Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Ráda si popovídám

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele goska

Diskuze: Ráda si popovídám

Diskuze založena: 29. Října 2008 - 12:53
Autor/ka diskuze: goska

Dobrý den, dnes jsem tady poprvé a vůbec se tu nevyznám. Ráda bych si s někým popovídala. Jmenuji se Helena, jsem z jižní Moravy. Můžeme povídat o čemkoliv. Mám ráda přírodu, kytičky, ruční práce, turistiku, cestování, četbu, zajímám se o cizí jazyky, sport a všechno pěkné kolem nás. Budu ráda, když mi napíšete.

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele Maruš

Ahoj,zdravím

Ahoj,zdravím všechny.Bojím se sem už něco psát,že zase ostatní komentáře zmiznou.Asi na desátý pokus ,se mi podařilo přihlášení.Ale podařilo,považuji to za úspěch.Zdravím po dlouhé době Martičku.Je to smůla,zavirovaný počítač.Mě se tu denně ukazuje nabídka na W10,ale zamítám to.Jsem spokojená se sedmičkou a i zvyklá na ni.Z těch zpráv o lavině imigrantů mám hrůzu.U nás běží ČT 24 celý den a mám zlost,tolik příživníků a nebezpečných lidí.Dnes byla u nás v obchodě mladá paní,která se vdala za Francouze a bydlela tam s ním.Byl to příjemný mladý muž.Jen že ještě se stačil pochlubit,že se jim narodil syn.Tak jsem mu blahopřála a po krátké době jsem se dověděla,že zemřel.Ona se vrátila s chlapečkem do Česka.Dnes jsem jí říkala,že jsem si na ni vzpomněla,že může být ráda,že je doma u rodičů v Česku.A ona mi se smíchem řekla,že hned,jak se to dověděla z televize,letěla do Francie.Obdivuji ji pro její odvahu.Ale je zpět a v pořádku.Tak Vás děvčata zdravím a přeji samé hezké dny.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Marta

Pozdrav všem.

Zkouším po delší době vám všem poslat pozdravení. Když jsem zde byla několikrát před nedávnem, tak mi nikdy Ss nevzal můj komentář, ať jsem dělala co jsem dělala.  Chodila jsem nakukovat na i60 i na 60k, ale moc se tam neznám s lidmi, tak jsem se nijak nezapojovala.

Letos mi definitivně odešel můj starý notebook, koupila jsem si nový, za pár dnů, když jsem se na něm naučila, tak se mi tam dostal těžký virus nějakým emailem, takže nový počítač šel do opravy a když byl konečně doma, tak jsem se mohla učit znovu, protože mi tam nainstalovali W10.  Ztratilo se mi docela dost mých prográmků, tak jsem byla silně rozladěná. Taky hlavně proto, že na tu desítku mnohé nejdou. Ztratil se mi i Office balík, který jsem zakoupila, no hrůza a děs. A aby tomu nebyl konec, odešel mi můj milovaný Olympus. Foťák pro blbý, ale velmi kvalitní. Manžel mi koupil už jako na Vánoce Nikon, ale to je taky dílo. Je dost dobrý, ale když chci stahovat fotky do PC, tak jsem si pracně musela najít jednak návod na Nikon a potom program na stahování fotek. Samozřejmě jak jinak, než v angličtině.

Jinak opět vyučuji jógu a čchi-kung, tak si připadám, že mi čas letí jako voda a kde nic, tu nic. V Šumpru máme nové Centrum jógy, tak tam je nyní moje působiště. Je to tam pěkné, ale nemají normální přehrávače na kazety, tak si musím vyhledávat a stahovat hudbu na CD. Všechny moje krásné kazety jak ke cvičení, tak k relaxaci, kterou jim dělám nemůžu použít a stejně krásnou hudbu nemůžuna webu najít. Kupovat za drahé peníze se mi to nechce.

To byly stručné zprávy o mně. Ve světě není moc růžovo, poblíž města kde žije moje dcera vytvořili velký uprchlický tábor, což mě děsí. Když pustíte televizi, tak slyšíte jenom samé horory a to na všech stanicích, takže zakazuji pouštět televizi alespoň u jídla, protože je mi z toho už fakt nanic. Letos se budu mimořádně silně těšit na jaro.

Přeji vám všem jenom krásné dny. Určitě bude zase líp. Já jenom doufám, že už se mi nic doma (žádný přístroj) nepokazí, protože PC dvakrát pokažené počítám jako dvakrát a foťák jako třetí věc. Však se říká do třetice všeho dobrého i zlého. Že jo.

 Marta

Obrázek uživatele babčahanča

Je to smutné

 Poletuško, soustrast s rodinou, mlahavý podzim, válka...Musíme čelit tomu všemu, drž se.

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Zdravím!

Z pátka na sobotu se snaše oběsil bratr, zítra má pohřeb. Tento rok je pro naši rodinu zakletý a tak si přeju, aby už tomu byl konec! Jenže, co nám přinese ten rok příští? Mám ve Francii kamarádku a ty zprávy jsou hrozný, bojí se jet do města. Proto žijte každý den, jakoby byl poslední, opatrujte se, nezabývejte se hloupostma, ale užívejte si života! Mějte se moc a moc hezky!

 SLECINKY.EU

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

pro kámošky a še

 Nevím , co se tady děje s tím psaním.Moje se též ztratilo.Ale zajímavé je, že na bocích je důkaz toho,že se psaní ztratilo.Jenom pan smilan vládne na webu bez problému.Zdravím tímto všechny a zvlášť Věrušku Kintrovou. Je to velice vitální paní, která mladší ročníky strčí do kapsy.Přeju hodně,hlavně zdraví, které je pro nás nejvíc.  

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Poletucha

Pro Věru Kintrovou

Dnes slaví své narozeniny jedna ze zakladatelek těchto stránek a já ji přeji hlavně zdraví, zdraví a zase zdraví.

SLECINKY.EU
SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Já psala hne po Poly

Ještě to tan den dva bylo... Dokonce video a obrázky . kdo to krade? Ale zdravím vás...

babčahanča

Obrázek uživatele Barča

echo

 Před Maruškou jsem psala já a taky se to ztratilo ?????????????????????????????

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Acj jo!

A teď se sem už vůbec nemůže psát. Maruška napsala Bobovi k svátku, poslala to a všechno se ztratilo a naopak, vyskočily staré příspěvky, které se minule Marušce ztratily. 

Sidi

Obrázek uživatele Barča

pro poletušku a ostatní

Čas letí.Nedávno jsi čelila smutku,dnes se už  těšíš z  krásné, malé princezny,která jak je vidět se má čile k světu.Tak to prostě na tomto světě chodí,chvilku mráz a chvilku slunce je. Přeji ti hodně optimizmu, aby ti dlouho vydrželo zdravíčko a  provázely tě už jen hezké věci.Kobereček i přehoz jsou velice hezké. Pejsek ti to zcenzúroval.

Jinak všem dalším přeju hezký prodloužený víkend a kdo může, ozvěte se.

                                                                          

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Poletuško, to to letí, nedávno se Tvoje malá princezna narodila a už jsou jí 4 roky!  Je krásná.

Hezky jsi si načinčala byt, máš plno aktivit, to je dobře. Takže teď už Ti jen zbývá s Belčou chodit po molu! A proč ne, jsi taková mladice!  Já se k vám už nepřidám, na molu bych popajdávala, bolí mi kyčel a koleno. Ale brzy budu zase skákat na naší trampolíně, koupila jsem si za nekřesťanské peníze Condrosulf.

Pa, pa, mějte se fajn!

 

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Zdravím vespolek!

 

Hezký večer, já byla dopoledne gratulovat Ivetce ke 4. narozeninám a odpoledne jsem vyrazila s Terinkou do lesa. Po necelých třech hodinách jsme obě pěkně utrmácené. Koukám, že už spí :-D  V lese je to jak na Václaváku - kolaři, pejskaři, bruslaři a ještě v lese probíhá nějaká akce a děti vozí po lese na tancích. No bylo tam víc krávalu než ticha a tak jsme chodily raději hlubším lesem, dál od toho všeho. Nařezala jsem si borovičkové větvičky a udělala kytici na hřbitov a zítra bych chtěla vyrazit zase vyrazit do lesa na hřbitov, dokud je hezy. V pátek přijedou z Bratislavy, v pondělí zase odjedou. Také si trochu upravuji svépomocí byt a večer jsem jak zbitá. :-D Vyhodila jsem koberce z chodby a z obýváku, koupila si jen takový malý pod stolek. No a tak si tady žiju. Mějte se hezky a nemaroďte!

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

pro Maruš

Dívám se na přáníčko k narozeninám a tak jako vždy se přidávám.Hodně štěstí a hlavně zdaví přeje Barča.

                           

                                                                                                

 

 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Marušce

Přeji Marušce krásné přirozeniny!

Zde se to moc seká, na YouTube to znělo čistě.

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Ahoj všichni

 Já se sem nemohu dostat, musím zkazit kapchu a pak teprve mě to pustí .Moc mě to s...

Vnuk- označený dbá na svaly a cvičí...Škola dobrý, ale tohle je hned dvojka po výtvarce..Ach jo.

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Baruš, nikdy nenahazuji "Komentář", klikám na "Odpověď. Do přáníček se dostanu, ale pravý, modrý pruh je prázdný, psát tam nelze. Vkládám video Belindy, Baruško, nediv se tomu, Belinda to neumí a mně to nic neudělá. Belindo, vypracovala jsi se do dokonalosti. K textům dáváš příhodné obrázky, průvodní veršování, nemá to chybu!

 

Sidi

Obrázek uživatele Barča

pro Sidi

Je to celkem jednoduché.Nenahodím nový komentář, ale kliknu na odpovědět.Tady to vždy napíšu.Ale steně uvažuji o tom, že tvůrkyni webu p.Čaníkové zavolám, aby s tím webem něco udělali.Hlavně, aby se sem mohli senioři snadněji zaregistrovat a přihlašovat a aby se bez potíží dalo psát do všech kolonek a aby se napsané příspěvky neztrácely.Zdravím všechna děvčata i smilana,který je tomuto webu věrný. Jinak, dortík byl skvělý.Ani se mi  po něm nezvedl cukr.Děkuji.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Sidi

Barušce

Baruško, děkuji Ti za krásné přáníčko. Ochutnej dortík, je pro Tebe.

Je divné, že jsi se dostala dovnitř "Přáníček". Mně, ani Marušce to nejde. Pravý sloupec je celý prázdný, proto používáme jenom rubriku "Ráda si povídám."

Sidi

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Všechny vás zdraví vaše lenošivá Sidule. Děkuji za přáníčko, Maruško, děkuji, nic si z toho nedělej, že Poletušky krásné přání, i s obrázkem zmizelo, viděla jsem ho a Poletušce děkuji. Také Haničce, která mi přála po skype a Bobovi, který přál na Facebooku, zároveň s Poletuškou. Těžko se sem už dlouho píše, vše mizí a i my mizíme. Sranda už není, inu stáří - chichi! SLECINKY.EU
SLECINKY.EU
Doufám, že pohoštění nezmizí!

Sidi

Obrázek uživatele Maruš

do Prčic

Já už se sem bojím něco posílat.Ztratilo se opět Poletušky přáníčko k narozeninám pro Zdeničku.Omlouvám se, ale nemůžu zato.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Dnes je:
Čtvrtek 26. 11. 2015

Svátek má:
Artur

Blahopřejeme!

Nálepky, které pomáhají

Poslední komentáře v diskuzích

Ráda si popovídám

Ahoj,zdravím všechny.Bojím se sem už něco psát,že zase ostatní komentáře zmiznou.Asi na desátý pokus ...

Ráda si popovídám

Zkouším po delší době vám všem poslat pozdravení. Když jsem zde byla několikrát před nedávnem, tak m ...

Ráda si popovídám

 Poletuško, soustrast s rodinou, mlahavý podzim, válka...Musíme čelit tomu všemu, drž se. ...

Ráda si popovídám

Z pátka na sobotu se snaše oběsil bratr, zítra má pohřeb. Tento rok je pro naši rodinu zakletý a tak ...

Ráda si popovídám

 Nevím , co se tady děje s tím psaním.Moje se též ztratilo.Ale zajímavé je, že na bocích je důk ...

Poslední komentáře v blozích

Tááááák nááááám ty svátky skončily ..........

Teda ty recepty jsou opravdu dobré. Mám hodně ráda recepty podle kterých se vaří z brambor. A to jso ...

Tááááák nááááám ty svátky skončily ..........

Výborně, Bobo, recepty jsou fajn, jako stvořené pro moje chuťové buňky. Ale nejvíce jsi se zavděčil ...

Co byste měli vědět o vdovském či vdoveckém důchodu

CHtěla bych to nejlépe vůbec nepotřebovat, ale jsem velice vdečná za tak důležité informace.Věřím, ž ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 6 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design