Doporučujeme: Jezdecké potřeby Pegas | Originální náhradní díly Ford | Vychytávky do bytu, domácnosti, kuchyně | Point S - Levné pneu | Výmoly - Stav silnic

Svět seniorů

  •  
  •  Mapa webu
 

Ráda si popovídám

$node->uid)); ?>
Obrázek uživatele goska

Diskuze: Ráda si popovídám

Diskuze založena: 29. Října 2008 - 12:53
Autor/ka diskuze: goska

Dobrý den, dnes jsem tady poprvé a vůbec se tu nevyznám. Ráda bych si s někým popovídala. Jmenuji se Helena, jsem z jižní Moravy. Můžeme povídat o čemkoliv. Mám ráda přírodu, kytičky, ruční práce, turistiku, cestování, četbu, zajímám se o cizí jazyky, sport a všechno pěkné kolem nás. Budu ráda, když mi napíšete.

Poznámka ke komerčním sdělením:
Pomáhejte nám zde udržovat kvalitní diskuzi. Nevkládejte proto do diskuze příspěvky, jejichž primárním účelem je komerční sdělení. Budou automaticky mazány. V případě zájmu o reklamu na Světě seniorů nás kontaktujte.
Poznámka k diskuzi:
Diskuzní příspěvky jsou seřazeny chronologicky. Čím je příspěvek výše, tím je novější.
Obrázek uživatele samor2

všem

Ahojky

Poslechla jsem radu a šla na jiný prohlížeč a zde to jde, i dát obrázek. Takže pokus - doufám, že se to povede.

Přeji krásný celý den bez hlupáků a průšvihů
Moje www: www.teta.estranky.cz

Obrázek uživatele Poletucha

Moji milí přátelé ♥

SLECINKY.EU

Přeji Vám všem krásné a pohodové vánoční svátky ♥ 

SLECINKY.EU
SLECINKY.EU

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Barča

pro Maruš ,Poletušku a ostatní

Já už jsem se kolikrát divila,co s tím děláš, že máš to psaní takové, jak je.Došla jsem k názoru, že to musí být prohlížečem.Když já jedu přes Google chrome,tak vůbec nenapíšu text.Nejde to.Musím jít na Mozilu.Tady psát můžu.Mě by zase zajímalo,jak můžete posílat tak velké obrázky,.Ne, že bych je posílat chtěla,ale když jedu na žlutý čtvereček a přes prohlídku, tak mi to velký obrázek nepustí. Pokud je obrázek větší, než chci,tak si ho olemuju a zmenším.

Poletuško, ty kytky jsou opravdu nádherné. Myslím na tebe,že by jsi pomoc neměla odmítat. Ne teď, ale později . Myslí na to, že pokud je člověk v nemocnici, stará se o něj personál, který je placený a navíc pracuje na směny.Tudíž přichází do práce odpočinutý, aspoň psychicky.Pokud pečuješ o nemocného doma, je to záslužné, ale jsi na to 24 hod. sama. A věř mi, jako zdrav. sestře, že ta péče později , je opravdu velmi náročná.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele babčahanča

Je to veliká nádhera

Pošli to do televize nebo někam.....Cenu bych ti dala. .Pak že nejsou květiny citlivé.Obdarovávají tě krásou, aby ti nebolo smutno.

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Blázinec

 Tak takhle mi v půlce prosince ještě kvetou muškáty!

SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Co ti přát děvče...

 Jsi tak statečná, jen neodháněj žádnou pomoc, nezachráníš svět.Naštěstí máš za sebou rodinu a vnoučátka a to tě rozptýlí.Holt se ta kára nusí táhnout až na konec.Někdo má naloženo už v půli cesty, jiný lehce doběhne až na konec.Opravdu na tě často myslím....Hanča

babčahanča

Obrázek uživatele Poletucha

Cože je nového?

Zdravím každého, kdo si najde čas sem alespoň na chviličku nakouknout. Tak zima letos asi ani nepřijde, všude je tráva krásně zelená, kvetou sedmikrásky a o sněhu si budeme muset nechat zdát. Dokonce mám ještě na balkoně muškáty, jsou chráněné zdí, tak zatím dělají krásnou červenou stěnu. Já už mám dárky pro nejmenší zabalené, obálky naplněné, cukroví trůní na balkoně, maso a ingredience na salát mám, tak ještě pár drobností a šlus! Nesnáším ty krámy plné lidí a tak co mohu, to si koupím dopředu.

Stejně nevím, co bude zítra, za 10 dní či později. Manžel už nemůže nejen jíst, ale ani pít, zhubl na 57 kg. Dnes jsem ho ostříhala, vykoupala, poprvé si šla na poštu pro jeho důchod, už tam nedojde. Konzultovala jsem jeho stav jak s neuroložkou, tak s obvodní lékařkou, obě radily domácí péči, kdy by mu sestra chodila dávat infůze. Jenže jednak je to krátkodobé a také by musel muž souhlasit a to on rázně odmítá. Nechce si to umírání prodlužovat. A tak já čekám, kdy nastane ten den, kdy odpluje na druhý břeh. Chce zemřít doma a to já mu nedokážu odmítnout i když se toho hodně bojím.  Nyní víte jak to u nás je, vánoce mi letos prakticky nic neříkají.

Vám všem, ale přeji kouzelné svátky, prožité v kruhu svých blízkých.

 SLECINKY.EU

 

 

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Maruš

pro samor2

Mám už dlouhou dobu ten samý problém.Nemám tam zdroj,ani ty kostičky na zvětšení nebo zmenšení obrázků.smajlíky taky ne prostě nic.Ještě k tomu když píšu komentář tak mám vše podtržené.Už jsem si na to zvykla . Velikost obrázků si upravím na photofiltre a posílám je přes http://postimage.org/Obrázek s stáhnu ze složky ,zkopíruju a pošlu na Ss.Musí být ale dvě záložky a přeskakuju z post image na Svět seniorů.

4ac2f090b7 82151900 o2

Takto to vypadá.zdravím a přeji hezký večer.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele samor2

všem

Přeji všem klidné prožití adventu.

Mám prosbu. Poradí mi někdo jak to udělat nebo kde je chyba. Nemohu totiž sem vložit žádný obrázek. Mám tu pouze obdélník na psaní. Chybí totiž takové to záhlaví s různými ikonkami. Dlouho jsem zde nebyla a tak nevím zda se nemusím ještě nějak přihlásit a nemohu opravit údaje v uživatelském profilu. Děkuji za pomoc. teta Věrka

Přeji krásný celý den bez hlupáků a průšvihů
Moje www: www.teta.estranky.cz

Obrázek uživatele babčahanča

Hezký den všem

0;

Dnes je dost hezky.Běžím na cvičení.Ale také odpočívám...

babčahanča

Obrázek uživatele Belinda

Poletuško

Vzhledem k tomu, že jsem byla od čtvrtka mimo PS, moje gratulace k svátku přichází až nyní. Takže dodatečně vše hezké od Belči a Bertíka
bez názvu
image hosting over 10mb

Obrázek uživatele babčahanča

Umíš i s děvčátky

Ale Bobo, ty máš přece vnoučka. Tak dej do placu nějakou historku s ním..Přátelé Belindy narozky se blíží, chce to nějakou bžundu...dnes ne, když je bronzová adventní...Ale ve všední den....Já jsen pracovala po návštěvě  a večer už chci odpočívat.Uf, uf.

babčahanča

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Až bude Valerii, skoro dva .....

Moje dcera Vali ....

Dnes byla Vali obzvláště hladová.Při přípravě snídaně mne sledovala jako lékařské konzilium prezidentovy játra..

" Kde bereš pořád ty nápady na ptákoviny ?" - zeptala se Káťa a popíjela ze skleničky plné gumových medvídků."Jak já to jenom dělám,viď ?"

Vali mi přinesla brýle.Pochválil jsem ji,poděkoval,nasadil si je o koukám,že mám najednou 6 dětí.Jednu rozmazanou holčičku a 5 fleků

Víte pánové co nosí v kabelce malé dvouleté slečny ?.Vali mi ji přinesls ukázat a všechno z ní vyndala,takže jsem měl jedinečnou příležitost prozkoumat ten tajuplný obsah.Ne moc mužů ma šanci nahlédnout ženě do kabelky.Takže tam bylo : 1 plyšový had,1 samolepka dinosaura,1 masážní koule s ostny,1 propiska,1 vybitá baterka,1 sponka do vlasů,2 staré k ničemu nepatřící klíče,1 potrhaný kapesník,2 víčka od PET lahve,zbytek role papíru od pokladny,1 kolíček na prádlo,1 vyltý bublufuk,1 leporelo s Ferdou Mravencem a 1 angličák.Takže celkem nic nového.Prostě takové ty kraviny,co tam sebou všude tahá úplně každá ženská

Nešel internet ,ani televize.Po obědě jsme se museli spokojit jen s tím,co jsme našli stažené na druhém počítači.Nakonec jsme koukali na instalaci firefoxu a pak se dívali na jednu starou tabulku v excelu.Káťa teď hledá další tabulku,aby se dozvěděla,jestli se ty dva sloupce vezmou.

Už budu nosit jenom trenky.Jednou si člověk vezme bílé slipy,přiběhne dvouletá Vali a začne kolem poskakovat,že mám " Plínu,plínu !".Pak mi ještě ukáže do rozkroku a prohlásí,že mám " Buchtu !" - což  je zcela zavádějící pojmenování pro holčí -čí rozkrok,který ji naučial Káťa.No,že jó ? Já se taky nejdříve lekl,do čeho jsem si sednul a kontroloval,jestli se mi mezi půlkama nevalí tvaroh nebo povidla.

Ze své postýlky dvouletá Vali už vyrůstá,rozhodně nemůže ležet napříč,jako  po donesení z porodnice.Ale v mé psteli se zcela ztrácí.Jednu chvíli se mi úplně ztratila,nakonec se mi ji podařilo vyklepat  z polštářů.Mimochodem - nikdy to nedělejte z okna.Pak jsme si hrály na jídlo.Nejdříve jsem z Vali a dvou polštářů udělal hamburger,potom  jsem ji zavinul do deky coby palačinky a děsně se ji to líbilo,když jsem trhnul za konec a vykulil ji ven.

Přišla ke mně zezadu manželka a začala mě líbat na záda.Zdvihl jsem ruce,že se vzdávám a může si se mnou dělat co chce.Pak zmizela a já v jedné ruce držel oprašovátko a v druhé smeták.Tak to dopadne .....když jsou domácí potřeby vedle erotického obchodu  a Káťa si stále nenechala spravit brýle.Teď si můžu akorát oprašovat,dokud mi neuschne.Apak si ho zametu.

Mluvící opice je jedna z hraček dvouleté Vali.Běžně to funguje tak,že opici zmáčkne břicho a ona mluví.Jenže Vali přišla na svůj způsob .... popadne opičku a šlehne s ní na zem.A opička mluví ! Překvapení ...... Na tom by nic nebylo nic strašného,jenže zvědavá Vali se rozhodla prozkoumat,jestli i další hračky .......mluví ?.Méďa třikrát políbil zem a ani nemukl.

Na pískovišti bylo dnes rušno.Přišlo tam dítě o hezkých pár měsíců mladší než dvouletá Vali,přesně v tom věku,kdy si kecne jen na kraj a rádá podává nástroje.Vali si vzpoměla na své oblíbené období a nabídla holčičce lopatičku.Vzala ji.Pak hrabičky.Opět je vzala a usmála se.A pak to už šlo ráz na ráz.Vali podávala vše co bylo v dosahu a holčička to zase vracela.Ta hra zaujala všechny děti natolik,že se veškeré práce zastavily a nastala obrovská přejímka zboží.Začalo to vypadat jako na Dálnici D 1.Spousta výměn názorů,předávání čehokoli sem a tam,ale nemakal tam vůbec nikdo.

                                 Tak to je trocha poznání, .........Bobo

Obrázek uživatele Poletucha

Děkuji-

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Poletucha

Děkuji za přání ♥

 

IMG24.EU
A přeji vám všem

IMG24.EU

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele Sidi

Poletušce

Naše milá Poletuško, přeji Ti příjemný a klidný svátek a hodně síly do dalších dnů. SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele babčahanča

Jitce - hezký svátek

Přeji ti radosti a klid.Hodně zdraví a síly.

babčahanča

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Blahopřání mám .......

Sedám k počitači a  žhavím,když nažhavím ...........koukám co tam mám ?.......... No vida ! Hle ! naše Jitka svátek má,tak to znamená hodně zdraví,radost z vnoučat a to ostatní ? co ten neřád život  přináší.Jitko blahopřeji ke svátku, ...... Bobo

Obrázek uživatele Poletucha

Všem, všem, všem...

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Díky děvčata a kluku- to potěší

 Barča má dnes svátek.Tak písničku.-.

https://www.youtube.com/watch?v=vh9Uf4G41Cc

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj Hanči!

Blahopřeji k nejzasloužilejší babičce na Ss k narození vnučky Valerie, které přeji, jako další sudička, zdraví, štěstí a hodně radosti.!

                                    

Sidi

Obrázek uživatele Poletucha

Opožděně, ale přece :-)

Tak nejprve blahopřeji Baruš k tak krásnému výročí a přeju do dalších společných let hlavně dobré zdraví!

SLECINKY.EU

A zároveň blahopřeji babičce Haničce k malé Valerii, které přeji do života zdraví, štěstí, smích a k tomu ji posílám pro štěstí...

 SLECINKY.EU  

A vám všem pak klidné a pohodové dny ♥ a nezapomínejte, že...

 SLECINKY.EU

 

 

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Děkuji všem za přání

dáreček už máme...Není to fotka miminka- to je jen ilustrační od Marušky a Sidi.

babčahanča

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Gratulace .......

Tak to máme po šesté ......Valerie  a babička má radost,blahopřeji.

                                                                                    Bobo

Obrázek uživatele Barča

 

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

pro babčahanča

Krásné mimi.Tak do života - hlavně hodně zdraví .To ostatní pak příjde samo.

GRATULUJEME

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Belinda

Maruško

Když jsem se dívala na zprávy, vzpomínala jsem na Tebe, jak tam v té hrůze přežíváte. No, snad už bude lépe.

Baruško, tak ještě dalších pětadvacet let to s tím Tvým vydrž, třeba jej pak přemluvíš..

Hani, ještě jednou gratuluji..

Obrázek uživatele babčahanča

Děvčata

 Musím oznámit radostnou zprávu, že se nám narodila Valerie, naše dvanácté vnoučátko.Maminka i děvčátko jsou v pořádku.Máme 6 vnuků a 6 vnuček.Napůl.

Baruško, ať se máte stále rádi, slavit můžete každý den.

 

Maruš, ještě, že už vám jde proud..Vzpomínala jsem na vás.U nás nic ...

Pozdrav všem.

babčahanča

Obrázek uživatele Sidi

Ahoj

Baruš, blahopřeji Ti, ke krásnému výročí, Hlavně buďte ještě dlouho spolu a zdrávi! Snad se Ti spraví i ty nohy!  Také mě semo támo - tu ma píchá, tu ma bolí, ale hlavně, aby nebylo hůře. Škoda, že jste to neoslavili, za to by ta oslava stála. To obnovování slibu, mi připadá, jako šaškárna, ale to je jen můj pocit, každý to bere jinak, takže na mne ať nikdo nedá a dělá si to podle sebe.

U nás vůbec nesněžilo, žádná pohroma, jako třeba v Praze a na Vysočině. Dnes bylo 6 st. sucho.  To na Šumavě je asi sníh, že, Hanči? Hlavně Hanči moc nebrusli, dávej si pozor. Pa, pa, všechny vás zdravím. 

Sidi

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

To je překvapení .........'

Takže 28.11.2014 ? už.............. 50 let spolu,a stále to funguje bez problémů,a to takhle mladě jste začínaly,no to je krása a radost si to užívat.A kostel ? .........to je jen drcanec v tomhle věku,.který časem přejde.Taky k tomu výročí blahopřeji až teď proto,že jsem to dříve nevěděl.

Mě tahle sláva čeká ............50 let spolu, příští rok v dubnu 2015?,zatím pohoda,nádobí je porcelánové dál,hrnce plechové též,a ten bežný život ...... 50 let v jednom bytě, s jednou ženou to je také zkouška,ale podařila se zatím.A kostel ? .........to bude asi to stejné jako u Vás ......no ještě uvidíme !.

Vrtochy počasi se v HK moc neprojevily,jenom bylo trochu kluzko první den,a nyní jako obleva to funguje.Přejí všem dosti sil do adventu a následně vánoc ...... bude to napětí a vypětí a dobrým koncem.

                                                                               S pozdravem Bobo

Obrázek uživatele Barča

všem kámoškám,šům a čumilům

Ještě jsem zapomněla do toho románu pod napsat jednu příhodu. 28.11. jsme se probudili do svého svatebního dne po 50 ti letech.Pravda, vypadali jsme trochu jinak, jako když  jsme se seznámii .Mě bylo patnáct , manželovi 16 let. To už ani není pravda.Chtěla jsem,abychom manželský slib obnovili v kostele,kde jsme před lety nebyl. Manžel je proti a tak jsem se dožrala a ani jsme to neoslavili.Jako správní manželé.Když ty mi tohle,tak já ti takhle.,No, zatím žijem.

 

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Barča

Milí přátelé.Měla jsem

Milí přátelé.Měla jsem na počítači plno restů od doby, kdy jsem byla v nemocnici,tak jsem to musela dát do pořádku.Navíc mi ta potvora pěkně blbne.Asi to mám zase zahlcené zbytečnostma.Musím po vánocích pozvat zase machra,aby na to koukl.Včera jsem četla všechny příspěvky a napsala jsem pár řádek.Když jsem je chtěla odeslat, tak se mi to ztratilo a už jsem neměla trpělivost psát znovu.Jsem ráda, že se Věrka ozvala.Jak píšete,tak skoro každý máme nějaké trampoty, jeden menší, druhý větší. Ovšem teď od nás potřebuje největší podporu Poletuška. Věrce přeju, aby se ji ruka brzo uzdravila a aby se pak dobře zrehabilitovala.CHybí nám tady.Byla to tažná síla tohoto webu.Ale je velice šikovná - viz její webové stránky a bylo by škoda,kdyby se nerealizovala.Mě ty infuze nijak nepomohly.Stále mě ty nohy bolí.už od února mi to léčí.Cpou do mě  různá analgetika. Už mě z toho bolí žaludek. V pátek jedu do Prahy ,směr IKEM.Uvidíme.Tak a teď z jiného soudku --- Teď jsou v módě bylinky.Chtěla bych si zřídit doma zelenou zahrádku. Ale jak ? Když si koupím bylinky /petržel,bazalku atd.../  a přesadím do květináče,většinou mi to chcípne.Kdo má z pěstováním nějaké zkušenosti, sem s nimi. Chtěla bych vás upozornit na bezvadné vánoční pečení.Vyšlo to i knižně s krásnými obrázky a na webu je to pod názvem Helenčino pečení vánoční cukroví. Je tam celá knížka i s obrázky.Paráda, žádné zhovadilosti - klasika. Všechny zdravím a vánoční shon může začít.

Včerejšek je historii.Zítřek tajemstvím.Dnešek je dar.

Obrázek uživatele Belinda

Kalamita - Bohudík ne

Ahoj lidičky, tady u nás v Liberci je zatím pohodička, po námraze ani stopy. Začalo sice trochu padat, ale do rána to jistě nevydrží. Syn byl dnes autem v Praze, říkal, že tam i zpět jel relativně v pohodě??? tak neví, kde je pravda. Asi to také záleží na kvalitě gum a řidičských znalostech. No ale upřímně, je to zase situace, nezávidím těm čekajícím lidem...Já jsem včera musela koupit novou baterii do auta - byla stará a na zimu by to nebylo rozumné nějak provizorovat. Tak zase vydání a to nemluvím o ceně nových granulí pro Berta 3kg/ 730kč... No, ale nekup mu je, hlavně aby pomohly. Přes internet budou ale jistě levnější.... Tak se opatrujte, nelezte na náledí, naše kosti jsou již přece jen choulostivější... Stále nemám svědomí ostříhat muškáty, aby si odpočaly přes zimu.
DSC 9046
image post

Obrázek uživatele Poletucha

Všem...

Teda Věrko, koukej na sebe dávat pozor, ať si něco nezlomíš. Jinak to tu zvládám jak se dá, ale lehké to není. Láďa byl v Olešnici koncem léta, syn ho tam odvezl, ještě tam navštívil jednoho kamaráda a druhý den ho zase přivezl, už ho to unavovalo. Te´d už nikam nechodí.

Všem vám děkuji za podporu!

A dnes tu konečně začalo také sněžit, je to hned o něco veselejší. Tak se všechny i ty Bobo opatrujte a mějte se co nejlépe!

 

SLECINKY.EU

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Mějte se hezky a neuklouzněte.

 

U nás chumelí a jinak klid.

babčahanča

Obrázek uživatele samor2

ráda si popovídám

A jsem zde dnes ještě jednou. Jitule, držím palce a vím, že to dokážeš. Posílám Ti podporu z Olešnice. Myslím na Tebe. Mého manžela loni v září ranilo už podruhé. Poprvé o tom ani nevěděl. Loni to bylo horší, už je to více jak rok a stále pravá strana zlobí, hlavně ruka. Stále jezdí na rehabilitace. Co je nejhorší, propustili manžela za 5 týdnů z nemocnice s tím, že pacient spolupracuje, že ví, že má cvičit. Ale že se skoro sám nenají, neobleče, to bylo jako bonus. V nemocnici měli plno, starali se vzorně, to se jim musí nechat. Ale už nikdo neřekne co dál. Musíš všechno vyřídit sama.
Ty to máš těžší , vím že to dokážeš.
Přeji mnoho sily. Budeš ji potřebovat.
věrka

Přeji krásný celý den bez hlupáků a průšvihů
Moje www: www.teta.estranky.cz

Obrázek uživatele samor2

ráda si popovídám

DÍKY za ohlasy. Abych toho neměla málo tak mám už druhý týden zafixovanou pravou ruku. Prostě jsem upadla a je to. Takže píši, či vlastně datluji levou rukou. A co mám dělat , když se mi při psaní nezobrazuje ta horní část, kde jsou různé ikonky. Díky Jitko za email - já opravdu mám pouze místo na psaní a pak pro mě nic neříkající něco anglicky. Třeba mám na něco kliknout, ale na co. Admin asi nepomůže, pokud sem chodí tak málo jako dříve
Věrka

Přeji krásný celý den bez hlupáků a průšvihů
Moje www: www.teta.estranky.cz

Obrázek uživatele Bohumír Petzný

Zase to tady problesklo .....

Pár přispěvků proběhlo,jen také jemné zašumění v očekávání,žádná exploze protože je těch problémů více a neřešetelných.Každý z nás tu svou káru táhne sám .........je to značně  namahavé.

Proto přeju mnoho sil jak Věrce, kterou sice neznám ale dost jsem o ní četl,tak naši Poletušce v zápřahu na té káře.Zdravím Sidinku,stači jen nakouknout  ....... Ostatním po nakouknutí mnoho sil a  radosti do toho adventu,a pak dál ......

                                     S pozdravem ......Bobo

                                             

Obrázek uživatele Sidi

Pro Věrku samor2

Zdravím Tě, Věrko, těší nás, že jsi si na nás vzpomněla. Hodně jsem toho o Tobě četla, hlavně od Barušky, která se jistě také ozve. Zůstala jsi Ss věrná, občas píšeš příspěvky. Četla jsem Tvoje předchozí stránky, teď i nové, jsou úžasné Parkinsonici se hodně dozví, ví, co mají očekávat a jak proti tomu bojovat. Ty vaše srazy jim také moc pomáhají, vidí, že nejsou sami a mohou si předávat rady. Je vidět, že svoji nemoc držíš na uzdě, máš stále elán a silnou vůli. Jsi statečná, jako naše Poletuška, proto vás - holky, obdivuji, ač každá máte jiné trable.
Pěkně veršuješ! Tady verše, i próza nějak upadají, jsme líní. Potřebovali bychom "novou krev", abychom se trochu rozhýbali, ale sem se nikdo nový nehlásí a věřím tomu, že je to dost tím, že se zde nováčci špatně vyznají a mají i potíže s přihlašováním. Je zde moc nepoužívaných kolonek, nám by stačily 3 -4. Sepsala jsem již jednou administraci návrh, které kolonky by měli zlikvidovat, ale ti mají jiné starosti, a aktivity, jsou rádi, že si to zde sami vedeme. No, aspoň tak. Jsme zde všichni již dlouho a neradi bycho se sobě ztratili, při případném zrušení webu.
Přeji Ti Věrko, i vám všem na Ss /esesákům - chichi/ hezké prožití adventního času!
Sidule

SLECINKY.EU

Sidi

Obrázek uživatele samor2

ráda si popovídám

KONEČNĚ SE MI TO PODAŘILO.
Pokud se ptáte co, tak se mi konečně podařilo na tento web něco napsat.
A hned mám několik dotazů. Jak pár z vás mě zná byla jsem zde v začátcích tohoto webu. Bylo to zde o moc jednodušší a hlavně všechno v češtině.
Já potom udělala své stránky a neměla už tolik času, tak jsem na tyto stránky chodila méně často. A protože jsem onemocněla - mám Parkinsona - začala jsem se na svých stránkách více zajímat o tuto chorobu, protože jsem postrádala na internetu něco o této nemoci pro všechny a ne jen pro odbornou veřejnost. Více o tomto psát nebudu, pokud máte zájem www.parkinsonky.estranky.cz
Tak psát se mi podařilo. Děkuji za přání k narozeninám. Ráda bych přidala kytičku, ale jak
Nikde žádné ikonka a jenom zkopírovaný obrázek sem nejde.
Nevím jak, ale pokud bych normálně narazila na tyto stránky, tak bohužel bych tu nezůstala. Je to pouze můj názor, je to zde zbytečně složité.
Nyní se pokusím o odeslání příspěvku - držte mi palce
samor2 nebo také teta Věrka

Přeji krásný celý den bez hlupáků a průšvihů
Moje www: www.teta.estranky.cz

Obrázek uživatele Poletucha

Moje milé kamarádky, kamaráde.

Nejlrve vám všem přeji klidný a pohodový předvánoční čas.

Ve čtrtek nám přijela dcera s manželem z Bratislavy, Laco tu měl přednášky, ale dlouho se nezdrželi, dnes ráno zase odjeli. Lacův tatínek je po třech operacích srdce, vyskytly se velké komplikace a musely ho uvést do umělého spánku, ale začíná se trochu jeho stav lepšit. Laco je úplně nervově vyčerpaný a jeli proto tak brzy, aby mohl ještě dnes za ním do nemocnice. Včera jsem si vzala ty naše dva rošťáčky na hlídání, aby nemuseli do školky a tak tu bylo chvilku opět živo. Jinak je vše při starém, Rebeka dál kulhá, ale schody zvládá dobře, za balonkem lítá a když ji nožička hodně bolí, klidně běží po třech.  Má, podle rentgenu nožičku zasaženou rakovinou, ale na amputaci je už stará. Tak zatím je ale čilá a musí vydržet co nejdéle, je takovým hnacím motorem pro mého muže, aby ten život nevzal do svých rukou a neudělal s ním konec. Zase zhubl, hodně zle se mu polyká, dáví se. Víme všichni, že už je to otázka času, kdy odejde na druhý břeh. Jen se modlím, aby při tom moc netrpěl. A pro mne je také takovým lékem, který mne uklidňuje, ke které se mohu přitult a dodává mi sílu.

Mějte se všechny i ty Bobe co nejlépe, nehoňte a vše prožívejte v klidu, pohodě a ve zdraví! Zdraví Jitka-poletucha

 SLECINKY.EU

 

 

Jitka-užívej si každého dne, nikdy nevíš, není-li poslední

Obrázek uživatele babčahanča

Maruško, všechno děláš dobře.

 Krásné obrázky...Všechny weby jsou zanedbané.Kdyby to nešlo- na 60K se přesuneme dočasně.A skype!

babčahanča

Obrázek uživatele Maruš

zkouším to znovu poslat

zase to samé,tak nevím co jsem udělala špatně.Když píšu toto,tak se mi to ukáže ale ta zpráva ne

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Obrázek uživatele Maruš

Všem

Omlouvám se za ty obrázky,ale zpráva,kterou jsem psala se mi neobjevila,jenom ta kytička.Nevím co s tím mám.

Všem kámoškám přeji štěstíčko ♥.

Dnes je:
Sobota 20. 12. 2014

Svátek má:
Dagmar

Blahopřejeme!Poslední komentáře v diskuzích

Ráda si popovídám

AhojkyPoslechla jsem radu a šla na jiný prohlížeč a zde to jde, i dát obrázek. Takže pokus - doufám, ...

Ráda si popovídám

Přeji Vám všem krásné a pohodové vánoční svátky ♥  ...

Ráda si popovídám

Já už jsem se kolikrát divila,co s tím děláš, že máš to psaní takové, jak je.Došla jsem k názoru, že ...

Kava

myslis asi gurucaffe? ja sjem se dival na stranku a zda se ze je to opravdu kvalitni kava. myslim ze ...

Ráda si popovídám

Pošli to do televize nebo někam.....Cenu bych ti dala. .Pak že nejsou květiny citlivé.Obdarovávají t ...

Poslední komentáře v blozích

Úvaha o posledním soudu

Někteří senioři si stěžují ,že je tento web složitý.Není. SMILAN je toho vzorek ...

Spokojené stáří navzdory Alzheimerovu onemocnění

Všechno nové, je krásné. Jako zdrav. sestra hodnotím podle fotografií toto zařízení  velmi klad ...

Spokojené stáří navzdory Alzheimerovu onemocnění

 To budou mít senátoři a spol zajištěnou péči. ...

Kdo je právě online

Momentálně je online 0 users a 15 hostů.

Partneři
Světa
seniorů

Oficiální partner Světa seniorů: PlusDesign.cz Oficiální partner Světa seniorů: Point S - Evropská síť profesionálních pneuservisů

Souhrnné RSS: Aktuální články | Nové zprávy | O čem diskutujeme | O čem píšeme?

| | Mapa webu

© 2007 PLUS DESIGN & MARKETING s. r. o. | O provozovateli | Reklama na našem webu | Partneři | Nápověda | Používáme náhledy Thumbshots

Plus-Design