Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Ráda si popovídám

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele goska

Diskuze: Ráda si popovídám

Diskuze založena: 29. Října 2008 - 12:53
Autor/ka diskuze: goska

Dobrý den, dnes jsem tady poprvé a vůbec se tu nevyznám. Ráda bych si s někým popovídala. Jmenuji se Helena, jsem z jižní Moravy. Můžeme povídat o čemkoliv. Mám ráda přírodu, kytičky, ruční práce, turistiku, cestování, četbu, zajímám se o cizí jazyky, sport a všechno pěkné kolem nás. Budu ráda, když mi napíšete.

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Maruš

do Prčic

Já už se sem bojím něco posílat.Ztratilo se opět Poletušky přáníčko k narozeninám pro Zdeničku.Omlouvám se, ale nemůžu zato.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Poletucha

Zdravím!

Dobrou noc , či dobré ráno? děvčata a kluku! Hlásím, že v noci jsem nějak málo spala, bylo vedro, usnula jsem až někdy ve 3 ráno a v 6 už byla vzhůru. Měla jsem po sedmé sraz s mladýma a šli jsme s Jonáškem do školy. Pak hup na trolej a jela jsem k doktorce, na finančák, pokoupit a domů. Vedro děsný, hlad jako vlk, tak jsem zhltla oběd a jela k obvodní pro léky, další dvoje nové vyfasovala, mám syndrom neklidných nohou, co nebolí, ale je děsně nepříjemný. Papír na rehabilitaci - bolí mě noha od páteře, nechala si píchnout tetanovku a dorazila jsem domů splavená jak myš, dala si kafíčko a dvě kremrole, zalehla metr od puštěnýho větráku a usnula jak mimino a probrala se v šest večer. Koupila jsem si pro to moje budoucí miminko granule, pamlsky a vodítko, pelíšek mám přichystaný a zítra se dozvím, kdy si pro ni pojedu. Už se na ni moc těším. Zítra mi přijede chlápek vyčistit koberce, v neděli se konečně vrátí sousedi, moc mi tu chybí a konečně se snad život začne vracet k normálu. Tomáš má z prvního dne na střední dobrý pocit, prý dostanou trička, ve kterých budou muset chodit, něco jako uniforma. Tak to byl můj dnešní den, uf!  Ještě foto Jonáška - ten nejmenší s puntíkem nad hlavou.  Mějte se fajn.

Fotka uživatele Jitka Bedanova.SLECINKY.EU

 

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Poletucha

Zdravím!

Prázdniny skončily, škola začíná a náš Jonášek jde zítra poprvé. Tak ho půjdu také doprovodit. A tady něco pro pobavení.

 

 Polednice

Řehoní se dítko drze učitelce v bledou líc, ať se jenom úča vzteká, ví, že vlastně nesmí nic!
Učitelce v hlavě hučí, chvějí se jí kolena, když tu v umučené lebce bleskne veršík Erbena.

"Pojď si proň, ty Polednice, pojď, vem si ho, upíra!" Když tu dveře ztichlé třídy kostlivý hnát otvírá....
Pod plachetkou - však to známe - příšera se zjeví tu, dříve rozjívené děti náhle stojí v zákrytu.

"Dej sem dítě!" zaburácí, "volala jsi, tady jsem!" "Volala jsem. Pročpak dítě? Víš co? Radši mě si vem!
Ty si sbalíš děsné dítko - horší přijdou do školy - a mne za zmizení žáka odbor školství osolí.

Mě si vezmi, Polednice, konečně tak najdu klid! Kolegyně potvrdí ti, jak je těžké takhle žít.
Ať se kde chce co chce šustne, kdo je vinen ze všech zel? Kdo je volán jako pucflek? Zcela jistě učitel!

Když si páťák místo džusu dá pořádný rumu lok,
na koho se ukazuje? Zanedbal to PEDAGOG!

Když se dívka zfetovaná vrhá z okna jako cvok,
v ruce láhev od čikuli... kdo je vinen? PEDAGOG!

Když mládenci skotačiví vhodí chodce v říční tok,
kdopak za to zvěrstvo může? Jen a pouze PEDAGOG!

Že děťátko v třetí třídě pohačá si druhý rok,
kdopak mu měl IQ zvýšit? Kdo to nezvlád´? PEDAGOG!

Tak to vidíš, Polednice, škoda mluvit, hanba klít,
proto radši mě si vezmi, ať mám jednou pro vždy klid."

Polednice hlavu skloní, slza z oka skane jí.
Šeptá: "Nejsem kompetentní, zanech marných nadějí."

Na pozdrav svým strašným hnátem učitelce zakývá,
chápe už, proč pro tu ženu není příliš děsivá…

A pak že lidová tvořivost vymizela!

 

 

SLECINKY.EU

přeji každému, kdo sem zavítá♥

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

pro kámošky a kámoše...

Zdravím všechny, kdo navštíví Svět seniorů.Všem, co svátkovali dodatečně přeji všechno nejlepší a hlavně hodně zdraví, což v našem věku potřebujeme. Poletušce přeji, aby jí pejsek přinesl co nejvíce radostí.Je to asi doma smutné,když je člověk sám. Jinak se divím,proč se některým z vás ztrácí příspěvky, které zde umístily.Náš web nijak nezaniká,ale projevuje se zde pravda,že se lidi sami mezi sebou neumí bavit a raději se bavit nechají. No, a  nejproduktivnější pisatel je pan Smilan. Prázdniny pomalu končí,tak snad to tady trochu ožije.

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele babčahanča

Díky za přání.Na popáté jsem se sem dostala

 Bobovi vše nejlepší.Zdraví pozůstatek webu, Poletuško, moc hezká fenička., bude ti k radosti....

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Poletuško

To je dobře, že budeš mít zase pejska, hned bude v lesíčku na posedu polesnému veseleji!

Koukám, že Svět seniorů stárne rychleji, než my, napadl ho Alzheimer! Ztrácí informace, musíme mu napovídat!

Mé přání k svátku Hanče a Bobovi se ztratilo, Marušky a Poletušky komentáře také. Doufám, že se teď neztratí Pol poslední komentář. Poletuško, dobře si pejska vycvič, budete také jezdit po republice na agility s Belčou.

 

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Maruško,

tady je to zakletý jako celý tento rok. Koukám, že zmizelo i moje přání Bobovi i Zdeničky komentář. Tak já se pokusím sem ještě dát obrázek malé fenečky, kterou jsem si včera vybrala v útulku a do tří týdnů ji budu mít doma. Prostě bez pejska tu je hrozně smutno, chybí mi ty vycházky ven a tak jsem se rozhodla pro nového pejska. Je to také kříženec a už se na ni těším.

 SLECINKY.EU

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

PROĆ?

Tk vidíte co mi to dělá.Dám obrázek a smaže se ostatní.Jak přáníčko s komentářem od Zdeničky,tak i od Jitušky.Bojím se sem už něco dávat.Že to smažu ostatním.Stalo se mi to už několikrát

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Poletucha

Pro naši babčuhanču :-)

 SLECINKY.EU

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Poletucha

Zdravím!

Už to vedro je nesnesitelný, tady v Hradci už přes měsíc pořádně nezapršelo, vždy to vypadá, že už už a nic, jen vedro! Já mám v bytě 31°, celou noc mám všechna okna dokořán, ráno pozavírám a pak už jen trpím, na sobě mokré tričko, větrák se točí a já padám na h...ústa.

Brácha je už z nemocnice doma, má spoustu léků a v září se rozhodne, kdy půjde na operaci. Jeho pesimusmus nabyl na síle, prý je lepší se nenarodit. No nebudu to komentovat, ale už mi dochází síly, kdy denně do něj pumpuju trochu toho optimismu, leč marně.

Rebeka už druhý týden marodí, bere antibiotika. Třikrát ji dělali UV, rozbor krve. Výsledkem je abnormálně nízká hladina cukru. 1,6 pro znalce. Čůrala každou chviličku, pak i krev, tak jsem s ní rychle mazala na veterinu. Doma se mi několikrát pozvracela, zhubla 2,5kg. Je apatická, veškerý elán z ní vyprchal. A to, že teď tolik zhubla je prý špatný, tak jí teď několikrát denně mám dávat kuřecí masíčko, dnes už dvě misky sbaštila a nezvracela! Za týden jdem opět na kontrolu. Zítra ještě koupím hroznový cukr, ten jí prý mám dávat do vody. Tak držte pěsti, ať se z toho dostane!

Už jen snad dva dny a konečně se má ochladit, tak to už vydržte, nic nedělejte, pak bude času dost!

 

SLECINKY.EU
Ještě pár fotek naší princezny, co se často chová jako kluk. SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

pro kámošky a kámoše...

Zdravím všechny příznivce tohoto webu a i hosty,kteří koukají.Web doufám ožije zase na podzim. Kdo chce něco přidat,ať tak učiní.Jinak všechny zdravím a musím jen napsat, že jsme celá rodina prošli nějakou jednodenní chřipkou,která je velice intenzivní a tělo využívá na pročištění  horní i dolní otvor.Je to úděsné,ještě že to trá jen jeden den.

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Pro Marušku .........informace ??

Tak vás pěkně pozdravuji v tom teplém čase,odpočinku si užíváte,kropit nemóžete když néni vody ??.Hody už máte také za sebou,že ?? Jen ta potvora s tou kosou na zahradě sokolovny řádila,porazila houpačku a houpačka zabila chlapa 40 roků mu bylo.No, četl jsem v  tisku cosi o tom.V Hradci je smaženica jako ve Strážnici,voda ještě teče,ale je také zakázáno kropit zahrady a napouštět bazeny ......... ať se chodijo kópat na Stříbroš nebo Opaťák,tam je vody dost a teplé.No ještě jsem počul,že okolo Strakonic jezdí vlaky mimo koleje,dělá to starosti nádražákum a taky cestujícím co chcou kamsi jet.

 Tož to zatím mohlo být všecko,...................................... pozdravuji Bobo

Obrázek uživatele babčahanča

Něco pěkného k vražednému létu

Nepovedlo se   RestaurArs

 

babčahanča

Obrázek uživatele Barča

Poletuško, je mi tě

Poletuško, je mi tě líto.Musíme doufat, že všechno, co má začátek má taky konec. Jednou se to trápení musí prolomit. Jen, co jsem se divila, že má někdo potíže s psaním, tak se mi napsaný příspěvek celý ztratil. Takže píšu znovu.Video Poletušky je nádherné. Taková vitalita se jen tak nevidí a je to opravdu perla ta 94 letá paní . Honzík babčihanči je kouzelný, ale myslím, že hlídat ho je náročné.Čertík, Bertík mu kouká z očí. Ale je to fajn,líp, než kdyby to byl ňouma.Tak nám zase začly vedra.Budeme zase jezdit k vodě, protože jinde se to přeýžít nedá.Těším se též na vnoučata.S něma to bude veselejší.Tak tento týden všichni  v y d r ž a ť.

                                                                                  

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

Hezký zbytek prázdnin!

 Nepíšu, nemám náladu. Brácha v Plzni, dostal těžký infarkt a dává mi zabrat. On je svobodný, je mu 73 let a je prvně v nemocnici, denně mu volám, domlouvám, nadávám, povzbuzuju a výsledek je, že mě informuje o posledních věcech, co kde má, kam se pak mám obrátit! Měl by podstoupit operaci, ale co když nedopadne dobře, co když nastanou komplikace apod. řeči. Nejlepší by prý byla eutanázie. A že uvažuje, že podepíše revers a půjde domů. Dnes je to pět měsíců, co odešel manžel, stále jsem slyšela, že umírá, ale ten neměl žádnou šanci na vyléčení, brácha ji má a odmítá. No a tak zas ho mám pořád v hlavě i když si to zakazuju, že je to jen na něm, jak se rozhodne a já stejně jeho rozhodnutí neovlivním, musím nad tím stále přemýšlet. Mějte se moc hezky.    Jitka

SLECINKY.EU
SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Taky jsem zuřila

 Ale už mě to bere....Zdravím Zdeni....Ani nevím, jak jsem to dokázala porobit, neměla jsem kurzor a ani nadpis mi to neodeslalo...Měj se hezky ....

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Napíšu jindy, až se uklidním. Napsala jsem toho nezvykle dost a vše se mi ztratilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Konečně

 Mačkala jsem na vše možné i nemožné a neměla jsem kurzor na stránce.Hlídám Honzíka s víkendovými přestávkami a šíbe mi z toho.Ale chvilky si užívám.

babčahanča

Obrázek uživatele babčahanča

Nechápu, že nemohu psát a nic

 Ach jo.vůbec mi to nešlo psát  a taky nevím ,zda to odejde Kapcha zlobí.Jestli to odejde v pořádku, zdravím vás v půli prázdnin....

babčahanča

Dnes je:
Středa 07. 10. 2015

Svátek má:
Justýna

Blahopřejeme!

Nálepky, které pomáhají

Poslední komentáře v diskuzích

Ráda si popovídám

Já už se sem bojím něco posílat.Ztratilo se opět Poletušky přáníčko k narozeninám pro Zdeničku.Omlou ...

Ráda si popovídám

...

Ráda si popovídám

Milá Zdeničko, dnes je ten den, co jsi přišla na tento svět a já Ti do dalších let přeji všechno je ...

Ráda si popovídám

 Po rekreaci ve Františkových lázních  - jak po výprasku, koleno mě zachvátila artroza ze ...

Ráda si popovídám

Léto skončilo.Tažní ptáci nám odletí a já se též vracím z cest. Jak vidím, tak to tady zkomírá a zůs ...

Poslední komentáře v blozích

Tááááák nááááám ty svátky skončily ..........

Teda ty recepty jsou opravdu dobré. Mám hodně ráda recepty podle kterých se vaří z brambor. A to jso ...

Tááááák nááááám ty svátky skončily ..........

Výborně, Bobo, recepty jsou fajn, jako stvořené pro moje chuťové buňky. Ale nejvíce jsi se zavděčil ...

Co byste měli vědět o vdovském či vdoveckém důchodu

CHtěla bych to nejlépe vůbec nepotřebovat, ale jsem velice vdečná za tak důležité informace.Věřím, ž ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 23 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design