Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Ráda si popovídám

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele goska

Diskuze: Ráda si popovídám

Diskuze založena: 29. Října 2008 - 12:53
Autor/ka diskuze: goska

Dobrý den, dnes jsem tady poprvé a vůbec se tu nevyznám. Ráda bych si s někým popovídala. Jmenuji se Helena, jsem z jižní Moravy. Můžeme povídat o čemkoliv. Mám ráda přírodu, kytičky, ruční práce, turistiku, cestování, četbu, zajímám se o cizí jazyky, sport a všechno pěkné kolem nás. Budu ráda, když mi napíšete.

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Sidi

Pro Barušku

Ahoj Baruš, zdravotnici v sobě nezapřeš. /narkoza a následky/  Přeji Ti tedy operaci úspěšnou, včetně té narkozy.  Já jsem prodělala 4 operace a snad jsem úplně nezblbla, takže klídek!  Ať se brzy vyhojíš a dáš se brzy dohromady. Takže: Pfuj, pfuj, pfuj! Ozvi se, až Ti bude lépe, bude-li web šlapat.

Proč Smilana obdivovat, to není trpělivost, to je posedlost.

 

 

Sidi

Obrázek uživatele Barča

pro kamarádky a kamarády.

 Píšu toto již potřetí .Nemám už trpělivost. Děkuji všem za přáníčka a hlavně přání zdraví.Je to hrůza už mě to dostihlo a 70 desátka je tady.No, číslo je to neradostné,ale co naplat, takový je život.Teď v  únoru jdu na operaci,tak mi držte palce ať mi to dopadne a ať nejsem po té narkoze blbější, než jsem. Zdravím též Boba a obdivuji trpělivost Silana.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Pro Barušku

Milá Baruško, přeji Ti krásné narozeniny, spokojenost a zdraví ať dobře slouží!

SLECINKY.EU

Jsem zvědava, zda to také zmizí. Stále to zde blbne!
Pozdravuji všechny děvčata a Boba.

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

A je to tady.

Tak se stalo to,co jsem nechtěla.Jak pošlu obrázek,smažu všechno ,co bylo pře tím všem.I Poletušky přáníčko i moje.Tak milá Baruš.Posílám přáníčko za mne i za Poletušku,které jsem to zase nechtíc smazala.Nevím proč mi to dělá.Ale obě Ti přejeme jen a jen zdravíčko.A Poletušce se moc omlouvám.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Barča

pro poletušku a ostatní

Čas letí.Nedávno jsi čelila smutku,dnes se už  těšíš z  krásné, malé princezny,která jak je vidět se má čile k světu.Tak to prostě na tomto světě chodí,chvilku mráz a chvilku slunce je. Přeji ti hodně optimizmu, aby ti dlouho vydrželo zdravíčko a  provázely tě už jen hezké věci.Kobereček i přehoz jsou velice hezké. Pejsek ti to zcenzúroval.

Jinak všem dalším přeju hezký prodloužený víkend a kdo může, ozvěte se.

                                                                          

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Poletuško, to to letí, nedávno se Tvoje malá princezna narodila a už jsou jí 4 roky!  Je krásná.

Hezky jsi si načinčala byt, máš plno aktivit, to je dobře. Takže teď už Ti jen zbývá s Belčou chodit po molu! A proč ne, jsi taková mladice!  Já se k vám už nepřidám, na molu bych popajdávala, bolí mi kyčel a koleno. Ale brzy budu zase skákat na naší trampolíně, koupila jsem si za nekřesťanské peníze Condrosulf.

Pa, pa, mějte se fajn!

 

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Zdravím vespolek!

 

Hezký večer, já byla dopoledne gratulovat Ivetce ke 4. narozeninám a odpoledne jsem vyrazila s Terinkou do lesa. Po necelých třech hodinách jsme obě pěkně utrmácené. Koukám, že už spí :-D  V lese je to jak na Václaváku - kolaři, pejskaři, bruslaři a ještě v lese probíhá nějaká akce a děti vozí po lese na tancích. No bylo tam víc krávalu než ticha a tak jsme chodily raději hlubším lesem, dál od toho všeho. Nařezala jsem si borovičkové větvičky a udělala kytici na hřbitov a zítra bych chtěla vyrazit zase vyrazit do lesa na hřbitov, dokud je hezy. V pátek přijedou z Bratislavy, v pondělí zase odjedou. Také si trochu upravuji svépomocí byt a večer jsem jak zbitá. :-D Vyhodila jsem koberce z chodby a z obýváku, koupila si jen takový malý pod stolek. No a tak si tady žiju. Mějte se hezky a nemaroďte!

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

pro Maruš

Dívám se na přáníčko k narozeninám a tak jako vždy se přidávám.Hodně štěstí a hlavně zdaví přeje Barča.

                           

                                                                                                

 

 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Marušce

Přeji Marušce krásné přirozeniny!

Zde se to moc seká, na YouTube to znělo čistě.

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Ahoj všichni

 Já se sem nemohu dostat, musím zkazit kapchu a pak teprve mě to pustí .Moc mě to s...

Vnuk- označený dbá na svaly a cvičí...Škola dobrý, ale tohle je hned dvojka po výtvarce..Ach jo.

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Baruš, nikdy nenahazuji "Komentář", klikám na "Odpověď. Do přáníček se dostanu, ale pravý, modrý pruh je prázdný, psát tam nelze. Vkládám video Belindy, Baruško, nediv se tomu, Belinda to neumí a mně to nic neudělá. Belindo, vypracovala jsi se do dokonalosti. K textům dáváš příhodné obrázky, průvodní veršování, nemá to chybu!

 

Sidi

Obrázek uživatele Barča

pro Sidi

Je to celkem jednoduché.Nenahodím nový komentář, ale kliknu na odpovědět.Tady to vždy napíšu.Ale steně uvažuji o tom, že tvůrkyni webu p.Čaníkové zavolám, aby s tím webem něco udělali.Hlavně, aby se sem mohli senioři snadněji zaregistrovat a přihlašovat a aby se bez potíží dalo psát do všech kolonek a aby se napsané příspěvky neztrácely.Zdravím všechna děvčata i smilana,který je tomuto webu věrný. Jinak, dortík byl skvělý.Ani se mi  po něm nezvedl cukr.Děkuji.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Barušce

Baruško, děkuji Ti za krásné přáníčko. Ochutnej dortík, je pro Tebe.

Je divné, že jsi se dostala dovnitř "Přáníček". Mně, ani Marušce to nejde. Pravý sloupec je celý prázdný, proto používáme jenom rubriku "Ráda si povídám."

Sidi

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Všechny vás zdraví vaše lenošivá Sidule. Děkuji za přáníčko, Maruško, děkuji, nic si z toho nedělej, že Poletušky krásné přání, i s obrázkem zmizelo, viděla jsem ho a Poletušce děkuji. Také Haničce, která mi přála po skype a Bobovi, který přál na Facebooku, zároveň s Poletuškou. Těžko se sem už dlouho píše, vše mizí a i my mizíme. Sranda už není, inu stáří - chichi! SLECINKY.EU
SLECINKY.EU
Doufám, že pohoštění nezmizí!

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

do Prčic

Já už se sem bojím něco posílat.Ztratilo se opět Poletušky přáníčko k narozeninám pro Zdeničku.Omlouvám se, ale nemůžu zato.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Maruš

Naši milé Zdeničce k narozeninám

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design