a tunami ...... libida.

Mezi největší čumily patří piči,teda  ti kdo často zevlují u baru a pijí.Při tom hodně času zírají a bůhvíco si představují,když sosají pproud iontů z láhve.Kvůli takovým jsem si nechala na triko dozadu natisknout nápis: Nečum,velký bratr se dívá a tvoje stará tě sleduje.

Uplně nejlepší je dát na radu kamarádek nebo kamarádů,anebo takových rad: "N ěkoho se zeptejte !?Na závěr ještě vzkaz pro zírače.Chce se vám brečet do tílka ?Tak si kupte energetickou tyčinku,gumovou pannu,nebo cokoliv,co vám pomůže  se s tím vyrovnat.

                                                     Tak ahoj příště .........cvíču a fitku zdar ............Bobo

Obrázek uživatele Marta

Pozdravení

 Přeji vám všem krásný týden. I u nás bylo nádherně. Kousíček od nás, tedy pár kilometrů, v Koutech nad Desnou lyžují ještě o stošest. Je tam nový areál. Letošní mírná zima moc příznivá pro lyžaře nebyla, takže milovníci tohoto  zimního sportu využívají každé chvíle na sjezdovkách. Já si ale už moc přeju jaro. Tak ještě jednou zdravím.

Obrázek uživatele Maruš

zdravím všechny.

Dnes byl ale krásný den.Naši hoši šli na fotbal a my holky jsme šly na procházku a skončily jsme na fotbalovém hřišti.Zpět jsme šli všichni spolu.Prošli celou vesnici a skončili u nás na kafíčku a svačince.Ráno do práce a tak to jde stále dokola.Často procházím pozpátku rubriky na Ss a vždy se u toho pobavím .dnes je svátek MDŽ.Neslavíme ho ,ani Svátek matek.Ale hodně lidí se k MDŽ vrací.Jak to,že Bobo nenavštěvuje náš domovský web,kde nám bylo tak dobře.Ne jenom on.Je tu pusto.A to není moje gusto.Přeji všem příjemně prožitý zbytek neděle a celý příští týden.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Toto video je od Boba - pro nás, děvčata. Ví, že se nám takováto hudba líbí.

 

Sidi

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Připojuji se k děvčatům, Poletuška dobře ví, že na ní stále myslíme, že jsme s ní a máme jí rádi!

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

nemžu se dostat na povídání.

Nevím,co s tím mým harapantem mám,ale nemůžu se dostat na povídání,tak to píšu do přáníček.Stejně jsem v té správné kolonce.Je to moje veliké přání Poletuško.Aby jsi vše zvládla ,je mi z toho všeho moc smutno. Kéž by se to stalo ve spánku,aby netrpěl.Moc na Tebe myslím.Zděsila jsem se,když jsem to viděla napsané na chatu na Tvé nástěnce minulý týden.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Barča

pro všechny i ty, co jen nakouknou

Zdravím všechny kamarádky a kamarády i příznivce tohoto webu a přeji v Novém roce hlavně zdravíčko.Bude - li zdravíčko, bude i štěstíčko. A trochu té lásky se vždycky někde najde.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Poděkování za blahopřání ....

Dovoluji si Vám všem poděkovat za blahopřání k mým 75 narozeninám,které mě potkaly v pátek 12.12.2014.Po oslavě v sobotu ,jsem odjel a až dnes se vracím,proto to pozdější poděkování.

                                                 S poděkováním Bobo

 

Obrázek uživatele Poletucha

Všem na Ss

 

SLECINKY.EU
SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Belinda

BOBO

Stále se někde potloukám,
na SS tudíž nekoukám,
nyní mne výčitka straší,
přehlédla jsem, že jsi o rok starší.

Tak Ti přejí opožděně hodně zdravíčka,
z Liberce čumáček Bertík a jeho panička.
čumáček v zimě
screenshot software

Obrázek uživatele Barča

pro Bobo

Našemu největšímu přispivateli na webu Ss pře ji vše nejlepší k narozeninám s přáním,aby i nadále psal příspěvky.I když někdy na ně nereaguju, tak je čtu.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

pro Belindu

O pár dní později se připojuji i já.Peču  cukroví a tak vše nestíhám.Dodatečně přeji i já - hodně štěstí a hlavně zdraví.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele babčahanča

Milý Bobo -vše nejlepší....

 

Toto ti věnuji, až vypiješ, můžeš to využít i jinak....

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Bobovi

Náš milý Bobo, přeji Ti vše nejlepší, buď zdravý, jak buk a stále náš kluk, prohlašuji zde, na místě, do sta let tu budeš jistě!

 

SLECINKY.EU
SLECINKY.EU

 

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Pro našeho Boba

 SLECINKY.EU

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Belinda

Mazleníčko

Jak říká Sidulka, mazleníčko, mazlení..... sladká holčička, užívej si jí Hani.

Všechny vybagrované kytky a keře naházené na jednu hromadu jsem NAŘÍDILA těm " tmavým a nechápavým" kopáčům odvézt. Nemám sílu vyhrabávat je z té haldy a ani je nemám kam přesadit. Je to menší zlo, nežli čekat, až ty díry zahážou a svah dají???? do pořádku. Nejdřív jsem sháněla šéfa, ale pak jsem si řekla. Příroda je čarodějka, poradí si. Na jaře donesu nové kytky a keře z parku a život půjde dál... ale bolelo to rozhodnutí docela dost.

Obrázek uživatele Sidi

Hani

Ťuťu, ňuňu, to by se to mazlilo s takovým krásným miminkem! Určitě si to Hani užíváš! Jistě jste z Valinky všichni vedle a nedivím se!

            

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Beli a děvčata a Bobo- naše nejmladší

 Snad to odrýli bezpečně a zase to zasadí, měli by to tak udělat.Bývá to ve smlouách.Já jsem chodila po podobných zákrocích v parku taky ještě dosazovat povalující se cibule trvalek, ale v zásadě to bylo správně.

Včera jsem se ojínila a dnes mě trochu bolí  hlava.

babčahanča

Obrázek uživatele Belinda

Díky vám...

Bertíkova babička, čte tu vaše přáníčka,
všechna byla krásná, milá, upřímně mne pobavila.
Dnes mne nějak míjí múza, veršovat by byla hrůza.

Proto ať promluví próza.... Děkuji vám všem.

.Dnes jsem byla opět na kontrole s Bertem, konečně pochvala zdrav.stavu. Snad už se to zlomilo a bude to lepší a lepší. A k jedné radosti, zklamání. Dopoledne přijel před dům bagr a začal hledat přímo v mém záhonku poruchu na topení....kytky, keře, většina jde do čudu.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Tak sů poslední ....... možná ?

Milá Beli ........... !,dnes je den narození,krásný den trocha pod mrakem,

ale žít se má, to říká Sidi,Hanči i já.Tak když to má bejt,  všechno nejlepší.

hodně štěstí,zdraví  dosti Bertíkovi ku radosti,

                                                   S pozdravem " Na zdraví !" .........Bobo

Obrázek uživatele Poletucha

Pro Belindu ♥

 Všechno jen to nejlepší k Tvým narozeninám!

SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Naší Belindě

Belindičko milá, všechno nejlepší, buď zdravá a stále čupr holka! SLECINKY.EU

 

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Naší milé Belindě k narozkám

Ať jsi stále veselá,zdraví ať ti slouží,

ať máš dost času na kamarády,

ať je Bertík zdravý,

Hodně štěstí, milá Belindo, hodně štěstí zdraví.....

                                   Mám tě ráda - marmeláda.

babčahanča

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Kam se SS propadl .....

Kam se SS propadl,žádný chtivý zábavy a znalosti života tady není,sám pro sebe to nemá cenu .....že všichni ?.To už doléhá přání schánění vánočních dárků ...... ještě je čas snad ....? nebo zajištění toho dobrého do útrob svého těla .....?,ale to je taky  už moc brzo,brzo zase vyhládne.

Svátky a naroizeniny se vybraly,trocha klidu neškodí,,,,,,,,zahrádky a kvítka s ovocem je zajištěno na zimu ......? co se ptám ?a tak trochu toho povídání, co ničemu  nebrání a  trudnou mysl rozhání ........dejme se do toho !

Co nosí v kabelce malé dvouleté slečny .....?  Viki mi ji přinesla ukázat a všechno z ní vysypala,takže jsem měl jedinečnou příležitost prozkoumat ten tajůplný obsah.Ne moc mužů má šanci nahlédnout ženě do kabelky.Takže tam bylo : jeden plyšový had,jedna samolepka s dinosaury,jedna masážní koule s ostny,jedna propiska,jedna vybitá baterka,jedna sponka do vlasů,dva staré nepotřebné klíče,jeden potrhaný kapesník,jedna krabička od prášků,čtyři papírové  kapesníčky,dvě víčka od PET lahví,jednu urvanou hlavu od slona se zvednutým chobotem,zbytek role papíru z pokladny,jeden kolíček na prádlo,jeden vylitý bublifuk,jedno leporelo s Ferdou Mravencem,a jeden angličák.Tak celkem nic nového.Prostě takové ty kraviny,co tam sebou všude tahá úplně každá ženská.

" Táto,tati " - volala na mne dvouletá Viki z obyváku.Nakoukl jsem dovnitř vedle.Seděla na koberci,pod máminou velkou sukní a výskala radostí: " Domeček ! Domů ! "Jak mě uviděla,hned mne zvala dovnitř :" Podˇ!Poď ! Sem ! Sem! ".To má z Krtečka.Dokáže naprosro přesně napodobit jeho hlas,artikulaci i gesta.V podstatě máme doma malého krtka.Furt se v něčem hrabe.Spustil jsem se na všechny čtyři.Ženy to moc nechápou,ale my muži nemáme ani ánung,jak si hrát s mimnky a u všech běžných her,do kterých vás ženy nutí,si připadáme dost divně a trapně.Kromě tak zvaných " rodinných typů " což je druh muže,kterému to jde samo od sebe.Jako by se pro to narodil,tiše jim závidíme a rádi je pozorujeme.

Tahle hra ovšem vypadala svůdně a schůdně,tak jsem zaklepal na neviditelné dveře,otevřel jsi je a vlezl k Viki do bytečku mezi manželčiny nohy.Dost prima bejvák ! Dva hladké štíhlé sloupy  po stranách,nad hlavou lehká látková střecha.Dokonalé bylo to vedro,díky kterému Káťa měla na sobě jen tu sukni.Pochválil jsem Viki bydlení,jaké to tu má hezky zařízené a zeptal se,jestli se můžu natáhnout na tu huňatou kůži z grizzlyho,co je vzadu na stěně.Jenže jak jsem to udělal,domeček vypískl,najednou se boční stěny sevřely a úplnně mě uvěznily hlavu.Zajimavé je,že pokud ležíte na kožešině z gryzzliho,je to tak pohodlné,že je vám to úplně jedno.Horší bylo.když mi do hlavy začala bušit klávesnice od počítače s křikem : " Jaký grizzly ! " Pak jsem na chvíli omdlel.Když jsem se probral,už jsem nebyl v domečku.Domeček byl " šuc," jak říká Viki,asi ho vzalo tornádo.Což by vysvětlovalo,proč jsem zasypaný hromadou věcí z obyváku.Ale vstále na to vzpomínám,tak hezké bydlení to bylo ....?To vám žádná realitka nesežene ....... Ačkoli, bych se mohl  zkusit zeptat ." BĚDA TI ! " - vyděsil mě hlas těsně za mnou,až jsem si ucvrkl do vynáletu pane Slipyho.Nesnáším když si žena za mnou čte,co zrovna píšu.Snad zase nebudu muset spát na gauči .......Káťa mě uklidnila,že prej ne .......Jsem rád,že to bere tak sportovně.Někdo zvoní ? Mám jít otevřít ?Kdo to může být tak pozdě ?A hele ony to moje kluci ?.Co tu  zase děláte,kluci zjančený,vy jste tu na chodbě každý druhý den.A´aáááá kruci ,zavřeli se za mnou dveře.Úplně samy.Nemám klíče.To nic zazvoním a Káťa mi otevře hned dveře.CRRRR.CRRRR.Že by neslyšela ? CRRRR. " Dobrý den ". Sousedka.Káťo, otevři, mám na sobě jenom trenky !"CRRRR,CRRRR .........

Otevřela po deseti minutách .........

                                                 Pro dnešek snad dobrý ,,,,,,,,pohodu ve všech směrech ................Bobo

Obrázek uživatele Sidi

Věrce

Pridávám se k blahopřání k narozeninám Věrce Samor 2 a přeji Ti Věruško hlavně zdraví!

Sidi

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Pro Věrku .......

Nóóó,já se taky přidávám s blahopřáním všeho nejlepšího,hodně zdraví a krásná spokojená léta ......

                                                                               Jeden ze SS ....Bobo

Obrázek uživatele Poletucha

Věrce - samor

I já se přidávám a přeji jen to nejlepší.

 SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Dnes je:
Úterý 31. 03. 2015

Svátek má:
Kvido

Blahopřejeme!Poslední komentáře v diskuzích

každodenní malá přáníčka pro všechny

No tak to máme tady,co s tím dál ......nic ! vono to zase přejde a zase bude hezky,no uvidíme ....že ...

každodenní malá přáníčka pro všechny

Tak to se mi opravdu líbilo! ...

každodenní malá přáníčka pro všechny

i když pravdivé!  https://www.youtube.com/watch?v=h84hfRa1HXA ...

Ráda si popovídám

Kdybych měla co, také bych přepočítávala. Ale z jiného soudku. Pohleďte na tyto klavírní virtuozy! ...

každodenní malá přáníčka pro všechny

 Ty výrobky z proutí jsou parádní... ...

Poslední komentáře v blozích

Co byste měli vědět o vdovském či vdoveckém důchodu

CHtěla bych to nejlépe vůbec nepotřebovat, ale jsem velice vdečná za tak důležité informace.Věřím, ž ...

Jak omezit zapomínání? Jedině tréninkem

Nevím, proč se hned musím všude hned zaregistrovat. Ráda bych si věc napřed  zkusila, než se re ...

Jak omezit zapomínání? Jedině tréninkem

 Děkujem za portál k cvičení paměti.Je zajímavý a určitě ho budu využívat.Dobrý je též portál V ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 3 hosté.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design