Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Ráda si popovídám

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele goska

Diskuze: Ráda si popovídám

Diskuze založena: 29. Října 2008 - 12:53
Autor/ka diskuze: goska

Dobrý den, dnes jsem tady poprvé a vůbec se tu nevyznám. Ráda bych si s někým popovídala. Jmenuji se Helena, jsem z jižní Moravy. Můžeme povídat o čemkoliv. Mám ráda přírodu, kytičky, ruční práce, turistiku, cestování, četbu, zajímám se o cizí jazyky, sport a všechno pěkné kolem nás. Budu ráda, když mi napíšete.

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Maruš

Ahoj bando

Už to píšu po třetí,až mám psaní napsané a chci něco opravit,tak už mi to dvakrát zmizlo.Jestli tam bude někde chyba,tak mi to promiňte neudu už do toho klikat.Hani,hezké video.Toto i to s tou Tvoji krásnou vnučkou princezničkou.Co jsme se zde naučily třeba prezentace,tak jsem už všechno zapoměla.Před dvěma dny na Facebooku mě požádala kamarádka mé nedávno zesnulé kamarádky z Ivančic u Brna,jestli bych byla tak hodná a poslala jí Alenčino parte.tak se kamarádka jmenovala.Byla moc milá.Tak jsem vyhověla přání oné paní a parte jí poslala.Za chvíli zpráva,a jak to prosím zvětšit.tak zase píšu a radím.podařilo se,měla radost.Za chvíli opět zpráva a kam to mám uložit.Opět radím písemně.Opět se podařilo,našla složku a uložila si parte.5íkám,vše si polopaticky pište.Ona že jo a jestli bychom si mohly tykat.Proč ne,na PC si všichni tykáme.A nemohla bych k Tobě na Skype,že bys mě navigovala.Vzpoměla jsem si na své začátky a svolila jsem.Včera večer zvoní Skype.Mohla by sis přidat moji kamarádku,mohly bychomsi opopovídat.Tak to pr.Nemám si s nimi co povídat.jak jen to šlo jsem se vymlouvala.Nechci si povídat s nikým,koho nezná.Mě stačíte Vy holky moje zlaté.Známe se už řadu let a je mi s Vámi dobře.Bel,S tím Pepou máš tedy práci.Ještě,že to s ním ta umíš.Přeji všem hezký zbytek týdne

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele babčahanča

No jo- má recht

 Já jsem zahanbena klipem z maturáku.Bude to asi od toho profíka, který mě málem zašlápl.

Ale povedlo se mu to.

Doufám, že už přestanou myslet na tanečky a trochu se na tu maturu i učit.
Dnes tu byla Lenka Filipová, pořad Concertino byl pěkný, ale dcer nebyla a to Milana rmoutilo.Už je jí taky šedesát!

babčahanča

Obrázek uživatele Belinda

Zážitky

Sidulčina básnička o Pepovi mi málem unikla, bylo by to škoda... Kde jsou ty časy, kdy jsme tu proseděly každý den dlouhé hodiny. Já s tím Pepou zažívám okamžiky, že bych to mohla sepisovat.. NEZVONÍ zvonky u bytů...... Pepa zaťuká na mne a praví: " To by měl někdo drahý!! " Já: " Co, kdo??" Pepa.. no ty zvonky, to se musej postarat!! Já. Pepo, koho myslíš?? Pepa ... No vláda!! Já, vláda, to si děláš srandu, to musí konkrétní osoba a to není vláda. To jako bys řekl Liberec... Pepa.. Ministr, ten to musí potrestat... Je na to zákon!!! Už mi dochází trpělivost... Pepo, ty si myslíš, že ministr pojede do Vratislavic, protože Ti nejde zvonek??? Pepa tvrdošíjně .. No to musí, je to omezování osobní svobody.... Tak mu to odkývám a další tři dny poslouchám, jaké jsou ti politici kur..., že mají svá koryta a obyčejný člověk nemá odvolání... Tak a je vymalováno no a aby se to nepletlo, nyní, ve 21.20 na mne zvoní, aby mi oznámil, že konečně čípky zabraly a právě se po...l

Obrázek uživatele Belinda

A máme tady zase na den zimu

Ahoj všichni, probudila jsem se do docela hezkého rána, všude plno sněhu. Sice takový těžký, mokrý. Jelikož jsem měla dnes naobjednanou návštěvu gynekologa, celé dopoledne jsem procestovala. Byla jsem ráda, že vše dopadlo OK, tak zase snad na delší čas pokoj. U mladých jsem byla minulý týden, zkoušela jsem nechat spát Rozálku odpoledne bez plenky, vždyť jí budou v květnu tři roky. Vydržela, nepočůrala se, ale jak to půjde dál, nejsem si jistá. Tam je to asi jako u té hlídací paní Hančinýho vnoučka, dát pleny je pohodlnější.. Bertík se zatím drží, nechci to zakřiknout, pacinky jsou v pořádku, jen aby to vydrželo dál a nastálo... Sidulce se náramně povedla fotka lukostřelkyně Belči, to nemá chybu. Vidíte, jak jsem ohebná???
Dnes odpoledne jsem si opět ověřila, jak je dobré míti \Bertíka, vůbec se mi nechtělo okolo páté ven, seděla bych zalezlá u knížky, nebo počítače. Musím, on to potřebuje. Když už se nabalím, vyrazím, je mi pak jedno, jak jsme tam dlouho. Zlatý pes...

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Poděkování za .......velmi dobrou chuťovku,no ano tobě Sidi.

Také malé povídání ....... po nacpaném břichu ?

Jízda II.aneb Stání .

Jednoho pozdního letního večera,jako stvořeného pro milostné dobrodružství,jsem se opět potřeboval přemístit z místa A do místa B.Pět minut před stanoveným  odjezdem zastavila na mírně do kopce se svažující  autobusová zastávka v místě A ,oprýskaná modrobílá harmonika značkky Karosa,na níž bylo zřetělně vidět,že se na našich  silnicích svíjela uz v dobách reálného socialismu

My,přemístěníchtiví cestující,jsme nicméně jako vždycky nastoupili,,jako vždycky se usaduly a autobus se jako vždycky rozjel.

Vlastné ne jako vždycky.On se rozjel dozadu.

Když si řidič uvědomil,že se nepohybujeme dopředu správným směrem,dupl na brzdu a všichni cestující se překutáleli o sedadlo vpřed.Následoval druhý pokus o rozjezd,který skončil stejně úspěšně jako ten první..

Jakýsi chytrolín ke všeobecnému obveselení navrhl,aby řidič zařadil jedničku místo zpátečky.Řidič namítl,že proti gravitaci na nakloněné rovině občas ani jednička nic nezmůže.Poté vypnul motor,vystoupil a dvakrát autobus oběhl.Jeho rty se při tom rychle pohybovaly,nejspíš odříkavaly zaklínadlo,které mělo stroj rozpohybovat žádoucím směrem

Celý uřícený znovu zasedl do své kukaně a po dalších třech pokusech o start vpřed jsme skončili o další tři metry vzad.

Řidič rozsvétil světlo uvnitř autobusu,nevídanou rychlostí prospurtoval uličkou do zadní části vozu,opatrně ndzvedl část podlahy a do vzniklého otvoru strči hlavu.Musel jít zřejmě do hloubky,protože za chvíli zmizel v motoru téměř celý.Chvíli se tam objímal s převodovkou,pak vylezl a přeběhl zpátky dopředu,aby si ověřil,zda jeho laškování s tou potvůrkou skončí úspěchem nebo krachem.

Co následovalo jsem už popsal o několik řádků výše,s tím rozdílem,že stále otevřenému poklopu do motoru nás tentokrát nás řidič ještě trochu přiotrávil.

Když v mé krvi znovu převládl kyslk nad olovem,všiml jsem si,že řidič opět opustil vůz a zmizel za nedalékými stromy.Všimli si toho aj ostaní a rozhostilo se napjaté ticho,které přerušil  až vysoký hlásek mladé slečny,jež pomoci mobilu informovala své rodiče,aby ji dneska doma nečekali,........ opravdu tu vanu můžeš klidně vypustit,sdělovala komusi na druhém drátu svého bezdrátového telefonu.

Osazenstvo autobusu vybuchlo smíchy a od toho okamžiku se rozproudil hovor.

" Ta krajina dneska vůbec neubíhá," postěžoval si mladík přede mnou. " Máš recht,je to furt stejný,přitákal jeho  spolusedící "

" Kde je řidič? " otázal se hlastě někdo vzadu " Asi šel skočit pod metro," odpověděl někdo hlasitě vepředu.

" Já chci domu k pejskovi,ů zakňůčela dívka v přední časti zadní části vozu.

" Já bych si dal pivo ",reagoval na dívčí citový výlev netečně vojín zamnou.

Dva chlapi vedle začali rozvíjet teorie o tom,jaký způsob sebevraždy řidič asi zvolil.Když ho probodli kapesním nožíkem,shodili z mostu a oběsili na tkaničkách od bot,zjevil se náhle řídič autobusu a informoval nás,že tento vůz nás do místa B zcela určitě nedoveze a,že náhradní stroj je už na cestě.

Pomalu jsm vylezly z \autobusu a poskládali na lavičky  kolem.Noc byla vlahá,hvězdy na nebi zářily,budovy ČKD za ohradou rovněž.

Za dobrou hodinu se z dáli ozval hluk motoru a neustále se přibližoval.V zatáčce sr nejdříévě objevila dvě světla,pak oblak dýmu a za pár vteřin s úděsným skřípěním brzd stanul autobus,k nerozenání  podobný tomu,co stál o tři metry vedle a stávkoval.Dokonce byl i na stejných místech oprýskanej jako autobus 1.

Jeden značně naštvaný cestující při nástupi poznamenal,že je "teda zvědavej,kam nás ta vykopávka zaveze."Náhradní řidič se jen tajemně usmíval a pokrčil rameny,řka,že dotyčný může zůstatv místě A.

Dveře se zavřely,světla uvnitř zhasla.Řidič 2 uvolnil brzdu 2,přidal plyn č.2 a motor 2 zvýšil své otáčky na dvojnásobek.V to okamžiku nám do smíchu nebyloí.Následoval nám už dříve  známý pohyb z kopce směrem vzad.

" To už tady bylo,zaúpěl kdosi.!

Když však řidič 2 pustil spojku 2,autobus 2 se nejdříve strašně rozklepal,a pak se pomalým pohybem rozjel směrem dopředu a s vekým rámusem zdolal kopec číslo jedna.Po hodině a třičtvrtě jsme konečně vyrazili vstříc mistu B.Náhradního řidiče,který pobaveně sledoval naše nejdříve vyděšené a potom už radostné obličeje v zrcátku,jsme za jeho výkon odměnily bouřlivým potleske

                                                 To byla doprava,nikdy nikdo nemohl tušit jak to skončí ........Bobo

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

SLECINKY.EU

Maruško, můžeš se znovu nacpat, a Ty, Bobo se na to také rychle vrhni, než vám to ten tajtrlík zase sežere!
Tak jsem si myslela, že mám v uších cvčky, ale vyvedly jste mě, Maruško a Hančo z omylu, jsou to cikády.
U nás byl do rána také poprašek sněhu, ale už to roztálo, je mokro a vykukuje sluníčko.
S vnoučkama máte pěkné starosti, já už jen sem, tam. Teď řádí ty střevní chřipky, musím to zaklepat.
Dnes jsem se přihlásila snadno, ale včera to také šlo špatně.
Baruš, je Ti lépe? Přeji vám všem, aby se vám chřipka vyhnula a nad Poletuškou ať bdí andělíček. Jdeme ven, pa, pa!

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Tak to zkouším

3x jsem se přihlašovala!!!Ty cikády slyším taky Maruš, kdybych aspoň při tom viděla i moře. Měli jsme ten marurák, Majda  bude dělat přijímačky na gympl a vůbec ji nezajímají události světa a zkouší se i z toho.Baví jí ta hudba, je fakt dobrá, ale nechce na konzervatoř, že by se jí to zprotivilo. Asi má pravdu.Honzík chodí do soukromé jesloškolky.Ráno vstává v6, a v půl čtvrté ho táta vyzvedává, moc jim chybím,....ale nepláče, je tam rád, ale paní ho neučí na nočník, dává mu plenu, že je to pohodlněkší pro ni.Tak se odpoledne 3x počůral/ učůrl/ a řekne "Honďa počal, bác, bác"No po plese dopoledně se mi nepočůral ani jednou, měl spoďáry s kočičkou a aby  nesmrděla.....Taky nechce ani dudlík na spaní a tam mu ho vrazí....No, ale co nadělají, vydělávat musí....Učím ho stáhnout si kalhoty sám, ale ta guma je moc pevná a spotřeba kalhot značná.../Vyměnit gumu- není čas/Ta mrňavá se má k světu a jedeme tam příští týden, děda Milan má koleno v čudu a belhá se .....

babčahanča

Obrázek uživatele Maruš

Ahoj všichni

Hlásím zprávu o počasí na Moravě.Večer jen pocukrováno a ráno sněhová pohádka.Jen že sníh odtává a je těžký.Jeho odklízení dá pěkně zabrat-rozcvička.Bobo,kdybys viděl tu horu masa,uzené,anglickou krásně masitou a ty klobásy,co mi moje drahá sestra Sidinka poslala,jedna báseň,Ale asi ten šotek co nám tu řádí vše sežral.CHtěla jsem se s Vámi podělit,ale je to fuč.Dávám za pravdu Poletušce,Jak tu bude pusto a prázdno,tak nám web zruší a to by bylo škoda.Vždyť nám tu bylo tak hezky.POletušce jsem psala na ty její smutné citáty.Přála bych jí,aby se stal ten zázrak,ale zázraky se nedějí.Z celého srdce bych jí přála i objetí od svého muže,které všichni potřebujeme.Barušce přeji uzdravení.Počasí nahrává nemocem.Hani,myslím že ty oči máme zhuntované od PC.Sedím u toho jako můra,jak jen to čas dovolí.Potom nemůžu usnout a v uších slyším cikády.Přeji hezký zbytek neděle a celý příští týden v pohodě všem.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Nevím ........ nevím ?

Obrázky Belči jsem viděl oba,lukostřelba až v Dubaji ......?,tam se nenosí burka a ani jiné halící  ustrojení,tak to možná projde .......! Pro Maruš tu snůšku dobrot jsem neviděl,ale chutnalo by mě to asi ........ áno ?Barušce hodně sil do uzdravení a Pol .........jak píše sama zatím to zvládá.Hanči zrak jak ostříš má,dobře se kouká a  fotí svět.Mám přečteno a pochváleno vše co se událo ................ tak ať se daří,jak se patří, i bez sněhu ve městě a mimo něj,

                                                                     Zdravím celý spolek  veselých ............. Bobo

Obrázek uživatele Sidi

Kuk!

Nevím, jestli je to šotek, kdo nám maže příspěvky a obrázky, ale jestli se to někomu nelíbí, může nám dát vědět. Neztratil se jen obrázek s masem a jitrnicemi, ale naše Belča!! Ona začala provozovat opět jiný sport a jelikož nikdy nic nenechá náhodě, samozřejmě zase vítězí. Nedá si holka pokoj.
Takže sem již po druhé vkládám její obrázek a jsem zvědava, zda zde zůstane!
Baruško, lež a čajuj, chřipky teď všude řádí. Brzy se uzdrav!

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele Barča

pro všechy

.Mám hroznou chřipku,ale zvědavost je silnější. Tak jsem zase přelouskala všechny vaše příspěvky. Je toho opravdu dost a je vidět, že jste spolu provázáni.Usmála jsem se nad Pepou.Tentokrát byla básnička k němu milosrdnějších,než  minule.Koukali moje Ježkovy oči.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

Tak já nevím,

ale mě to tady zatím funguje vše jak má. 

Tak Jonášek má pohovor do první třídy za sebou, Tomáš už má také školu vybranou a to v Třebechovicích, kde má práci jeho tatík. Je to soukromá střední škola, kluk ho tam nejdřív nechtěl dát kvůli penězům, ale dcera z Blavy se i s Lacem nabídli, že mu to klidně budou platit a až bude Tomovi 18, tak si může vybrat stavební spoření, kam mu táta ukládá a z toho jim to pak vrátí. Na mámu bohužel nemohou spoléhat, už zase dluží alimenty a co se týče školy pro Toma, tak ji to zřejmě vůbec nezajímá. Je to střední škola Sociálně právní a Tomovi se tam moc chce. Ani tam nemusí dělat zkoušky, je vlastně už přijatý. Ale i tak bude ještě dělat zkoušky na jednu školu tady v Hradci. Musí se dávat dvě přihlášky.  Dominik má na té vysoké výborný prospěch a tak bude mít nárok na stipendium. To Adam je na tom trochu hůř, ale taky dobrý. Je vlastně ve druhím ročníku gymnázia a budou tři 3. Z něj roste hudebník každým coulem, výborně hraje na kytaru a dokonce chodí do divadelního kroužku a pokouší se hrát divadlo.  

Tam mají největší starosti s Lacovým tatánkem, je už čtyři měsíce v nemocnici (operace srdce), ta se poněkud zkomplikovala a dnes ho měli pouštět domů, jenže si prý dvakrát kýchnul, otevřely se dvě ranky a bylo po propuštění. Laco už je z toho všeho na nervy.

U nás je vše beze změn, dnes se manželovi hodně těžko dýchá.

No a tak si tu žijem, chvíli jedem s kopce a jindy zas trochu šplháme výš. Já jsem teď už nějak vyrovnaná, klidná. Tak se tu opatrujte, nemaroďte a hlavně to tady nezanedbávejte, nebo nám to tu zavřou.  Zdraví a děkuje poletucha

 z4ce9315c23e35z MF

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

Tak nevím

Psala jsem zde vzkaz pro Poletušku a o počasí a zůstalo mi tam jen že volám po sluníčku a sloučilo se mi to se vzkazem pro Sidi.A někdo mi tu sprostě sežral ty jitrnice.A já na ně měla takovou chuť.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Tak nevím, zda tu zase řádí šotek, nebo zda Maruška opravdu  všechny ty klobásy, jelita a jitrnice snědla a nic vám nenechala!  Ať se dívám, jak se dívám, obrázek nevidím, pouze je to napsané v úvodním modrém políčku. To je další ze záhad, které se zde dějí.

 

                                                 

 

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

Díky za ty dary

Moje milá sestřičko zdeničko.Děkuji Ti za ty dary.Jelita a jitrnice.Vše jsem snědla a mám toho plné nohavice.Brada mastná,srdce jásá,Tolik masa,jaká krása.Už mám toho víc než dost.Je to dárek pro radost.To je ale žranice o jelita bude doma pranice.Bůček,salám,klobásy,budou hodokvasy
2015 01 21 173956
66e3920772 87148247 o2
Volám po sluníčku

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele babčahanča

Kéž tě potěší , že se za tebe modlím.

 Tíží to všechny kdo věří, že tu máme nějaký úkol,který musíme splnit a budeme odměněni.Máš to těžké...

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Hledání

 

689a2fa896 97342786 o22

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Belinda a Pepa z Depa

SLECINKY.EU

 

Pepa, na slovo je skoupý,
ale není vůbec hloupý.
Nemusí mít ani chatu,
zná Bel Achilovu patu.
Nejdřív ukázal nádobí
a když Belča se nezlobí,
snad si sní už nyní tyká,
začal hlídat i Bertíka,
nebot ví, kdy Belča změkne
a kdy se mu nevysmekne.

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

Ahoj všem

Tak to je Hani dobře,že to byla jenom řasa.Ty PC nám zničí oči.Čučím do toho dlouho a oči mě začnou bolet.Když se vnučky stavují u nás cestou domů z práce.tak ta prostřední Radka si stěžuje,že na jedné noze jí zarůstá nehet do masa a na druhé noze,místo aby jí nehet rostl ven tak jí roste opačně,do masa.Dělá jí to až poslední dobou,tak jsme jí radili,aby navštívila odborníka-ortopeda.Ta druhá starší, Lenka má zase kostky a ještě k tomu kladívkové prsty.Jinak jsou to pěkné holky .Ale s těma nohama mají problémy.Marti,já mám google toolbar a je to překladač.Zadej si ten svůj název toolbaru do vyhledávače a prostuduj co to je.Mě když vypínám PC tak se vždy ukáže .Čekáme na ukončení programu Skype EXE.Vyčetla jsem,že to má být taky nějaký virus.Ale když jsem se na to ptala,tak prý když nemám problém s PC,mám to nechat být.Někdy to jde jako na drátku a někdy se to dlouho načítá a nejvíce to dělá na Facebooku.Asi je nás tam moc.Tak Vás děvčata zdravím a přeji hezký celý týden.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele babčahanča

Hlavně jsem tam čekala -bylo moc lidí.

 Službu měla kamarádka, která už dělá jen děti, ale dřív jsem k ní chodila.Je dobrá , tak se tam nahrnuli lidi.No, pořádně mě prohlídla, poradila, tlak mám dobrý, a vytrhla mi řasu, která se mi kroutí do oka a dráždí ho..Nové brýle zatím ne /To je dobře-stojí to tolik peněz/.Nesmím cvičit hlavou dolů, dnes jsem se tedy ulejvala.To cvičení na míčích je často obličejem dolů. Čtu Když byl bůh králík - docela to jde....V pátek jedu na maturák vnučce.Tak něco vymyslet na sebe....

babčahanča

Obrázek uživatele Marta

Patálie Natálie

Tak Hani jak jsi dopadla na očním? Maruško, taky chodím sem nejraději.Jak mi nešel můj starý počítač, tak jsem chodila alespoň číst. Teď se seznamuji s novým a jde to pomalu. Měla jsem Toschibu (byla perfektní), teď mám ACER, sice výkonnější, ale je to úplně něco jiného.Jiný start, všechno jinak uspořádané, musím si natahat oblíbené odkazy, ke všemu hesla...Nefunguje tu explorer prohlížeč, protože sem už z prodejny kluci natáhli toolbar msn (prý je to velmi houževnatý virus), který je v angličtině, je to vlastně taky prohlížeč. No tak jsem si stáhla google chrom, ten je zase konkurentem Microsoftu, který prosazuje Explorer, takže musím poučtět přes tabulku, která mi furt houževnatě oznamuje, že není  a teď nevím co není... a protože mám větu dlouhou jako prase, tak už končím s tím výčtem. Vracet se mi to nechce, protože už jsem tam natahala svoje prográmky a jinak se mi líbí. Tak snad vydrží jako Tošibka. Tak to jsou ty patálie, bohužel nikoliv Natálie, ale moje. Mějte se fajn. 

...ale tenhle chudinka je na tom ještě hůř než já. Sotva tu tužku unese a ještě jí musí tahat furt dokola tam a zpátky. Tak čauky všichni. 

Obrázek uživatele babčahanča

Ahoj při pondělku

 Jdu k očnímu a hřešila jsem dost.Uvidím.Dost lidí ženou na operci,ale mě se to netýká.Tak se mějte..

babčahanča

Obrázek uživatele Maruš

Dobrý mejl

Zdravím všechny zde přítomné,co nakouknou.Tak přátelé,zde jsem doma.Sem se nejraději vracím a prohlížím si stále dokola naše většinou veselé ,někdy až bláznivé příspěvky ale někdy i ty chmurné a smutné.Škoda.Jinak začnu zase počasím.Hlásím,že na Moravě počasí skoro jarní.Nevím jaké to bude v březnu,dubnu a dalších jarních měsících.příroda s námi pěkně mává,asi se mstí,jak jsme si ji zhuntovali.Teď se vracím k tomu mejlu od Martičky.Zbigniew Czendlik je sice farář,ale obléká se a i mu to myslí jako každému z nás. V tom mejlu to hezky vysthl,všichni rozumíme jak to myslel a nikoho tím neurazil.Jinak,jsem smutná.Mé bývalé učnice mi psaly,že jedna z nich si vzala život,tak na to musím myslet a je mi moc líto mladého života.Nikdo neví proč to vzdala.asi ji něco trápilo,ale to už se nikdo nedoví.Mějte se všichni hezky a sem tam písněte.Bel hezké video ,krásná příroda.Všem Vám přeji hezký zbytek víkendu

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Sidi

Nový rok už je sice za

Přišlo mailem od Martičky:

Nový rok už je sice za námi, ale tohle je vydařené přání.

"Abych nikoho neurazil, nepřeji lidem, ale postavičkám z Betléma:
Přeji volům, aby neřvali z plna hrdla na všechny kolem, oslům, aby nebyli paličatí a tupí, ovečkám, aby nešly slepě za prvním lepším pastýřem, pastýřům, aby si nemysleli, že ty ovečky jsou tak tupé, jak vypadají, andělům, aby méně lítali a víc chodili po zemi mezi lidmi, králům, aby nezůstali nazí jen s korunou na hlavě a Svaté rodině, aby našla teplé místo v srdcích lidí."

O. Zbigniew Czendlik, farář

Sidi

Obrázek uživatele Barča

pro Belinda

Krásné video. Tady není po sněhu ani památka.Pejsek se jistě na sněhu vydováděl.

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Tak jsem se z toho dostal .........

Sidi se ozývá z celostatního pátrání,že prej ji přepad nějakej buribundus a z oči ji teče jako,.......... no  potůček bublavý a snad jeto za námi.

No a já to měl skoro  černé !,.................ten buribundus se nedal ani nazvat,2 až 3 balíčky papírových kapesníků denně ......?,po slepu znám už celý byt a schody jak do nebe tak do pekla,když máš oči zahleněné ......do nevidím.Pomalu se to lepší a lepší.

                                                               Tak zatím ať se všem daří,a bez nachlazení .......Bobo

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Ozývám se na celostátní pátrání. Chytnul se mě jenom nějaký moribundus, teklo mi z nosu a hlavně z očí, tak jsem pořádně neviděla a ani jsem nezapínala skype. Marušce to bylo divné, Martičce také, takže dušinka Maruška s úspěchem zapátrala. Už začínám být v normálu, ale skoro 2 jarní, slunečné dny jsem sledovala jen přes okno.
Ale Belinda si užívá krásné zimy a ani vám sem nedala své video, tak to dělám za ní, bylo by škoda nechat tu zimní krajinu bez povšimnutí:

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Taky na jihu bylo jaro

 Toulala jsem se kolem města až k večeru, při západu slunce fotila.V noci při venčení jsem měla chuť jí na zahradu , kde je světelný aspoň polostín, ale zívala jsem a šup do postele. K ránu sprchlo a je růžový východ slunce, ale  z okna to není ono.

Byla jsem objednat Vendíka k zubaři, tak zítra jde do narkózy....Milan u toho nechce být...Už jsme to jednou zažili.

Tak Poletuško, jsi fakt dobrá...Nevíme nikdo, co nás čeká.Aspoň, ;že ti Rébi dává sílu a asi taky páníčkovi...

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Úterní den

Ten byl u nás dnes přímo ukázkově jarní. Nebe blankytně modré, sluníčko krásně hřálo, prostě super! Tak jsme toho s Rebí využily. Teď je tam obloha posypaná hvězdama, což by zvěstovalo, že i zítra bude krásně. Pevně v to doufám, hned se zlepší nálada. Jinak koukám na rebeku, jak po té operaci přímo omládla. Lítá jak divá, s chutí se honí s ostatními psy i na tu nožičku už téměř nekulhá, tak z té mám velikou radost. Jinak je tu vše při starém, hned dolů, hned nahoru a já si už pomalu zvykám a neplaším se, jak tomu bylo toho 1.ledna, kdy jsem fakt myslela, že to jsou jeho poslední hodiny. Poslední dobou už většinu dne prospí, kolem páté hodiny se přemístí do obýváku, horko-těžko se nají, koukne na televizi a opět jde spát. No tak to aby jste věděli, jak to u nás pokračuje.  Mějte se fajn, Belča snad už je na tom s tím oparem doufám lépe a Zdeni, ty se koukej taky brzy vykurýrovat! Hezký zbytek týdne přeje všem poletucha ♥

 

SLECINKY.EUSLECINKY.EUSLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

Ach ta zima

Tam kde nikdy nebyla zima tak sněží, věřit tomu musím stěží.Přes den skoro jaro a večer vítr.Ještě že jdu z práce s nákupem a taška je zatížená a já neztrácím stabilitu.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele babčahanča

Ahoj Marto

 Jsem ráda, že ses ozvala.Maruška, Belinda a já jsme častěji na  i60.cz  , ale sem taky chodíme rádi.

 

babčahanča

Obrázek uživatele Marta

Zdravím

vás děvčata. V uplynulých dnech jsem několikrát napsala na Ss. Ať to byly komentáře, nebo odpovědi na komentáře, nic se mi neodařilo odeslat, protože ten můj noťas se natolik zahřál, že vždy před odesláním kleknul. Byla jsem tak naštvaná, že se mi to nikdy nechtělo psát nanovo po té dlouhé době, než PC vychladnul na provozní teplotu. Naštvala jsem se natolik, že jsem si šla koupit noťas nový. Šetřila jsem na něj asi tři roky, protože tak dlouho jsem s ním měla trpělivost. Letos na Vánoce mi Viktor přidal rozhodující 4 tisíce, tak jsem se rozkývala. Śeznamuji se nyní s mým novým kámošem, kde je všechno docela jinak. Zkouším, kde co je, zjišťuji, co je v něm zbytečné a instaluji prográmky, které potřebuji. Konečně mám PC s větší pamětí, než jsem měla. Je to docela pohoda vědět, že to není počítač, na kterém bych mohla uvařit vejce natvrdo tak jako na tom mém starém. Přesto jsem se svojí "Tošibečkou" loučila jenom nerada. Co ale naplat, když mi kluci v opravně řekli, že je moc starý a opravovat ho nestojí za to.
Myslím na vás na všechny a zvláště pak Poletuško na Tebe. Nemáš to opravdu jednoduché. Drž se. Prožívala jsem podobnou beznadějnou situaci jako dítě, když nám odcházel tatínek. Už tenkrát jsem měla po této zkušenosti dost jiný náhled na svět a život, než stejně staré děti. Bylo mi třináct a naše maminka naprosto selhala po smrti tatínka. Ty se drž Poletuško a pamatuj, že byť to máš těžké, tak děti i vnoučata Tě moc a moc potřebují a naopak Ty se máš o koho v dalším 6ivotě opřít. Myslím na Tebe a držím Ti palce abys měla na všechno dost síly.

 

Obrázek uživatele Barča

aktuality

 

 

 

Vzhledem k situaci ve Francii začíná být situace vážná. Už osmané se  snažili dobýt Evropu.Oni tenkrát zbraněmi,dnešní nemusí ani bojovat.Mají na to ženy a ty dobudou Evropu dělohama. Většina z nás už tady nebude, ale,chudáci naši vnoučci a vnučky.

 

 


 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Maruš

Boj s teroristy.

Je to hrozné.Až jde z toho strach a to nám sem Evropská Unie chce nacpat imigranty-muslimy.Pořád se modlí a vzývají Alláha a páchají taková zvěrstva.Náš zeť jezdí kamionem a zrovna je ve Francii.Tak se strachem sledujeme jak to tam vypadá.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele babčahanča

Hezký večer

 Sledovali jsme boj s teroristy,.Už je to tady...Já zlikvidovala stromek, přeci jen už je dost po Vánocích.Proč se před Vánoci uklízí, když se přes svátky tak nedělá...Hlavně balkon- a tím větrem...Má pršet a budou povodně-asi zase u Sušice Otava.Chudáci vlekaři....Místo aby nasněžilo, to, co tam mají jim roztaje.

Evo, to asi bolí, ne? Brzy se uzdrav. Mějte se hezky děvčata a Bobo.

babčahanča

Obrázek uživatele Belinda

Všem

Ahojd, mám pásový opar na zadnici, vedle kostrče... Nevidím na něj a to je dobře... dostala jsem antibiotika, pudr, vitaminy.... tady to prý nějak řádí??? Pa pa včera večer tu doslova lilo, sníh sice leží, ale vespod je mokrý a klouže to...

Obrázek uživatele Maruš

Ahoj všichni

Ahoj zdravím všechny kdo nakouknout.Poletuško,zírám,že u Vás prší.Když to zamrzne,tak to bude poledovice a zlomenin.U nás včera k večeru trochu poletoval sníh,ale přes den spíš odtávalo.Zato přes noc zamrzlo a ráno musel Jarda solit kolem dveří a i chodník.Teď byl na dvorku a jsou tam 2 nad nulou.A tak je to pořád dokola.jistě nám sem ten déšť z Hradce pošlete.A večer to bude i tu.Kdybych tu měla zdroj a smajlíky tak bych poslala,protože to myslím v legraci.Ale ono je to skutečně tak.Když syn zavolá a sdělí nám že v Praze prší,tak na druhý den je to i u nás.Také ti toho naši chlebodárci moc nepřidali.To aby na ně víc zbylo.Odpoledne jdu do práce,jestli to nebude úplně odtáté,tak asi polezu po čtyřech.Tak se mějte všichni hezky a pozor na klouzačky.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Poletucha

Zdravím!

Zdravím vespolek. Tak koukám, že tu jsou problémy a ejhle i já mám! Taky mi nejde napsat komentář, pouze odpovědět. Nevadí, aspoň že tak.  U nás je vše při starém, už se neplaším, když se manželovi zle dýchá. Další den to je lepší a tak se to střídá. Počasí, jak  jsem zjistila má na jeho dýchání vliv, dnes celé odpoledne leje a to se mu dýchání zhorší. Akorát jsme chytly s Rebí chviličku, kdy nepršelo, tak se rychle vyčůrala a už zase leje. Zátra se chystám k mojí zlaté psychiatričce, pokoupím nějaké ovoce a zeleninku a zas pomažu domů. Zjistila jsem, že tu muž je nerad sám. Mě přidali na důchodě 166Kč, co já s tím budu dělat? Mějte se fajn a já se zase ozvu!

 SLECINKY.EUSLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Belinda

Zkusím to

Tak to vypadá, že u mne nic... funguje. Tady začíná padat snáh s deštěm, v neděli se běží Jizerská padesátka, ale sněhu nahoře je dost, tak letos po dvou letech pauzy odstartuje... Mně přidali něco málo přes dvě stovky....

Obrázek uživatele babčahanča

Web

 Taky to píšu s obtížemi...Asi brzy klekne.Tak se sejdeme na skypu.

 

babčahanča

Obrázek uživatele Maruš

ahojky všichni v roce 2015

Všechny zdravím a hlásím zprávu o počasí na Moravě.Zima je,ale bez sněhu.Vítr fičí studený,až mrazivý.Nevím,co s tím mým přístrojem mám,ale na Ss se se mnou moc nekamarádí.Když si dám ráda si povídám ,tak mi zmizne můj uživatelský profil,to zelené políčko vpavo nahoře. Tak když chci něco napsat,tak musím kliknout ne na přidat komentář,ale na odpovědět a ejhle,objeví se to tam.Je mi to divné,ale musím takto postupovat.Zdroj a ostatní co k tomu patří není stále.Nevadí,však já si nějak poradím.Tak co kamarádi,Jak Vám začal ten rok nový.Žijeme ze zásob,které jsem nakřečkovala a ještě dlouho budeme plenit mrazák,než se trochu vyprázdní.Peněženka splasklá.Na důchod mi přidali 180 korun.Díky těm kteří mi to přidali.Ti chudáci mají hluboko do kapsy,tak si přidali několik tisíc.Ale budiž jim to přáno.Jinak nic nového,kéž by to tak zůstalo po celý rok.Zdravím všechny moc a moc končí vaše Máńa

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele babčahanča

Poletuško

 Nedivím se, že se ti nechce psát..Doufám, že se máš čas potěšit s vnoučaty a dostaneš se do přírody s Rébinkou.

Přeji ti hodně sil a odpočinku.

babčahanča

Obrázek uživatele Belinda

Poletuško

Každý den na Tebe myslím, otvírám stránky, zda je něco nového s manželem. Také o Tobě s velkou účastí mluvíme přes Skype s Hankou, či Maruškou,žádná z nás si nedovedeme představit, jak se takováto těžká situace dá zvládat. Drž se děvče, ať vědomí, že na Tebe myslíme je pro Tebe byť malou posilou v tak těžké době..

Obrázek uživatele Poletucha

Jak bylo a jak je?

Hlásím, že jsem v pořádku, jen se mi nějak nechce psát. Nic pozitivního nemám a špatných zpráv je kolem nás dost. Vánoce u nás proběhly s vědomím, že jsou poslední, které s námi můj muž prožívá. Uvědomoval si to i on a tak o slzy nebyla nouze. Ale sešly se tu všechny děcka i s vnoučaty, byl tu i můj brácha, ale moc rychle to uteklo. Silvestr my už několik let neslavíme a tak tomu bylo i letos. 1.ledna večer jsem myslela, že to jsou poslední hodiny manžela, hrozně zle se mu dýchalo, ale sanitku nechtěl, dokonce jsem se ho ptala, zda nemám zavolat oba kluky, ale to také nechtěl. A tak jsem tu chodila nabalená, každou chvíli otvírala okno dokořán a pak zase mu nahřívala nohy el. dečkou a tak to trvalo asi tři hodiny. Když konečně usnul, nemohla jsem zase já usnout a tak jsem to pak doháněla druhý den po obědě a tak krásně se mi spalo. Jenže Rebí potřebovala vyvenčit, tak jsem se vykopala s ní ven. Dnes muž vlezl na váhu a 53kg. Marně ho tu přesvědčuji, že by měl jít do nemocnice, kde by mu nasadili kyslík, výživu dali sondou a taky kapačku, protože nemůže téměř vůbec pít. Už to včera vypadalo, že nakonec si dá říct, ale dneska opět nechce ani slyšet. A tak to jde u nás den za dnem.Vy se opatrujte, dávejte pozor na náledí, pozor taky na nachlazení!  Mějte klidný večer, hezkou dobrou noc a pohodový celý příští týden!

SLECINKY.EU
SLECINKY.EU
SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

jo jo je to tak

Tak i toto je důležité novoroční přáníčko.Správné zažívání.Na to jsme si nikdo nevzpoměli.A teď zpráva o počasí.Sníh je pryč,pole holá.Vítr studený jako psí čumák.Za oknem v teple domova to vypadá hezky,ale venku běda běda.Vystrčit nos mi to nedá.Doma hezky teplíčko,popíjím si kafíčko.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Barča

dotaz

CHci se zeptat, jestli jste se někdo snažil dostat na doporučený portál  - mentem .cz. CHtěla jsem si zkusit napřed ten treningový program,tak bez registrace jsem se tam nedostala. Zajímá mě, proč se všude musím registrovat.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Dnes je:
Čtvrtek 29. 01. 2015

Svátek má:
Zdislava

Blahopřejeme!Poslední komentáře v diskuzích

Ráda si popovídám

Už to píšu po třetí,až mám psaní napsané a chci něco opravit,tak už mi to dvakrát zmizlo.Jestli tam ...

Ráda si popovídám

 Já jsem zahanbena klipem z maturáku.Bude to asi od toho profíka, který mě málem zašlápl. ...

Ráda si popovídám

Sidulčina básnička o Pepovi mi málem unikla, bylo by to škoda... Kde jsou ty časy, kdy jsme tu prose ...

Ráda si popovídám

Ahoj všichni, probudila jsem se do docela hezkého rána, všude plno sněhu. Sice takový těžký, mokrý. ...

Ráda si popovídám

Také malé povídání ....... po nacpaném břichu ?Jízda II.aneb Stání .Jednoho pozdního letního večera, ...

Poslední komentáře v blozích

Co byste měli vědět o vdovském či vdoveckém důchodu

CHtěla bych to nejlépe vůbec nepotřebovat, ale jsem velice vdečná za tak důležité informace.Věřím, ž ...

Jak omezit zapomínání? Jedině tréninkem

Nevím, proč se hned musím všude hned zaregistrovat. Ráda bych si věc napřed  zkusila, než se re ...

Jak omezit zapomínání? Jedině tréninkem

 Děkujem za portál k cvičení paměti.Je zajímavý a určitě ho budu využívat.Dobrý je též portál V ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 9 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design