Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Ráda si popovídám

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele goska

Diskuze: Ráda si popovídám

Diskuze založena: 29. Října 2008 - 12:53
Autor/ka diskuze: goska

Dobrý den, dnes jsem tady poprvé a vůbec se tu nevyznám. Ráda bych si s někým popovídala. Jmenuji se Helena, jsem z jižní Moravy. Můžeme povídat o čemkoliv. Mám ráda přírodu, kytičky, ruční práce, turistiku, cestování, četbu, zajímám se o cizí jazyky, sport a všechno pěkné kolem nás. Budu ráda, když mi napíšete.

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Belinda

Maruška...

Tak vám musím ráda napsat, že setkání na živo s Maruškou v Poděbradech vyšlo. Ona o mně sice nevěděla, bylo to pro ní chystané překvapení. Syn mi udělal radost a na otočku mne v pátek večer do Poděbrad dovezl. Jak to je u mne již zvykem, nemohla jsem jen tak vstoupit... převlékla jsem se za čertici a spolu s další účastníci jsme trochu program seniorů oživily. Setkání s Maruškou bylo velmi srdečné, prohodily jsme pár slov a v jedenáct v noci zase domů....

Obrázek uživatele Barča

Je nemilé, co tě potkalo a

Je nemilé, co tě potkalo a ven se s tím na delší dobu opravdu nedá jít.  Zkus v tom teple domova zkusit vyhrát miliony. Tento web  budeš nerada opouštět.

http://www.1001test.cz/vindex.php?a=21&akc=vypistest

 

 

 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele babčahanča

Hezké jaro, začne za týden...

 Hlídala jsem zase Honzíka a přivezla si hnačku..Jsem jako moucha...Ale včera jsem se ven dostala...

Zítra máme jet na setkání do Rokycan a nikam nejedem- budeme hezky doma v teple.

babčahanča

Obrázek uživatele Barča

svátky jara

Přeji všem krásné velikonoce ,které prý jsou chladnější, než byly vánoce.No ale jaro se dere o život a v polovině dubna má být až 20 st.C.Uvidíme.

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Kdybych měla co, také bych přepočítávala.
Ale z jiného soudku. Pohleďte na tyto klavírní virtuozy!

Sidi

Obrázek uživatele Barča

JARO

Zdravím všechny na Ss.Samé stížnosti na provoz webu.Budeme se muset obrátit na zřizovatele. Jinak si nekazme náladu. Je krásně, jaro se ozývá v plné kráse.Jsem smutná jen z toho, že nemáme kousek zelenýho, kam bychom se uchýlili do přírody.No, tak aspoň procházky a tady je chvála Bohu kam zajít. Jen kdyby mě tak nebolely ty nohy.Tedˇtoho moc neujdu,tak asponˇplavu.No ale podle obrázku, který posílám stačí prý cvičit prsty rukou.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele babčahanča

Poletuško

 To je dobře, že bylo tak hezky.My jsme minule v Hradci ztrávili celé odpoledne v lese na obou hřbitovech jsme se byli podívat a je to tam takové klidné.Nedá se říci, že je pohřeb hezký, ale když vidím ty kluky a vnuky, , jeho kolo, je to moc srdci milé.Jsi u mne hrdinka a mám tě moc rád i na dálku.Jestli pojedem letos do Hradce, dáme konečně to kafe, jo?dnes jsem na tebe moc myslela...

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

A Bobo, Ty jsi také zženštilý?

Sidi

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Válka ....... o co ?

Válka o otevřené okno ....... aneb Továrna na ženy

Určitě to znáte.Když v práci příjde žene do kanceláře plné mužů,během několika vteřin zazní otázka: " Nechcete si tu vyvětrat "?Následuje pokus o odpor : " nechceme ".Nebo snaha o zachováníé mužnosti : " Nám je tu v tom smrádku dobře ".Ale pak  stejně někdo otevře.A žene odejde do svého kanclu.
" Vhřátého " a zabalená do svetru s dlouhým rukávem si sedne k práci a je jí dobře.Jenomže muži s příchodem do práce odloží prakticky všechno,co na sobě mají.Nesnášejí totiž na sobě vrstvy.Není v tom snaha ukazovat svaly / Ať už ty na rukou nebo ty pivní /,ale potřeba cítit se pohodlně

.Zatímco  co ženy vrstvy zbožňují.Tílko,triko s dlouhým rukávem,triko s krátkým rukávem,tenký svetřík,silnější svetřík,šátek kolem krku.A kdyby to náhodou nestačilo,mají v tašce ještě nějaký záložní svršek.Doma pak žena nosí pantofle nebo bačkory.Muži ne.Protože mít  bačkory nebo pantofle je pro ně synonymem toho,že jsou bačkory .Ženy potřebují teplo,hodně tepla.A muži by jím to měly zajistit.

Když žena začne drkotat zuby,měl by muž sundat sako nebo bundu a nebídnout k ohřevu.Trabl nastává ve chvíli,kdy náhodou začne zuby drkotat muž.To totíž doprovází překvapený pohled a poznámka: " Jsem si myslela,že vydržíš víc ":A v tom se rodí neochota teplotního kompromisu,která nezřídkqa přeroste ve válku o okno.

" Ty už zase větráš " ? řekne žena,když muž otevře okna a jde a zavře ho. " Je tu vedro". řekne muž a otevře ho. " Mě je tu zima,řekne a jde ho zavřít. " Tak si ještě něco oblékni ", smečuje muž a okno zavře. " Tobě je prostě úplně jedno,co potřebuji.Jsi stejný jako všichni ostaní "? smečuje žena,odchází a muž zůstává v pokoji s pocitem,že je sobec a není nic ochotný udělat pro svou milovanou partnerku

A protože tenhle pocit většina mužů nemá ráda, " trpí " ve vyhřátých kancelářích a přetopených panelákových bytech,jejich vnitřní termostat si začíná zvykat.A jak jim kdysi v zimě stačilo mít triko s krátkým rukávem a bundu,začínají nosit nátělníky,trika pod košili,huňaté svetry,termobundy a ........ jsou stále více zženštělí,což se jejich ženám nelíbí,a když se kolem nich mihne muž, ...........  který  nemá  nátělník a má všechno a všechny na háku a je připravený stát si za svým,........ věnují  mu obdivní pohled a nejednu myšlenku.Tedy až do doby,kdy k němu utečou od toho svého bačkory a porve padne otáízka: " Ty už zase větráš "?

Protože pak  už to jde šmahem,špatný pocit,zavřené okno,nátělník,bačkory.Válka o otevřené okno má prostě svého jasného vítěze.Zženštělích mužů přibývá a za chvíli už tu nebude jediný muž, který by rázně řekl: " To okno zůstane zavřený " a žena by obdivně vzdychla : " Páni to je cfhlap "!

                                         Tak to máme pro středu jako ve středu ........okno ?    zdraví Bobo

Obrázek uživatele Poletucha

Zdravím vás ♥

Tak moji milí, nejprve musím vzdát hold Beli a Bertíkovi! Děláte moc užitečného pro ty děti a Belo, tobě za ně, děkuji!

Bobo mne potěšil pvzpomínáním na tkaničky, pobavil jsi mne. Také jsem měla bačkůrky a na nich tzv. galoše. Já měla jen takové obyčejné a toužila po těch. co měly nahoře kožešinku. :-)

A teď vám napíši, jak to celé u nás proběhlo. Konečně se začínám cítit trochu lépe, stále mám co dělat a pokud bylo krásné jarní počasí, tak jsem byla s naší fenečkou Rebekou hodně venku. Teď, co je zataženo a prší, tak to na mne zase padlo. V pátek jsem byla u mojí psychiatričky a ta mi řekla, že až budu mít všechno vyřízené a budu se na to i cítit, ať přijdu, má pro mne připravené lázně.

Pohřeb jsme měli minulou sobotu tady v Hradci na lesním hřbitově a každý mi říká, jak to bylo krásný, že to bylo venku v přírodě, sluníčko svítilo, ptáci zpívali. Teď musíme zlikvidovat spoustu věcí, něco dáme do charity, něco se prodá na aukru a zbytek do sběrného dvora. Můj muž nikdy nic nevyhodil a za ty roky je toho na náklaďák. Je tu spousta rámů a skel na obrazy (muž mimo jiné, maloval obrazy). Škoda, že je tu plno obrazů nedodělaných, to nevím, co s nimi, nechám to na dětech, ať se rozhodnou. Takže mám co dělat a tím se odpoutávám od smutku.
Dnes je právě 14 dnů, co jsem zavolala na Oblastní charitu, která poskytuje domácí hospic, ten den přijeli, dali mu kapačku a morfin a on krásně usnul. Chodila jsem ho kontrolovat a byla ráda, že se konečně po mnoha dnech vyspí. Večer přijela zase sestra dát mu další dávku a ráno pak měla přijet zase. Já ho ještě o půlnoci kontrolovala, stále lehce oddychoval a šla jsem spát. No ráno před sedmou jsem vstala a šla se na něj podívat a už jsem viděla, že usnul na věky.  Takže se mu splnilo to, že zemřel doma a moje přání, aby to bylo ve spánku, aby se mi tu neudusil. Doktorka mi řekla, že mu to mám přát, že není horší smrt, než smrt udušením.
No a  po odjezdu lékaře jsme si ho se synama ustrojili, za chviličku přijela pohřební služba a odvezla ho. Na tuto službu mohu jen říci, že se chovali velice profesionálně a s obrovskou úctou a je to jediná p.s. která dělá obřady právě na lesním hřbitově.  My jsme se s klukama a se psy sebrali a šli do lesa. Tak tolik ve stručnosti.
Nejhůř to asi snáší moji kluci a ti nestarší vnuci. I když mě včera nebylo nejlíp, ale večer přišel mladší syn a tak jsme povídali a zas mi bylo mnohem lépe. Na velikonoce přijedou z Bratislavy a to bychom chtěli uložit urnu v urnovém háji k mím rodičům. Ladik dal udělat novou cedulku. Musím oba syny moc pochválit, udělali pro mne toho velmi hodně, bez nich bych to nezvládla.
Už mám úmrtní list a tak začnu lítat po úřadech a dělat ze sebe bezbranou, věcí neznalou stařenku. To vždycky na úředníky zabírá. :-)
Děkuji vám všem za podporu v té neradostné chvíli, mějte se moc hezky a já se snad zase brzy ozvu.

 

SLECINKY.EUSLECINKY.EU

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Trochu vzpomínání ........

Tkaničky .....

Nikdy jem neměl rád tkaničky.Dnes o to víc.Jenže jako děti  jsme si nemohli vybírat,trh byl chudý,co nám rodiče nazuli ,v tom jsme chodill.Třeba na jaře tradičněv něčem ,čemu  jsme u nás říkaly p ř e z ů v k y.To už jsem nebyl chlapeček,nýbrž velkej kluk,co navštěvuje poslední ročník mateřské školky,a přezůvky mi lezly na nervy, proto,že jsem v nich vypadal jako malej kluk.

Takovej Vojtěch Pálů nebo Lazar Sobota ze sousedství už chodili do  první třídy a já .... vedle nich  v přezůvkách.Možná  jsem brečel.A možná, aj jednu , tu nějakou jsem slíznul.Přezůvky ...... se skládaly ze dvou částí,tu vnitřní .... tvořily kotníčkové bačkůrky,vnější představoval gumový obal  s  p a t e n k o u   na boku.Při přezouvání v šatně  školky měly přezůvky plus,protože z nich člověk vyskočil a byl hned obutý a při odchodu naopak,jen to mačkání patentky aby držela. a ona většinou nedržela.,bylo na draka a ke vzteku.To mě rozčilovalao.A taky to,když jsem  nechteně vyklouzl z bačkor,které zůstaly uvnitř,musel jsem je pak složitě dolovat.

Jako čtnactiletý jsem zase obouval džínové dřeváky.Vlastně jen  jako džínové vypadalyů vespod měly  štangli,leč z něčeho tvrdého,a vpředu klenutou kapotu nikoliv z džinsoviny,ale z modré slsované cupatiny.Každopádně se v nich dobře chodilo,snadno se zouvaly a rychle se do nich obouvalo.když člověk  prchal rychlosti blesku ......... z dívčí koleje.Další boty byly m a ď a r ky,to když mě potkaly taneční a bylo se třebat učit tančit.Také na zazování. Proč na to vzpomínám ?.Vyhýbat  se   šněrovacím botám nebylo možné vždy,to dá rozum ........ kdo ho měl ?.Ale když už  jsem  je používal,myslím v mládí,neměl jsem problém je zavazovat a rozvazovat.A dneska  co sportovky v jakém koliv provedení .......? čím větší jazyk a barevnost tím více, se nemusí zavazovat a noha v nich klondá a čvachtá.

Dříve jsem se sehnul  a jako sytém ,že jdu pod vodu ....zavázal a po vynoření jsem si oddychl a bylo.Pohoda.Jenže dneska ? Nevím, jestli při tom tom sedím nepatřičně,jestli se mi zkrátily ruce.jestli si opatně klekám na jedno koleno,jestli vyrábějí      t k a n i č k y  co nestojí za nixc,prostě  h o r o r.Skoro jsem ochoten věřit,že lépo už bylo.

                                                Tak něco vzpomínek ..... příjemný týden a jaro ? .....už jsi blízko ?                      Bobo

Obrázek uživatele Barča

ZUMBA

Až jsem se lekla.To vypadá spíše jako tanec Zombi.Tak se nám to počasí na víkend zase pokazilo.Ale teď  v neděli je nádherně.Začíná svítit sluníčko.Měla jsem zde návštěvu.Tak jsem se potěšila s vnoučkem.Když přijdou vnuci a čka tak je hned veseleji, jako když vykoukne sluníčko.

 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Belinda

Sidi

Nádherné figury, musím se naučit otáčet ty hlavy... zavolám někdy na Skype...

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Belindo a Bertíku, děláte záslužnou práci, to se cení. Tvé psaní, Bel, bylo moc hezké a dojemné! Tak jen dál a tančeme zumbu!

 

Sidi

Obrázek uživatele Marta

Evě

Evi,  jsi ohromná Ty i Bertík. Máš dobré nápady a tento nápad byl přímo královský. Přinesli jste těm lidičkám spoustu potěšení a to se počítá. Mám na mysli - do dobrých skutků. 

Obrázek uživatele Belinda

Rozdávali jsme štěstí

Rozdávali jsme štěstí

13.3.2015

Odpoledne jsem vyrazila s Bertíkem na návštěvu klientů v Jedličkově ústavu zde v Liberci. Tomuto předcházela pochopitelně schůzka s paní vedoucí domu, kde jsou klienti ubytováni, abychom se dohodly na podmínkách. Jedná se přece jen o lidi tělesně postižené, kteří jsou ve většině případů upoutáni na invalidní vozík. Někteří mají i velké problémy s motorikou, tak bylo nutné dozvědět se o nich co nejvíce informací.

Je pravdou, že Bert je dotykový pejsek, který má rád hlazení, ovšem přece jen je to zvíře u kterého je nutné počítat se vším. Dohodly jsme se, že u problémovějších klientu navléknu Bertíkovi náhubek. V návalu něhy by se u těchto postižených mohlo i stát, že by jej nechtěně třeba zatahali za ucho, nebo více zmáčkli a on by se pochopitelně lekl. Obavy k radosti mé i ošetřujícího personálu byly zbytečné. Bertík už při vstupu vyvolal takové nadšení, že mi až vlétly slzy do očí.

Po krátkém představení, ve kterém jsem se snažila volit slova pro všechny klienty " srozumitelná", začala vlastní ukázka. Bertík v úvodu donesl ženám květiny, jako dodatečné přání k MDŽ, po té předvedl několik cviků poslušnosti. Vzhledem k malému prostoru jsme cviky omezili jen na ty základní. SEDNI, LEHNI... vstaň, zůstaň, odložení za chůze, plazení a aport. Druhé přišly na řadu ukázky z agility, za asistence pracovnic ústavu. Vyvrcholením ovšem byla ukázka dovedností. Bertík je, jak už jsem několikrát psala, komik. Jako by poznal, že jeho kousky dělají radost, snaží se splnit i nesplnitelné. Pochopitelně za patřičné pochvaly a odměny. Takže když mu po skončení programu začali všichni klienti ještě dávat k jejich velké radosti odměnu z dlaní, začalo se jeho bříško pomalu zakulacovat.

Každý si jej chtěl pohladit, vzít do náruče a nabídnuté tváře k olíznutí nebyly vyjímkou. A ten můj čudla podával packy, skákal na klín, olizoval dlaně a tváře jako by věděl, že těmto lidičkám dělá radost. A já jsem jen stála, nechávala jsem této nádherné hře volný průchod a zadržovala slzy dojetí. Loučili jsme se s vědomím, že jsme těmto lidem zpříjemnili kousek jejich smutného osudu a přijali jsme opravdu rádi pozvání na další setkání... Eva a Bertík
100 3925
image ru

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Když se vtipy ....... tak přidáme ?

1/ Mladá novomanželka

   " Mám se příští týden vdávat a mám z toho nějaký strach.",svěřuje se přítelkyně přítelkyni.

    " Z toho strach mít nemusíš ",uklidňuje ji přitelkyně," tobě stačí když si lehneš na záda,zvedneš nohy a všechno ostatní už

       manžel udělá sám.

" O souložení mi nejde,to jsem zvádla již dávno,ale ......... !! vařit vůbec neumím......?

 2/ Ptá se dozorce ....

     Ptá se dozorce ve věznici jednoho odsouzeného.

    " Proč jste včera v noci tak hrozně řval "!

    " Lezly mi zuby ".

    " Jděte ve vašem věku " ?

    " Přesně tak .......? já jsem je totiž spolkl.

3/   U okna stojí starší babka a roztouženě pozoruje,jak vrabčák obskakuje samičku.

      " Ty dědku ", osloví svého druha,který si v křesle čte noviny, " zkus ho napodobnit " ?

      Děda ani nezvedne oči a lakonicky pronese: " Čím,čim,čim " ?

4/   Povídá verdoucí prodejny své prodavačce.

      " Žádnou dovelenou nedostanete.U moře se mi utopíte a já ........? pak to manko budu plarit sám.

5/   Povídá holič zákazníkovi:

      " Nespěte,nemůžu Vás oholit,když máte tak skloněnou hlavu ".

      " To je  jedno,tak mně ostříhejte ".

6/   Dva trosečníci zoufale vyhlíží na obzor,zda - li se neobjeví nějaká záchranná lod.Konečně se k ním blíží alespoň láhev.

      Jeden z  trosečníků ji vyloví,otevře a vesele zavolá:

      " Je to dobrý,už o nás vědí ! posílají nám inkaso. "

7/   Jednoho dne zmizel Adam z Ráje a byl celou noc pryč.Přišel až ráno a Eva zuřila žárlivosti: " Pojď sem,ať ti mohu

       spočítat žebra " !

8/   Ptá se lord svého sluhy. " Jean,je milování práce nebo zábava " ? " Rozhodně zábava,Vaše lordstvo.

       Kdyby to byla práce,tak bych to  musel dělat za Vás " .

9/    Svét má  3 zázraky :

       1,Vagina je vlhká,ale nikdy nezrezaví.

       2.Penis nemá nohy a přece stojí

       3.Země je kulatá,ale šuká se na každým rohu.

10/  Ptá se babička svého vnoučka : " A jak si stojíš ve škole, Pepíčku "?

       " Výborně babičko,každou hodinu v jiným koutě " !

                                       

                    Tak desítku máme za sebou ...... dobré zasmání,počasí už to není ono ......... ale víkend se blíží !!

                                                                         Ahojda Bobo
     

Obrázek uživatele Maruš

Jé ahoj Bobo

Zdravím našeho kamaráda Boba.Dobré vtipy .

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Začíná skoro jaro tak pár vtípků ..... mohu - li

1/ U lékaře.

     Pacientka - Danu kterou jste mi zavedl pane doktore je dobrá,jenom mi vadí,že každou hodinu zapípá .....

     Sestra - Pane doktore,ty vaše hodinky se našly !

2/ Autohavarie

    Hrozná autohavarie,.řidič je nárazem vymrštěný do koruny stromu.Visí tam na jedné větvi a křičí: " Pane vrchní platím " !

     Když se z vraku vyhrabala i manželka,spráskla ruce a pronesla: " Franto ty snad máš šok,ne "?

     " Ž ádnej šok,pane vrchní,měl jsem vejce ".

3/ Co to je _

    Co je to ? Je to patnáct centimetrů dlouhé,a každá žena to má ráda v ruce. ..........? Ale kdepak.Je to tisícikoruna !

4/ Stará panna.

     Stará panna se konečně vdala a při svatební noci,kdy dojde k první souloži,se oboří na svého muže.

      Tak to teda ne ....! drahý, jsem  spořádaná žena,která ví co chce,tak i ty se rozmysli,jestli chceš být venku,nebo uvnitř,

      ale  pořád se nevysouvej sem a tam ........§

                                             Tak toho pro dnešek dost a hajdi na sluníčko ....... dokud hřeje ?    Bobo

Obrázek uživatele Sidi

Pro naší "blbou stařenku"!

Tak už se mi zase smazalo, co jsem napsala, to nechápu!

Poletuško, jsem ráda, že vše snášíš tak, jak to snášíš. Ještě, že přichází jaro, bude lépe. Vnoučci Tě hezky zabaví.

Posílám Ti aké jaro.

 

 

 

Sidi

Obrázek uživatele Barča

pro poletušku

Posílám pozdrav s přáním, aby jsi s naší českou byrokracii měla co nejméně starostí. Pro potěšení posílám kytičku i já.

Barča

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele babčahanča

Poletuško

 To je dobře , že ti sluníčko opravilo náladu.Budeš ít ještě starostí...Držím palce...

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Moji milí přátelé ♥

Zdravím a hlásím,dnes se cítím zase mnohem lépe, je tu nádherné jarní počasí a to zlepšuje náladu. Před chviličkou jsem přijela ze spořitelny a je to tak, jak jsem si myslela, že veškeré odchozí platby budou nadále odcházet. Možná si některá vzpomenete, jak jsem kdysi na Deníčkách psala o tom, že kdo po roce 2005 uzavře novou smlouvu, kde po smrti majitele účtu pozůstalý disponent může dál s účtem nakládat. Jenže já jsem nemohla najít tu novou smlouvu, ať jsem hledala jak divá, nenašla, tak jsem se raději jela ujistit. Tak to mi spadl kámen ze srdce. Hned jsem si udělala radost a koupila si kytičku. Te´d už nemohu nic dělat, dokud nebudu mít úmrtní list, pak musím všechno nechat přepsat na sebe.  Pak zas budu na ouřadech ze sebe dělat blbou stařenku, to vždycky zapůsobí! :-D Mějte se všechny moc hezky a přeji vám všem....

SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Jo dobrý vtipy Barčo

Už to na jaro vypadá, 2x jsem byla na zahradě, ale stále nějaké hleny....Přeji všem zdraví.

Tak vydržte....

babčahanča

Obrázek uživatele Barča

pro Maruš a pro všechny

Tak jsem navštívila ten web I 60, kam spousta pisatelek Ss chodí. No je to trochu rozdíl a tak se nedivím,protože tady mate všechno nachystáno pod nos.Dokonce ještě můžete udělat terno, jako modelky apod. Na světě seniorů, je spousta rubrik, ale vtip je v tom,že si je musíme tvořit sami.Co se týče mužů,těch je všude pomálu.Snad jen ve spolku zahrádkářů, rybářu, ale v zájmových organizacích pro seniory jich je málo.

Už jsem o tom psala a ztratilo se. Už jednou tady s námi před lety byl nějaký Bob. Jestli ten, nebo jinej nevím, ale vím,že mi v telefonu jednou sdělil,že manželka je žárlivá a když mu volala domů  na Skype jeho oblíbenkyně z Ss úplně opilá a ujišťovala ho o své lásce,tak se manželka naštvala a měl utrum.

Jinak u nás  krásně, jako v celé repubice.Sluníčko svítí,v rodině relativně vše v pořádku, jen mi kazí radost ty zvěsti o možnosti války.Tu hrůzu si nedovedu ani představit.Copak my, ale ty nevinné malé děti.No - snad to budou jenom fámy.

Modelkám posílám nové módní trendy,na léto 2015 ,aby se mohly na I60 blejsknout.

 

                                               

 

Jsem trochu obézní a tak abych mohla tyto módní doplňky nosit budu si k tomu vařit svíčkovou.

 

 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

DĚKUJI!

Moje milé kamarádky, Bobo, děkuji vám všem za projevenou soustrat, za milá slova útěchy, za vaše objetí! Děkuji!

SLECINKY.EUvaše poletucha

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Poletušce

Milá Poletuško,úpřimnou soustrast ke skonu tvého manžela.Měla jsi mnoho sil a ještě jich budeš mnoho potřebovat,ale jsi silná a pomoci rodiny to zdárně překjonáš.Sdílím  s tebou tvůj smutek ......Bobo

Obrázek uživatele Barča

poletušce

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Maruš

Pro poletušku.

Poletuško naše milá.Přijmi upřímnou soustrast.Posloužila jsi svému manželovi podle jeho přání,až do samého konce.Budeš potřebovat hodně sil,k tomu Ti jistě pomůžou Tvoji nejbližší.Moc Ti přeji,aby jsi s jejich pomocí vše překonala.Moc na tebe myslím a obdivuji tvoji statečnost.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele samor2

POLETUŠCE

Jituško, upřímnou soustrast. Drž se. Sílu do dalších dnů. Věrka

Přeji krásný celý den bez hlupáků a průšvihů
Moje www: www.teta.estranky.cz

Obrázek uživatele babčahanča

Poletuško upřímnou soustrast.

 Jituš i já ti přeji ještě hodně sil do dalších dnů.Jsi velmi statečná a hodná, dovolila jsi svému manželovi být doma do konce .Udělala jsi všechno , co jsi mohla.Skláním se před tebou.

babčahanča

Obrázek uživatele Marta

Poletušce

 Milá Poletuško, chci Ti také vyjádřit upřímnou soustrast. Drž se. Jinak všechno řekla Sidi. Myslím na Tebe. Tvému manželovi je už dobře, na to teď asi musíš myslet, a najít oporu ve své rodině. I já se obdivuji Tvé statečnosti.

Obrázek uživatele Sidi

Ach Bože, Poletuško naše

Ach Bože, Poletuško naše milá, moc s Tebou cítím a přeji Ti upřímnou soustrast! 

Je dobře, že jsi mu ulehčila konec, že netrpěl, vždyť chudák tolik zkusil a Ty s ním!  Bude ještě hodně smutných dnů, ale zároveň z Tebe spadne ta tíha a napětí a časem se zklidníš, obklopena svými nejbližšími. Máš můj veliký obdiv za svoji statečnost.

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Dnes v noci dohasla svíce

Dnes v noci dohasla svíce života mého manžela.

 

SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Poletucha

Dnešek!

Dnešek byl trochu hektický a já nevycházím z údivu, jakou rychlostí se to celé rozjelo. Včera mi dal syn kontakt na Charitu, která poskytuje domácí péči umírajícím doma.Ráno volám, za dvě hodinky je tu sestra, za další dvě lékař, muž od té doby neustále spí, teď odešla sestra, která mu píchla další dávku, donesla podložky do postele, plíny, kdyby bylo potřeba, pomůcky na vytírání úst a já jen zírám a lituju, že jsem o tuto péči nezažádala už dřív! Všichni velice příjemné vystupování, vše vysvětlí, no prostě vřele doporučuji, kdo by něco podobného někdy potřeboval při ošetřování těžce nemocného! Mají 6 lékařů, sestry, dobrovolníky na hlídání, kdybych potřebovala třeba na delší dobu odejít, psychology, duchovního, kdo je věřící a je to tady přímo v Hradci, takže za cestovné neplatím. Platí se za den 150Kč a te´d jsem doplácela za morfin. Také se mnou sepsala žádost o příspěvek na péči a nechala tel. čísla na organizace, které poskytují polohovací postel, nad tou ještě přemýšlím, tu by dovezli do tří dnů.

Myslela jsem si, že odpoledne si zdřímnu, ale nemohla jsem usnout, tak to dnes brzy zalomím i když mě to celé tak nějak rozrušilo, že se mi ani spát nechce. Ale nařídila jsem si budíka, v sedm ráno přijde zase sestra dát další kapačku.  Budou chodit třikrát denně, ve středu přijede lékař. Ani si neumíte představit, jak jsem ráda, že muž se konečně může pořádně vyspat a netrpí!

 Přeji vám krásné, březnové dny!

SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

Ahoj všichni.

Dnes jsem se přihlašovala osmkrát a konečně přihlášená.Včera to bylo desetkrát ,tak jsem to nakonec vzdala.Hani,když jsem měla před 6 lety virozu.tak mi dotorka napsala Modafen.Potila jsem se strašně moc a nakonec asi po týdnu jako když utne,bylo po pocení.Odpoledne je to vždy horší.Ale začne brzy jarní únava a nechuť k práci,tu já mám celoročně.Mám odložené to tričko, už jsem tu o tom psala
s nápisem Jsem líná,ale snažím se.Kdyby ho děvčata některá z Vás chtěla-pošlu ho expres rekomando.Napište velikost.Já mám elko.Byla jsem tu ráno a byla přihlášená redakce.Snad si přečetla naše potíže a sjednají nápravu.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele babčahanča

Jo jo kde jsou ty časy...

 Tady je klídek, protože se tu nikdo neprsatí, nesoutěží/málem jsem napsala nesouloží/.Tam se vylíhne ctižádost a je ho dost...Naštěstí to redakce kočíruje.Tady jsem taky už napsala povídání a kde nic tu nic.Jednak se těžko přihlašuji a to, co Maruš mi taky mizí.Když dám obr. přes Slečinky, nemohu ho smazat a bude lítat ve vesmíru...

Kašlu, zacpává se mi nos a motám se.Teplotu nemám.Když Milan přijel a vzal chod domácnosti do svých rukou /hlavně venčení/,přitížilo se mi:Není to lenost?

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Obětavá stařenko!

Brzy se uzdrav, jaký moribundus na Tebe skočil? Lež, dost obětí! 

Maruš je zdravá, Maruš žije, Maruš jezdní na výlety, jako spoluzavazadlo, o ní strach neměj. Jakpak žije i60? Jejich debaty a pře se mi nelíbí, není nad Ss!! Nikdy jsme se zde nehádali a nenapadali jeden druhého. Kdepak máme Boba? Chybí zde!

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Ahoj

 Já stůňu a taky se obávám, že Maruš to chytla.Mějte se zdravě.Víte, jak je Milan na koni.Obětavá stařenka své zdraví nabízí...Na štěstí zůstal na víkend u dětí........

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

 

SLECINKY.EU

 

Sidi

Obrázek uživatele Belinda

Maruško

Je po tobě velká sháňka na íčku, máme obavy, co se stalo, že jsi se odmlčela....

Obrázek uživatele Sidi

Pro Barušku

Mně se to už stalo 2x. Píšu, píšu, najednou na něco kliknu a příspěvek je pryč. Měla jsem zlost, ten jeden byl docela dlouhý a pak už se mi to nechtělo znovu psát. To samé se stalo i Martě, také pak neměla náladu psát znovu. Marušce se to také stalo, ale té se zde dějí stále podivné jevy, šotek si pohrává hlavně s ní.

Sidi

Obrázek uživatele Barča

pro sidi

 

Jsem na tomto webu už hodně dlouho a ještě se nestalo, že by někdo, kdo napsal příspěvek zjistil, že ho má pryč.Je to pro mě záhada.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

Hezký večer i nadcházející víkend.

 Já zatím také tady nemám žádný problém s psaním ani obrázky. Já je teda dávám tak, že si je nahraju (na Slečinkách) a tady pak přes zdroj zkopíruji. To dělám už několik let.  Tak nevím, kde je ukrytý ten šotek. :-)

SLECINKY.EU
SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Maruško, klídek! Když nic nepomáhá, zkus všechny chyby vypsat majitelům webu. Ti nemají o našich potížích ani ponětí, nechali vedení webu zcela na nás, jenže toto opravit, není v naší moci.
petra.canikova@plusdesign.cz

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

Ahojky

Já se picnu.Dělám všechno tak jako dřív a nemám tu zdroj,ani nic.Obrázky musím posílat přes Image codes.Asi tu mám toho šotka,Vše se mi sloučilo s obrázky od Poletušky a zůstaly tam jenom ty dvě kočičky v kytkách.Komentář je v tahu.Ó já nešťastná.Nic se mi nedaří.Ještě že ty kočky mi odtud neutekly.Mějte se všichni hezky.počasí chřipkové.Ale na víkend hlásí ,že bude hezky.kéž by.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Barča

pro Maruš

Jsi pro mě jedna velká záhada.Já osobně s webem nemám žádné problémy.  V mém počítači vidím všechny příspěvky psané černě,ale tvůj je psán modře s podtržením ?  21.2. jsem psala příspěvek -  viz  úryvek na boku, ale i ten zde není .Alesponˇjá ho nevidím. Tak ahoj a možná máš v pošítači nějakého šotka. Nebo já ? Když chceš přidat obrázek , máš kurzor pod textem,?? Můj příspěvek zde též není.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Maruš

a je to v háji.

Komentář mnou psaný je pryč a zůstly tam jen dvě kočky.Je to tadynějaké divné.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Maruš

Ahoj všichni

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design