Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Ráda si popovídám

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele goska

Diskuze: Ráda si popovídám

Diskuze založena: 29. Října 2008 - 12:53
Autor/ka diskuze: goska

Dobrý den, dnes jsem tady poprvé a vůbec se tu nevyznám. Ráda bych si s někým popovídala. Jmenuji se Helena, jsem z jižní Moravy. Můžeme povídat o čemkoliv. Mám ráda přírodu, kytičky, ruční práce, turistiku, cestování, četbu, zajímám se o cizí jazyky, sport a všechno pěkné kolem nás. Budu ráda, když mi napíšete.

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Poletucha

Hezký zbytek prázdnin!

 Nepíšu, nemám náladu. Brácha v Plzni, dostal těžký infarkt a dává mi zabrat. On je svobodný, je mu 73 let a je prvně v nemocnici, denně mu volám, domlouvám, nadávám, povzbuzuju a výsledek je, že mě informuje o posledních věcech, co kde má, kam se pak mám obrátit! Měl by podstoupit operaci, ale co když nedopadne dobře, co když nastanou komplikace apod. řeči. Nejlepší by prý byla eutanázie. A že uvažuje, že podepíše revers a půjde domů. Dnes je to pět měsíců, co odešel manžel, stále jsem slyšela, že umírá, ale ten neměl žádnou šanci na vyléčení, brácha ji má a odmítá. No a tak zas ho mám pořád v hlavě i když si to zakazuju, že je to jen na něm, jak se rozhodne a já stejně jeho rozhodnutí neovlivním, musím nad tím stále přemýšlet. Mějte se moc hezky.    Jitka

SLECINKY.EU
SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Taky jsem zuřila

 Ale už mě to bere....Zdravím Zdeni....Ani nevím, jak jsem to dokázala porobit, neměla jsem kurzor a ani nadpis mi to neodeslalo...Měj se hezky ....

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Napíšu jindy, až se uklidním. Napsala jsem toho nezvykle dost a vše se mi ztratilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Konečně

 Mačkala jsem na vše možné i nemožné a neměla jsem kurzor na stránce.Hlídám Honzíka s víkendovými přestávkami a šíbe mi z toho.Ale chvilky si užívám.

babčahanča

Obrázek uživatele babčahanča

Nechápu, že nemohu psát a nic

 Ach jo.vůbec mi to nešlo psát  a taky nevím ,zda to odejde Kapcha zlobí.Jestli to odejde v pořádku, zdravím vás v půli prázdnin....

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Inspirace

 

V sobotu jsem napsala delší raport a koukám, že mi to celé zmizelo!  Tak jen pro informaci, od soboty je brácha na JIPce v Plzni, dostal infarkt. Dnes jsem s ním mluvila a musela mu vynadat, protože vede takové řeči, že život nemá smysl, že uteče z nemocnice a jiné hovadiny, tak jsem ho seřvala, zabralo, aspoń se zasmál. Už toho na mě začíná být příliš! Letos jsem přišla o manžela, letitého kamaráda, další má rakovinu, o souseda a synovec je na tom dost špatně, rakovina tl.střva a chytlo mu to i pánev. Rebí taky není zrovna v nejlepší kondici. Vy se mějte co nejlépe, užívejte zbytku prázdnin a hlavně to nepřhánějte s prací, raději si něco užijte. Vaše poletucha

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

Sakra,zase

Posílám pozdrav ze slunné Moravy.Vedra se zmírnila a konečně přišel i vytoužený déšť.Milá Poletuško,život Tě zkouší co to dá.Přeji Ti vytoužený a zasloužený klid.Měli jsme tu o víkendu syna s manželkou.Projezdili Moravu,tak odjížděli domů spokojeni.vnučka zůstala doma.Už pracuje a měla víkendovou službu.Prodává v drogerii TETA.S prací je spokojená.Tak jen aby jí to vydrželo.Prostřední vnučka letí ve středu do Egypta se svým chlapcem.Všichni jsme jim to rozmlouvali,kvůli nepokojům a imigrantům.Ale to by nemohli nikam.Roztahují se po celé Evropě.Přeji všem příjemně prožitý nový týden v klidu a pohodě.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Barča

jen tak

Jak se dalo počítat , tak se naší senioři věnují letním radovánkám.Web je opuštěný, ale doufám, že se aspoň domácí špižírna  naplňuje zavařeninama,džemy,.....Taky v mrazáku přibýly jahůdky,borůvky......Ve městě moc možností není,Úroda ze zahrádky, to je jiné kafe,.Tak teď budou zase ta vedra,tak se opatrujte, a při té vší práci nezapoměňte na pitný režim a na to, že je tady taky Ss a čeká

                                                        

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

A už jsme zase osiřely!

Klidný a příjemný večer. Tak už mi to všechno odjelo, mám uklizeno, vše vypráno, usušeno. Dnes už zase budu spát ve svý postýlce. Na zítra mám uvařeno, tak jen něco malinko nakoupit a jinak se budu flákat!

Taky se musím pochlubit mojí úrodou. Feferonky už začínají červenat a na těch dvou rostlinkách je jich kolem 50. Rajčátka už trhám, jsou mňam!

Nevím už, zda jsem tu psala, že konečně mám vše kolem dědictví vyřízené, čímž mě spadl kámen ze srdce, že už nemusím myslet, kam ještě musím, co zařídit. Teď mi spíš dělá starost Rebí, pořád je taková smutná a v posledních dnech se bojí seskočit z gauče apod. Je mi jí moc líto, ale navím, jak ji pomoct. Tak se holky opatrujte, zase budou vedra! Nezapomeňte na pitný režim, to platí i na tebe, Bobe!

 

SLECINKY.EU
. SLECINKY.EU
. SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Poletuško

 Je mi líto především tebe, co se ti to děje.Opravdu to není spravedlivé.Hrozba nemoci- to nejde ovlivnit, ale rodinné neshody, to člověka trápí.Vím, že tvá bývalá snacha byla velmi problémová, ale jak je vidět, člověk člověka jen tak neodstřihne.Zvlášť když je v příbuzeneckém vztahu.Je to máma tma a bude.Dítě za své rodiče nemohou.Táta by mu to neměl předhazovat.Nakonec on si ji nevybral , to táta se s ní sblížil.Kluci jsou citliví.Ty peníze  asi neuvidíte, když máma má takové problémy, nevím, že už má dalšího chlapa.Chudák ta Tomova sestřička.Bude to další jeho zatížení.A co ty lázně?Někam vypadnout bys potřebovala....Život není spravedlivý a zkouší tě dost.Myslím na tě, ale to ti asi nepomůže, ale nejsi sama , vypovídej se.

babčahanča

Obrázek uživatele Barča

pro poletušku,Marušku

A pro ty,co koukaj a nepřipojí se.Tak jsem se konečně dostala na stránky, kde píšu už léta.Nezklamalo mě to.Jako každé léto naše stránky strádají. Minulý týden bylo takové vedro, že jsme všichni byli rádi, že jsme večer padli. My byli skoro každý den od rána na koupališti.Já ,protože to bylo první opalování / ve stínu / se teď loupu.Jakou musí mít  to slunce sílu,když člověka takhle opálí ve stínu. Maruško, líbí se mi zahrada, kde sedíš. je to nádherný typický ovocný sad,kde posezení působí ohromným klidem.POLETUŠKY je mi líto.Jedna stresová událost je za ní a objevuje se nová.Ale tato je brutálnější.Co se to proboha s těmi lidmi děje.Samé násilí a honba za mamonem.Teď to stěhování národů.Jen se na ně podívám a jde z nich hrůza. No, raději skončím.Dnes jsem rozladěná nadobro.Dívám se na Velkolepé století a zde otec nechá zavraždit svého syna , na podkladě husné intriky. Tak si říkám, že spravedlnost snad neexistuje. Všechny zdravím .

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

Co se zase událo!

Ve středu večer o cca deváté hodine měl Tomáš telefon. Volal přítel jeho mámy, že ta leží v nemocnici, zmlácená a pobodaná.Prý ji její bývalý přítel se kterým má 5letou dceru spolu se svým strýcem zatáhli do sklepa, kde ji takhle zřídili. Kriminálka hledala oba a i tu malou dceru, nikdo nevěděl, kde jsou. Pozdě večer nakonec byli oba dopadeni a ta malá zase byla u nějaké známé toho jejího táty. Tomáš byl úplně vyřízený, Adam s ním šel ven, aby se z toho asi vybrečel a trochu se uklidnil. Pak si ještě psal s mámou a trochu se zklidnil. Tu dnes z nemocnice propustili, má kolem krku chomout a ty rány zašitý. Tomáš to volal tátovi a ten mu řekl, že dostala, co si zasloužila (určitě v tom hrají roli peníze) To Toma samozřejmě naštvalo, prý jak tohle může říct, vždyť je to moje máma! mi povídá. No já zas dostala vztek na syna(jeho tátu), protože tohle si můžem říkat my dospělí mezi sebou, ale jemu to rozhodně říkat neměl! Tolik ve stručnosti, co se tady večer událo. Nejvíc je mi líto Toma, nemá ten život lehký a mě štve to, že mu táta pořád předhazuje, jaká máma je. Ten kluk přece nemůže za to, že je jaká je! Syn je totiž nervní, protože na Toma dluží už přes 20 000Kč. Stále slibuje, že mu to dá, že čeká na peníze a to trvá už od loňského září. Tak jsem si vám konečně ulevila a chystám se synovi pořádně promluvit do duše! Normálně jsem na něj nasraná!

Zbytečně ho vystresovali, mámu už včera pustili z nemocnice, má límec, ale jinak vypadá dobře, jela z Třebechovic autem vyzvedla tu kluky a vzala je na večeři.

Aby toho nebylo málo, tak synovec 41, má rakovinu a při operaci mu zjistili, že mu to chytlo i kyčelní kost. Život fakt není spravedlivý!

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

Ahoj,zdravím Tě

Ahoj,zdravím Tě Jituško.Tato vedra jsou nesnesitelná.Sedáváme u dcery pod košatým stromem ve stínu.Tam je nám nejlépe.Jak vidím,zůstala nás tady jen hrstka.Líbila se mi věta,kterou jsi tu kdysi napsala:Neopouštěj starých přátel pro nové:Sem tam nahlédnu i na jiné stránky,jako všichni,ale sem se ráda vracím.Bývalo tu veselo.Je hezké od Tvých chlapců,že jako vzpomínku na tátu,jezdí tam,kde jezdívali i s ním.Také se mi protočily panenky,když čtu,kolik jsi zaplatila notářce.Za to,že celý život šetříme,jsme trestáni nehoráznými poplatky.Už vydání za pohřeb a jiné poplatky s tím spojené jsou vysoké.Ale toto je vrchol.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Jestli pravda je ....... co Zdena tu vyslovuje ???

Když Baruška svátek má,no kazdej kdo zná,

tak se usmívá a na zdraví  vinšuje ??

Takže já, se k tomu davu přidávám a

hodně zdraví,slunka posílám .......no vážně !!

                                                       Zdraví  ........................ Bobo

Obrázek uživatele Sidi

Barušce

Chtěla jsem to napsat do přáníček, ale ta kolonka se mnou nemluví.
Milá Baruško, přeji Ti k svátku vše nejlepší, hlavně zdraví!!
Se všemi se prázdninové loučím, odjíždím na chalupu. Mějte příjemné prázdniny!

IMG24.EU

 

Sidi

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Čtení knih ........nabídka

Mám pro SS nabídku knih ......  co se humoru týče a chechotu nepopsatelného ........klepněte na www.palmknihy,e-knihy zadarmo a máte možnost stáhnout,co se ráčí......? Př-Oranžový tic ,,,,,,,,,, 0,-Kč,Srandovník 1 a 2 ....... 0,-Kč

                                   Zkuste a možná uvidíte ....................... humoru zdar !..... Bobo

Obrázek uživatele Barča

pro Maruš a všechny kamarádky a kamarády

Dívala jsem se, jak krásně pleteš košíčky.Doufám, že máš napletené košíky svýma rukama i pro sebe na ty třešně.Ani nevíš, jak vám závidím / v dobrém slova smyslu / , že máte pro sebe třešně a nemusíte je kupovat. Já je zde kupuju za 79.- Kč za kilo.Jahody 50.-,borůvky 80.-/ L Jezdili jsme nějaký rok na chatu k Táboru.Sousedka vedle měla dva stromy  třešní.Jeden otrhali a druhý - stejná kvalita nechali pro ptáky.Nechápu.Kdyby to otrhali a prodali na trzích,jen by se po nich zaprášilo.V sobotu jsme byli na výletě.Kdyby někdo nevěděl kam zajet,doporučuju Slatiňany.Nádherný zámek a zámecký park přechází plynule ve volnou přírodu.Za shlédnutí stojí i muzeum koňů,které jsou zde chovány. 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

pro všechny kamarádky / dy i ty, co jen nakouknou

Jako vždy zase poslední gratulace.Přeji Zdence vše nejlepší v osobním životě a hlavně hodně zdraví.

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Děkuji Bobo za milé přání. Posílám Ti bublinky, poděl se s děvčaty.
Dnes mi PC vynechává službu, seká se a jde pomalu.

SLECINKY.EU

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Jóóó ........... to je svátek !!

No dneska svátek  Zdenička má,

co ráda radost rozdává,

každého potěší,pohladí na bolístky

to ona rady má ...... výborný !

Proto  atˇje dále taková,

to krásy přidává,a humoru co má

jako když kotel přetéká.

Proto přeji všechno nejlepší,hodně  zdraví ............................ Bobo

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Maruško, kuk, jsi šikulka, sluší Ti to. Ve vašem městečku se žije hezky, dodržují se tradice, oslavy, to je příjemné.

Copak to tak m istrovsky oplétáš, to je demižon? Musíš mi o tom něco večer povědět. Nic podobného bych nesvedla, je to krása!

 

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

ČÍ SÓ HODE,NAŠE HODE

Ahoj,zdravím všechny. V sobotu byly u nás hody.Ráno hezké počasí,Jarmark před budovou muzea.Předvádění pletení výrobků.V poledne oběd v místní restauraci a venku se spustil velký liják.Ale my seděli v teplíčku u dobrého oběda.Odpoledne v areálu letního kina hodová veselice.Počasí jako na houpačce.Chvíli déšť a chvíli sluníčko.Byl tam i bohatý program a přišel i kouzelník.Pošlu Vám pár fotek na ukázku.
10153741 829654190460310 4459913468161970316 n
11215093 730846723693272 2368257639751294701 n
10169344 829652690460460 2356079220089291356 n
1s IFITEAglwpn5 QRj Sa Wxgc6pk Oy B0 Tz Zwy ODELt7vxk XJi N
Na nádvoří muzea se hrálo a zpívalo.Bylo veselo.I já Vám všem v tom uplakaném dni přeji trochu veselejší náladu.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Vkládám Belindy video. Je to zároveň odpověď na Barušky dotaz, proč ho vkládám já. Belindě jsem už říkala, jak se to vkládá, Belindo, Pol to zde dobře popsala, někam si to napiš. Ale vůbec nic mi to neudělá, tuto službičku poskytnout, je to maličkost. Video je opět moc hezké, Belinda má krásný balkon, jako Poletuška, má se čím chlubit.

 

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Beli,

Pokud si ho stahuješ na YOU Tube, tak nejprve klikni na - SDÍLET, potom na - VLOŽIT  skopíruj ten modrý text! Jak jistě víš Ctrl C     ......Pak tady klikni na Zdroj, skopíruj to, co jsi kopírovala u videa Ctrl V. Pak zpět na Zdroj. Nic neuvidíš, dokud neopíšeš ten Captcha kód. Teprve až toto uděláš, video se otevře. To není jako fotky, které vidíš hned. Videa až po odeslání. Práci zdar!

 

Děkuju za to kouzelné květinové video! Nádhera.

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Belinda

Pokus o video

Chtěla jsem vám poslat prezentaci, neumím to, prosím Sidulko, pomoz:)))))

Obrázek uživatele Barča

pro poletucha

Ahoj Jitko.Docela by mě zajímalo, kde jsi vzala to video a jak jsi ho sem dostala.Je to moc hezký.tak jestli se ti bude chtít a budeš mít čas, tak jen nenakukuj, ale popiš.Třeba to bude zajímat i jiné osoby,než je moje.Jinak včera a dnes byl v Pardubicích na závodišti festival jídla.Původně jsem myslela, že se půjdu podívat, ale když jsem se dočeta,že se tam má objevit strava z hada, pavouků,žab a jiné havěti,tak jsem to raději vzdala.Navíc si myslím, že taky kousek zmokli.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

Jen tak

 


Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

jen tak

Už několik let dozadu v létě web zkomírá.Je smutné,že když už se někdo přijde kouknout,tak nevidí třeba otázky z redakce na které by mohl odpovědětdě .Bobo, který sem občas zabloudil z cizích vod tady vychrlí objemný článek. a jde zase dál.No, poté, co odešla Věrka,tak zde bylo též chvíli  ticho.No, ještě že já a Smilan jsme Ss věrni. Tak přeji krásnou neděli a  aspoň trochu sluníčka.

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

Milá Maruško,

jsem ráda, že nejen já mám ten pocit. U mne je vše tak nějak při starém, stále čekám, kdy se mi ozve notářka, abychom ukončili pozůstalost, pak budu moci zrušit manželův účet. Něco už jsem si převedla na svůj a ten zbytek počkám, až to bude ukončené.

Minulou neděli se tady synkové a Tomáš připravovali na cyklo výlet na Moravu. Chtějí vyrazit v červenci o svátcích. Tak mi to připomělo ty doby, kdy se takhle chystal muž.Neměla jsem s ním život zrovna nejrůžovější, ale bylo i hodně toho dobrého, co jsme spolu za těch 46 let prožili. Vychovali jsme a dobře tři děti, naučil je spoustu věcí, lyžování, lásku ke kolu, k přírodě, focení. No a te´d mi chybí ty naše dohady, hledání klíčů, peněženky a spousta spíš takových drobností. Rebí už je na tom trochu lépe, ale stále večer, když přijdem z venku, leží u dveří a čeká. Naštěstí chodíme hodně ven, mám tu hodně známích i dobrých přátel a tak denně si mám s kým popovídat. I kluci se tu každý týden staví, pomůžou s tím, co zrovna nezvládnu - mužské práce :-D A představ si, že Tomáš sám od sebe koupí svíčku a jde na hřbitov ji dědovi rozsvítit. No není to od něj krásný i když tam chodí taky randit. Od září nastupuje na Střední školu veřejnoprávní do Třebechovic. Je to kousek od Hradce, tak bude denně dojíždět.  Dělá tam i jeho táta, tak budou někdy moci jet spolu domů.

Malý Jonášek už v září nastupuje do první třídy a moc se těší. A jejich rodiče konečně si polepšili v práci. Lukáš od května dělá na počítači tady přímo v Malšovicích a Gábi bude od září dělat ve stejném areálu, jen u jiné firmy.  Pěšky je to tak 10 minut. Gábině to moc přeju, spoustu let dojížděla do Pardubic, domů se vracela často večer, někdy zas musela odjet i na týden do Německa a kluků si moc neužila. Tak si je užije te´d přes prázdniny.

Dominik v Bratislavě má za sebou už druhý semestr a ještě se přihlásil na druhou vysokou, bude studovat dějiny. Adam je ještě na Gymplu, ale chodí se učit hru na el. kytaru, do divadelního kroužku, tak kdo ví, co z něj jednou bude. Snad by měli přijet všichni v červenci, už se na ně těším.

Já jdu v pondělí k zubaři a k psychiatričce, která mi slíbila napsat lázně. Nikdy jsem v lázních nebyla, ale prý běda, jestli nepojedu - vyhrožoval synek. :-) Jenom mám problém s Rebí, nikdy u nikoho nebyla, je zvyklá tady doma a tak bych jela v září a Tomáš by tu po tu dobu bydlel s ní. No to ještě uvidíme, jak to vymyslíme. Taky nevím, kam mi to napíše, nechám se přkvapit.

Tak jsem snad vyčerpala všechny události a tobě Maruško, přeji ať vám vyjde počasí při pletení! Měj se moc hezky a zdravím i ty, co sem někdy ještě aspoň nakouknou!  Jitka - poletucha

 SLECINKY.EU

SLECINKY.EU

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

;Ahojky

Máš pravdu Poletuško.Chodím sem taky nakukovat.Čtu si pozpátky legrační verše a přáníčka.Se Zdeničkou jsme denně ve styku.Alespoń prohodíme krátký pokec .Chodím sem většinou večer.Prošmejdím i60,S.seniorů a Facebook.V 19.30 pravidelně denně Ulice.Jednu chvíli jsem přestala i na chatujeme.cz,ale znovu jsem začala.Bylo mi smutno po posílání obrázků.Tento víkend jsou u nás hody.Moc na to nedržíme.Ale budu zase v sobotu předvádět s ostatními pletení košíků a odpoledne je až do pozdních hodin hodová veselice.A k tomu k nám přijede v sobotu syn s rodinou.Tak že víkend bude rušný.Jen aby počasí vyšlo.I když se mírně ochladí,jen aby nepršelo.přijedou i košíkáři ze slovenského Rudniku a Ostraty u Zlína,se kterými máme družbu.Všechny moc zdravím a přeji samé hezké dny.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Poletucha

Proč?

Každý den sem nakouknu a zase smutně odejdu. Nějak se odsud vytratil humor, který jsem měla tak ráda. Některá děvčata odešla zřejmě za lepším a tady to osiřelo.  Kde jsou ty časy, kdy jsme si ze sebe dělaly legraci, vymýšlely verše, psaly připrdlé povídky! Že by to bylo tím, že jsme zestárly? Tomu se mi nechce věřit! Jen jsme se sobě navzájem nějak odcizily a já jenom nevím, proč? Kdo mi dá odpověď? Možná jsem v poslední době přecitlivělá a vidím to moc negativně, nevím.

 SLECINKY.EUSLECINKY.EU

A ještě nejnovější fota vnoučat. SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

pro Sidi

Video je hezké.Ale trochu je mi divné, že ho neposílá Belinda sama.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Pozdrav od Belči

Belinda posílá další pěkné video s krásnou hudbou a dámou v popředí.

 

Sidi

Obrázek uživatele Barča

pro Maruš

Doufám, že se to nikdy nestane.Je to hrůza,co by naše vnuky a vnučky čekalo. Za chvíli bychom byli v naší zemi jen menšinou.Tahle etnika by jenom tančila a humidovala ,čímž by se množila rychlým tempem. Jsem zvědavá, kdo by na ně dělal. Je pravdou, že z lodí vystupují mladí ,dobře oblečení  muži,každý z nich platí  dolary.Když vystoupí z lodi, většina z nich telefonuje mobilem.Kde to všechno vzali, když jsou to takoví chudáci ? No, snad to naší páprdové nedovolí. Mají si vzpomět na pana Kocába,jak sliboval,že bude týden bydlet s Rómy. No, a nebyl z toho ani den. Myslím si,že na tu naši zemi tady máme cizinců až moc. - zejména Slováků,Ukrajinců,Rusů apod.

Jiná  kultura - jiná móda         

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Maruš

Ahoj všichni

Reaguji na ty imigranty.Ve čtvrtek jsme se dívali na pořad v televizi Máte slovo.Jistě jste to už někdy viděli.Tentokrát bylo téma imigranti.Stojí za pulty naproti sobě dvě strany.Jedna pro a druhá proti.Tak to bylo klání.Nějaký vysokoškolský profesor dal návrh,že každá rodina by si měla vzít rodinu imigrantů.Na to mu bylo odpovězeno.Kde jste viděl vystupovat z lodí rodiny.My vidíme jen statné ,dobře vypadající muže.Profesor byl sprostý,napadal oponující a skákal všem do řeči.Zkrátka úroveň pořadu,hrozná a názory všech se lišily.Paní Jílková neměla šancu ukočírovat debatu.Profesor,nejdříve mi připadal zjevem jako bezdomovec,byl neukázněný a drzý.Když paní dala návrh,jestli by nebylo vhodné ty peníze od EU co dostaneme na jednoho běžence,poslat do země odkud přicházejí,že by se tím zachránilo 6 černoušků.Tak profesor tuto paní hrubě napadl,že je rasistka a používal i jiné sprosté a hrubé výrazy.Ale jaká rasistka,vždyť nám sem houfem míří lidé z Afriky a ti jsou tmavé pleti,černoši.Zkrátka hrůza a děs.Přinesou nám sem nemoci a kdo ví,kolik je mezi nimi teroristů.Situace ve světě není dobrá .Ale byjím se co naši vnuci,co je čeká.Asi nic dobrého.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Marta

ANO,

Barči, myslím si, že máš pravdu. Úplně stejný pocit jsem měla i já, když oznamovali, že si ten člověk už výhru vyzvednul a a kde to bylo.  Je to tak, mělo by to být trestné. A to prý promýšlel snad čtyři týdny jak pro to jít a říkal, že u toho nemají být sdělovací prostředky. Ještě mu nabízeli psychologa. Čím víc lidí o to ví, tím je to pro výherce horší. K tomu ještě dali příběhy výherců jiných, jak špatně dopadli. Jeden zalitý v betonu, jiný zabitý atp. Já jsem tak namíchnutá na tu NOVU, že to ani vypovědět nemůžu. Ty hlasatelky tam ještě vyvalují oči jakoby byly placeny za to, která to řekne dramatičtěji. Hrůza.  

Obrázek uživatele Barča

pro babčuhanču a ostatní

Je to hrůza s těmi imigranty .Moc se mi to líbilo s těmi kuličkami.V tom je právě problém,že tyto etnika se k práci moc nemají a jen by tancovali a nebo humidovali. Za chvíli by nás umlátili dělohama. Češi by pak byli v menšině a žili by na sociálních dávkách.Ale kdo by tady potom pracoval .?

A co říkáte na tu zprávu o výherci těch miliard.Podle mě by  mělo být  trestné informovat veřejnost o tom, že už si dotyčný pro výhru přišel,kolik si odnesl a jiné informace.Nechci vidět tu honičku a pátrání, kdo to může být.  A PŘITOM SI MYSLÍM, ŽE PO TOM NIKOMU NIC NENÍ.                      

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Kudla a stojící chlupy ........

Každý správný muž má mít nůž .........malé děti nůž rybičku,starší děti zavírací a dospěláci různé provedení kudel dle použití.Čert ví kde se tato průpovídka vzala ?Možná v dobách kdy byl muž lovcem a potřeboval něco na zabíjení,

Dneska má zbraně mnohem účinnější,třeba bouchačku,auto nebo předvolební sliby.

Mám nůž, pěkný,zavírací,červený, švýcarský s vývrtkou,ale řekněte mi jakým způspbem bych ho měl nosit ?V kapse vypasovaných kalhot ? Když tam mám klíče,drobné ....... to převážně,doklady a mobil a na sobě jiné oíblečení s kapsami nemám,Už tak vypadám jako sysel,nebo snad mám ten nůž nosit v ruce ? ...........to budu pro postrach veřejnosti,a co MHD ........cestující a řidiči ?Řekněte tašku ?Ale  taška se všude nehodí ? Tak si vzít malou taštičku ? Kdo má na ni stále dávat pozor,aby se někde nezapoměla?.Nóo ........................... taky by se mi mohl bimbat u pasu zavěšený za očko.Říkat by jsme mu mohli bimbásek a dokonce by se podle toho  dala změnit i průpovídka.N E  N ů ž  n e d ě l á  muže!!

Možná bimbásek  .......................ale nůž? ........................ rozhodně nedělá chlapa.A potom k čemu by mi ta jeho stálá přítomnost měla být ?Co třeba v tramvaji,autobuse nebo metru ?.............. když by někdo uvázl za kšandy a zůstal viset ?Nebo v obchodě ? ...... abych s ním mohl dloubat do zeleniny a ovoce ?Kdyby mě přepadli ?Než bych ho vytáhl a otevřel,byl bych v pánu,a bodnout někoho v sebeobraně,taky žádná sranda ? ...... a ty následky ?Ne nůž ne ?Ještě by se mi v kapse otvíral při každé " dobře mířeně radě " takových těch českých  " celebrit " ?Nůž je mi zkrátka tak na houby?Tak jednou, dvakrát do roka, když jdu na houby ? .................když je houbařský rok ?Tak to je vše o noži,a chlap jsem stejně i když nůž denně nenosím.Co si myslíte ? ..... že nejsem správný natož muž ? ......ale to se pletete !

Máte také malé mrazení v zádech a rukou a s t o j í c í  chlupy,když na kuchyňském stole vidíte ležet poctivý řeznický nůž a kouřící prvky z e zabijačky .................a k tomu ? rodinná hádka  ???????????????

                              Nic ve zlým.................................. Bobo

 

 

Dnes je:
Úterý 04. 08. 2015

Svátek má:
Dominik

Blahopřejeme!Poslední komentáře v diskuzích

Ráda si popovídám

 Nepíšu, nemám náladu. Brácha v Plzni, dostal těžký infarkt a dává mi zabrat. On je svobodný, j ...

Ráda si popovídám

 Ale už mě to bere....Zdravím Zdeni....Ani nevím, jak jsem to dokázala porobit, neměla jsem kur ...

Ráda si popovídám

Napíšu jindy, až se uklidním. Napsala jsem toho nezvykle dost a vše se mi ztratilo!!!!!!!!!!!!!!!!!! ...

Ráda si popovídám

 Mačkala jsem na vše možné i nemožné a neměla jsem kurzor na stránce.Hlídám Honzíka s víkendový ...

Ráda si popovídám

 Ach jo.vůbec mi to nešlo psát  a taky nevím ,zda to odejde Kapcha zlobí.Jestli to odejde ...

Poslední komentáře v blozích

Tááááák nááááám ty svátky skončily ..........

Teda ty recepty jsou opravdu dobré. Mám hodně ráda recepty podle kterých se vaří z brambor. A to jso ...

Tááááák nááááám ty svátky skončily ..........

Výborně, Bobo, recepty jsou fajn, jako stvořené pro moje chuťové buňky. Ale nejvíce jsi se zavděčil ...

Co byste měli vědět o vdovském či vdoveckém důchodu

CHtěla bych to nejlépe vůbec nepotřebovat, ale jsem velice vdečná za tak důležité informace.Věřím, ž ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 8 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design